Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Dodatkowy kabel do Fostexa


GABRIEL BABICZ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam używam fabrycznego zbalansowanego przewodu do słuchawek Fostex th 900 mkll ,problem polega na tym że kabel jest długi i rozglądam sie za krótszym Znalazłem na allegro taki Kabel zbalansowany XLR Fostex TH-610 - Kup teraz za: 360,00 zł - Łęczna - Allegro Lokalnie miał go może ktoś? Czy jakosciowo jest porównywalny do fabrycznego zbalansowanego fostexa?Podpinam słuchawki pod bursona v3 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinien być porównywalny z fabrycznym, aczkolwiek dobrze jakby się jego twórca @Jimmi Dragon  wypowiedział

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Filip77 napisał:

Zastanów się też czy tak krótki odcinek do splitera będzie dla Ciebie wygodny użytkowo.

Mam fabryczny z jackiem 6,3 mmm ale jakosć dzwięku nie powala tzn brakuje mocy ,dokupiłem juz 2 raz zbalansowany od fostexa bo 1 mi  przerywał dzwiek ale on ma 3m a ja komputer mam odległy od oczu o 70 cm i jest za długi Dlatego szukam krótszego nie wiem tylko czy on gra dobrze?bo 360 zł vs 1100 nie chce kupic w ciemno 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że nikt nie będzie w stanie doradzić Ci który z tych kabli jest lepszy/gorszy bo nie są to super popularne kable i raczej mała szans, że ktoś posiadał oba.
Ja bym brał ten kabel od Jimmiego jakościowo nie będzie gorszy o Fostexa, pytanie czy różni się jakoś sygnaturą, a jak tak to czy trafi w Twój gust. Jak nie trafi to zawsze możesz odsprzedać wiele nie tracąc bo cena jest OK.

Edytowane przez Filip77
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, espe0 napisał:

To może skrócić?

Jest dobry,tylko blisko siedze kompa i placze mi sie 

19 minut temu, Filip77 napisał:

Obawiam się, że nikt nie będzie w stanie doradzić Ci który z tych kabli jest lepszy/gorszy bo nie są to super popularne kable i raczej mała szans, że ktoś posiadał oba.
Ja bym brał ten kabel od Jimmiego jakościowo nie będzie gorszy o Fostexa, pytanie czy różni się jakoś sygnaturą, a jak tak to czy trafi w Twój gust. Jak nie trafi to zawsze możesz odsprzedać wiele nie tracąc bo cena jest OK.

Zaproponowalem 300 zł i chetny za tyle oddac 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Filip77 napisał:

Podejrzewam, że to może być ktoś od nas z forum nawet :D zapytaj to człowiek nie będzie musiał płacić haraczu dla allegro ;)

wystawione na allegro lokalnie tam bez prowizji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, waski napisał:

Na allegro lokalnie jest haracz 5% od sprzedaży. 

Dobrze wiedzieć bo jutro wystawiam lampe rx 400 do aparatu ,a co do kabla dogadałem sie i sprzedał mi go za 300 zł z darmowa wysyłka Nie wiem jak bedzie z jakoscia,ale fabryczny bal fostexa jest za dlugi i nie chce by sie przetarł jak mój 1 Krótkiego bede uzywal przy kompie a dlugi lezac w lozku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności