Skocz do zawartości
  • 0

Nauszne stacjonarne około 1000zł


szymekglogow

Pytanie

Witam. Od paru tygodni planuję kupić słuchawki nauszne. Będą używane stacjonarnie, laptop czy smartfon/mp3.

Mam wiele pytań na które nie znam odpowiedzi.

Otóż szukam wygodnych, wokółusznych można powiedzieć bassowych grających czysto słuchawek.

Wcześniej miałem Sony XB500. Po pobawieniu sie w EQ były naprawdę dobre. Zależy, mi żeby były podobne brzmieniowo. 

Mocny bass, scena duża, czysty dźwięk. Słucham głównie rap ale nie ograniczam się. Klasyczna czy jakaś elektronika również często.

Odtwarzacz jaki posiadam to shanling m0. Zastanawiam się nad Custom Studio. Docelowo mają być do laptopa. Kolejne pyt- czy kupić do nich karte dźwiękową

czy wzmacniacz- jaka była by różnica bo nie bardzo się na tym znam. 80ohm to ponoć sporo do napędzenia a nie mam pojęcia jaka jest różnica między kartą a wzmacniaczem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Custom One Pro mają spory bas. Jeszcze Denony D600 i Beyery DT770 Pro 80 Ohm. Zastanawiam się też, czy jeśli podobały ci się XB500 to czy nie lepiej zostać przy tym kierunku i pójść w XB700? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Kwestia czy kolega chce iść w bardziej audiofilski dźwięk czy bardziej basowy... wspomniane AKG to świetne słuchawki, ale czy nie będzie w nich brakować basu względem takich XB500? Może lepsze byłyby te Philipsy właśnie. Mam na myśli wspomniane przez @Hustler Fidelio X2 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Szukam czegoś pomiędzy bassem i rozrywką a szczegółami i klarownym dźwiękiem. k712 pro wydają się być ok. Tylko pytanie- jaki wzmacniacz. Jestem mocno zielony w tym, nigdy nie wspomagałem się nimi. Fajnie jakby można było go również do smartfona podłączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Cześć. Od kilku godzin jestem szczęśliwym posiadaczem sennheiserów 630vb i mam w planach każdej napotkanej osobie powiedzieć żeby sprawdziła te słuchawki! Pod samym galaxy s10e grają fajnie, ale już z podpiętym dragonfly red robiś świetną robotę. Nie dość, że grają jak na senny przystało, to mają jeszcze magiczne pokrętło dające ogrom możliwości. Ich wykonanie jest bardzo solidne, są wygodne, choć trochę ciężkie. Przez ostatnie 2 miesiące testowałem 7 innych słuchawek, wszystkie były droższe w dniu premiery, żadne nie dawały mi tak wiele. Serdecznie polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności