Skocz do zawartości

Upgrade Dap/Dac [Radsone es100 mk2]


Rekomendowane odpowiedzi

Jak myslicie. czy Hiby R3 Pro (ewentualnie Hidizs ap80pro) to bedzie duzy upgrade wzgledem jakosci dzwieku wzgledem ES100?

 

Ogolnie czy pchanie sie w Ess Sabre es9218p [hidizs ap80 pro, Hiby R3 pro sabre] lub Cirrus Logic Ls43131 [ w przypadku Hiby R3 Pro]

 

 

Obecbue slucham na Cca Ca16 ale zamierzam jakies lepsze Iemy w granicach 200 usd zakupic. (moze H40 moze spring2). Zastanawiam sie czy w dalszej kolejnosci takiego dapa nie zakupic a es100 jako zabawka do auta.

 

 

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

23 godziny temu, Najner napisał:

Używasz EQ w ES100? Sygnatura Ci pasuje?

 

 

nieco uzywam. ale ze względu na sluchawki. i to w bardzo niewielkim stopniu

od upgrejdu oczekuje jeszcze troche separacji instrumentow i wiekszej sceny [choc chyba pierwsze kupie lepsze sluchawki bo wg mnie one ograniczaja es100.]

lubie muzykalnosc es100 i to ze przy ca16 bardzo ma fajny gornybas [to rytmiczne umpa umpa, czy zwiac inaczej ten bas co sie go osiaga bębnem basowym].


Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka





1ab88c57b99a247fbf009dee15b647d0.jpg

Edytowane przez xtremesystems
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, xtremesystems napisał:

nieco uzywam. ale ze względu na sluchawki. i to w bardzo niewielkim stopniu

od upgrejdu oczekuje jeszcze troche separacji instrumentow i wiekszej sceny [choc chyba pierwsze kupie lepsze sluchawki bo wg mnie one ograniczaja es100.]

lubie muzykalnosc es100 i to ze przy ca16 bardzo ma fajny gornybas [to rytmiczne umpa umpa, czy zwiac inaczej ten bas co sie go osiaga bębnem basowym].

 

Rozumiem. Na Twoim miejscu zainwestowałbym kasę w słuchawki zamiast nowego źródła. Moim zdaniem między ES100 a Hiby nie będzie przepaści w jakości, dokładając więcej do zakupu słuchawek jesteś w stanie ugrać więcej jakości muzycznej w założonym budżecie. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Najner napisał:

 

Rozumiem. Na Twoim miejscu zainwestowałbym kasę w słuchawki zamiast nowego źródła. Moim zdaniem między ES100 a Hiby nie będzie przepaści w jakości, dokładając więcej do zakupu słuchawek jesteś w stanie ugrać więcej jakości muzycznej w założonym budżecie. 

Tak zamierzam zrobic. najpierw albo H40 albo Spring 2 ,badz Legacy 3 (swoją drogą tez mógłbyś cos doradzic)

 

a tak z ciekawosci zapytam, czy ten Hiby MSEB to zmienia brzmienie diametralnie . w sensie ze moze z analitycznego SABRE zrobic muzykalne AK z es100 czy to taki pic na wode

Edytowane przez xtremesystems
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, xtremesystems napisał:

Tak zamierzam zrobic. najpierw albo H40 albo Spring 2 ,badz Legacy 3 (swoją drogą tez mógłbyś cos doradzic)

Od jakiegoś czasu bawię się trochę innymi zabawkami i wypadłem z obiegu. Miałem H40 i bardzo je lubię, wg mnie grają na bardzo wysokim poziomie, jeden z lepszych zakupów do 2000 PLN jak ktoś lubi cieplejsze, basowe, przestrzenne granie. Springów ani Legacy nie słyszałem, więc się nie wypowiem. Pytaj chłopaków w temacie "ciekawe droższe słuchawki z Chin".

 

56 minut temu, xtremesystems napisał:

a tak z ciekawosci zapytam, czy ten Hiby MSEB to zmienia brzmienie diametralnie . w sensie ze moze z analitycznego SABRE zrobic muzykalne AK z es100 czy to taki pic na wode

Bardzo dobre narzędzie, wg mnie na takim poziomie jak EQ w Radosne, oba oceniam wysoko i oba bardzo lubię. Jednym i drugim EQ można zmienić brzmienie diametralnie.

Edytowane przez Najner
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności