Skocz do zawartości

Stracenie radości ze słuchania muzyki


Szczurov

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, docentore napisał:

O to to to. Grałem na 65XE na przełomie 80/90 tych, później na PCcie przygodówki i RPG w latach 90tych. Około 2010 próbowałem wsiąknąć w Xbox360 z marnym rezultatem. Ostatnio kupiłem sobie hiper-duper lapka gejmingowego i leży biedny i smutny w szafie niekochany i niedopieszczony.

 

Wracając do problemu @Szczurov. Kolega @pablojmądrze gada, zostaw Grado, poszukaj na allegro czy ali express innych gąbek, bo chyba można kupić za grosze, może polepszą komfort. Pogugluj co inni użytkownicy radzą na brak komfortu. Sprzedaj wszystko inne i kup Zena.


PS. @Szczurov dasz radę zmienić tytuł wątku, żeby tak nie kłuł w oczy? Lepiej będzie brzmiało "Utrata" bądź "Strata".
Cytując klasyka "A ty wiesz że to nie gramatycznie, I tylko popiół masz" :)
 


 

W TVNie mówią "otworzenie wystawy" zamiast "otwarcie wystawy" i jest dobrze. Słowo "stracenie" istnieje w języku polskim i oznacza egzekucję, tj. wykonanie kary śmierci.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, majkel napisał:

Słowo "stracenie" istnieje w języku polskim i oznacza egzekucję, tj. wykonanie kary śmierci.

 

Też skojarzyło mi się z egzekucją. Ale miejmy nadzieję że sprawa nie jest aż tak beznadziejna.

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, docentore napisał:

O to to to. Grałem na 65XE na przełomie 80/90 tych, później na PCcie przygodówki i RPG w latach 90tych. Około 2010 próbowałem wsiąknąć w Xbox360 z marnym rezultatem. Ostatnio kupiłem sobie hiper-duper lapka gejmingowego i leży biedny i smutny w szafie niekochany i niedopieszczony.

 

Za komuny też było lepiej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, majkel napisał:

W TVNie mówią "otworzenie wystawy" zamiast "otwarcie wystawy" i jest dobrze. Słowo "stracenie" istnieje w języku polskim i oznacza egzekucję, tj. wykonanie kary śmierci.

TVNowa mowa nie jest ważna w tym kontekście. Co do istnienia słowa "stracenie" jestem jego świadomy, ale czy możesz wykonać karę śmierci na chęci/radości?

9 minut temu, Spawn napisał:

 

Za komuny też było lepiej :D

Komuna się skończyła w 1989 ;)

Edytowane przez docentore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, docentore napisał:

Komuna się skończyła w 1989 ;)

 

Wiem ale to takie samo pitolenie ze gry/filmy/muzyka/ksiazki teraz są do kitu a kiedyś to było... No było bo byliśmy młodsi i inaczej postrzegaliśmy to co nas otacza a teraz nie rozumiemy młodszego pokolenia tak samo jak nasi rodzice/dziadkowie nie rozumieli nas. Dzisiejsza klasyka rocka to dla poprzednich generacji to bylo darcie ryja ćpunów ;)

Edytowane przez Spawn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli rozważałbyś przesiadkę z grado na coś innego, wygodniejszego. To wydaje mi się, że to jest w miarę ok alternatywa:

Philips SHP9600 słuchawki do gier SHP9500 aktualizacja z 3m długie  przewodowe słuchawki HIFI muzyka dla Samsung Huawei komputer  Android|Zestawy słuchawkowe| - AliExpress

SHP9600

Mnie poprzednia wersja zachwyciła. Są dość wygodne i w przystępnej cenie. Zagrają ze wszystkiego, więc nawet możesz sobie odpuścić jakiś poważny sprzęt do nich i słuchać z dobrego dongla lub adaptera BT. 

Technicznie nie są lepsze od DT990, ale powinny mieć te cechy których Ci brakuje i nawiązują trochę do grado. 

Edytowane przez MrBrainwash
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Spawn napisał:

Dzisiejsza klasyka rocka to dla poprzednich generacji to bylo darcie ryja ćpunów ;)

No ale w 90% klasyka rocka, to rzeczywiście jest darcie ryja ćpunów; po prostu poprzednie generacje nie były zdegenerowane i odróżniały dobrą muzykę od przyśpiewek dla pospólstwa (wyzwolonego:D).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, majkel napisał:

Ja mam wątpliwość, czy przyjemność grania wzrosła od czasów Atari 800XL i Commodore 64.

 

W przypadku wspomnianego C64 można przerobić i spróbować tak pograć ;)

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też swojego pc sprzedam bo mnie znudził przez cholernego cyberpunka.Moją kobiete też chyba oddam w dobre ręce bo mnie nudzi i wkurza na każdym kroku.Ludzie co wy tu wypisujecie to nie mam pytań, kolega z tym komputerem to zaorał temat.Tu chyba przyda sie wizyta u specjalisty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, docentore napisał:

Co do istnienia słowa "stracenie" jestem jego świadomy, ale czy możesz wykonać karę śmierci na chęci/radości?

Jak widać można. Egzekucja została wykonana poprzez odsłuch Fiio K5 Pro.

Żegnaj radości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem warto zrobić przerwę od audio. Nie słucham muzyki od 4 miesięcy, ostatnio złożyłem nowego kompa i wyrwało mnie z kapci jak włączyła się jakaś muzyczka na youtubie a słuchawki były podpięte do integry. Przerwy są dobre. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest w każdej dziedzinie. Niektórzy z tego powodu nie mogą znaleźć drugiej połówki na całe życie, bo przecież zawsze może być lepiej. Wszelakie fora tematyczne tylko nakręcają. Nawet na forach o goleniu są goście, którzy raz w tygodniu nowe mydło muszą kupić i dwa razy w miesiącu brzytwę (a nie są to tanie rzeczy). Zupełnie bez sensu.

Sprzęt, to tylko środek do celu, jakim jest słuchanie muzyki. Odepnij się od for, nie czytaj, nie rozkminiaj. Słuchaj. A jeśli potrzeba - mało lub wcale nie słuchaj przez jakiś czas. I już.

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności