Skocz do zawartości

Gold Planar GL2000 Planar Magnetic


Szpila152

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Baksiu11 napisał:

zamówiłem w sobotę na Linsoul, zobaczymy kiedy dotrą, a jak dotrą - jak będą grały:)

Na drop piszą że zamówienia będą realizowane  w kwietniu ,550 $  więc ryzyko że słuchawki nie podejdą jest duże a zwroty towaru nie chcę tracić czasu,vwięc dobrze by było mieć dystrybutora w Polsce nawet o te 200zł więcej ("w razie  awarii  czy uszkodzeń) miło by było gdybyś opisał wrażenia jak już je dorwiesz , nie widziałem jeszcze polskiej recenzji ,tym bardziej od " konsumenta"( recenzje osób które reklamują słuchawki bo dostali je od producenta za free jest trochę dla mnie niewiarygodne) także czekam na twoje odczucia , do zobaczenia jak najszybciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Nie 200 drożej tylko ok 500 pln 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baksiu11 napisał:

dziś doczytałem się na stronie Linsoul że nie mają słuchawek na stoku, dostaną je dopiero pod koniec stycznia i wszystkie zamówienia po 8 stycznia będą realizować dopiero wtedy- moje też

Tylko pytanie czy z jednym obwodem magnetycznym czy z podwójnym ,tu cena       https://drop.com/buy/gold-planar-gl2000-planar-magnetic-open-back-headphones          tylko że do czwartku  trzeba zamówić no i taka notka "                Uwaga: ze względu na tak duże zainteresowanie ponownie uruchamiamy ten przebieg w przedsprzedaży. Zakupy w przyszłości zostaną wysłane dopiero pod koniec kwietnia 2021 r. Przy kasie wybierz wersję z jednym obwodem magnetycznym (cena podstawowa) lub wersję z podwójnym obwodem magnetycznym (+ 50 USD)."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka linków do sprawdzenia:

https://forum.hifiguides.com/t/goldplanar-gl2000/19864/
http://www.erji.net/forum.php?mod=viewthread&tid=2211124&extra=page%3D2&page=5
http://www.erji.net/forum.php?mod=viewthread&tid=2214214&extra=page%3D2&page=4
https://drop.com/buy/gold-planar-gl2000-planar-magnetic-open-back-headphones/talk?sort=latest

Ja swoje zamówiłem z Taobao - cena chyba najlepsza, może obędzie się bez cła i wysłali na drugi dzień. Stoją teraz w Fedexie o ile wiem, bo dzwonili.


Edit: Ciekawe porównanie z resztą ich droższych słuchawek:
https://zhuanlan.zhihu.com/p/336466176

Edytowane przez BURNART
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy możesz podać już gotowy link do taobao.pl już z wybranym produktem (czyli GL2000) nie znam chińskiego żeby znaleźć link ze słuchawkami na...... com z góry dzięki 

Po za tym jak na razie wszystkie opinie są optymistyczne (wersja z dwoma obwodami mag...) 

Edytowane przez Szpila152
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie poradzisz sobie z jakimś tłumaczem strony w Chrome to nie ma opcji. Sama aukcja jest gdzieś w komentarzach na dropie. Jest tam link do aukcji i trzeba wybrać wersję z magnesami po obu stronach z dopiskiem international. Potem musisz sciagac Ali Wang Wang na kompa i napisać do goldplanar. Na aukcji jest ikonka z niebieskim duszkiem który przekierowuje rozmowę na ten zainstalowany komunikator. Tam się z nimi jakoś dogadujesz po angielsku i zamawiasz. Dużo roboty. Ja jestem poza domem i poza kompem więc nie pomogę z linkami.

Edytowane przez BURNART
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dotarły dzisiaj. Z miejsca mogę powiedzieć, że są dla mnie lepsze od Anand. I to sporo. Dynamika jest bardzo dobra. Wyrównanie pasma też, szczegóły też. Wielkość dźwięku też super. To będą moje ulubione słuchawki coś czuję. Słucham od razu na padach hybrydowych. Na Valhalli jest jeszcze lepiej niż z Focusrite, ale to było do przewidzenia. Resztę hype'u budujcie sami - lub nie :D
Edit: nie słucham na fabrycznym kablu, bo sprzęt z wyjściem zbalansowanym jeszcze nie dotarł, a przejściówki nie chciało mi się zamawiać :P

Edytowane przez BURNART
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BURNART napisał:

Do mnie dotarły dzisiaj. Z miejsca mogę powiedzieć, że są dla mnie lepsze od Anand. I to sporo. Dynamika jest bardzo dobra. Wyrównanie pasma też, szczegóły też. Wielkość dźwięku też super. To będą moje ulubione słuchawki coś czuję. Słucham od razu na padach hybrydowych. Na Valhalli jest jeszcze lepiej niż z Focusrite, ale to było do przewidzenia. Resztę hype'u budujcie sami - lub nie :D
Edit: nie słucham na fabrycznym kablu, bo sprzęt z wyjściem zbalansowanym jeszcze nie dotarł, a przejściówki nie chciało mi się zamawiać :P

 a ja se jeszcze poczekam, zazdrość mnie ściska:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczka dotarła w piątek. Na razie gram z xduoo 05 na opampie muse3 i porównuje z focal elear. Pograły może z 5 godzin więc pierwsze wrażenia: 3 symfonia Bethovena- lepiej niz focal, większą sceną z dobrą dynamiką, trochę mniej basu, sekcja smyczkowa super. Marillion koncert- soundstage lepiej niz focal. Ale mniejsza dynamika, bas mniej pulsujący ale nizej schodzący. Mark Holis plyta solowa- kameralna płyta z wokalem talk talk - dużo szczegółów dźwiękowych brzmienie z klubu muzycznego, na focalach słychać studio tak więc wygrywają GL. Nie mam w domu innych planarów do porownania a z pamięci nie chcę się wypowiadać

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 6 miesięcy temu...
  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności