Skocz do zawartości

Fanklub słuchawek Oppo PM-1, PM-2, PM-3 i pochodnych.


NuYam

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zauważylem takiego fanklubu to zakładam co by wszystko było w jednym miejscu i bardziej w celach serwisowych.

Co prawda słuchawki nie produkowane, ale nadal wychodzą  w tej samej technologii jak np. Panda THX

 

Za cenę używanych uważam je za bardzo dobre.

Sam osobiście używam Oppo PM-2 z 5m kablem OCC Oppo.

 

I moje pierwsze pytanie gdzie dostane adaptery przystosowujące pady do oppo pm2 lub nowe pady w przystępnych cenach?

Są jakieś w USA, ale z przesylką wychodzi 500zł.

Może można by je wydrukować tylko nie wiem gdzie i jak.

 

 

Edytowane przez NuYam
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • NuYam zmienił(a) tytuł na Fanklub słuchawek Oppo PM-1, PM-2, PM-3 i pochodnych.

Tu sporo gadaliśmy o tych fajnych słuchawkach

 

O pady do PM-2 fabryczne, pytaj pisząc do oppodigital.pl . Mają siedzibę we Wrocławiu (albo biuro). Do PM-3 mają na pewno.

Pady niefabryczne pewnie można kupić na Allegro albo AliExpress. Zwykle są dość tanie, przynajmniej w porównaniu z oryginałami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kupiłem pady z Allegro. Czyli chińskie. Są znacznie prostsze niż orginały. Stare zdjąłem "siłą" i zachowałem plastikowe nakładki. Włożyłem je ponownie. Nowe pady po prostu nałożyłem na nauszniki. Trzymają się dobrze. 

 

https://allegro.pl/oferta/oppo-pm-3-pady-nauszniki-gabki-jakosc-9056710535?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

Edytowane przez Lord Rayden
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, super. Też miałem zamawiać w tym tygodniu, no te z Oppodigital po roku z kawałkiem rozpoczęły już proces rozkładu. Także między bajki można włożyć uwagi o ulepszonej trwałości. Ciekawe czy uznają mi reklamację. Swoją drogą cena oryginalnych padów na stronie skoczyła już do 250PLN.

  • Sad 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, zdzichon napisał:

O, super. Też miałem zamawiać w tym tygodniu, no te z Oppodigital po roku z kawałkiem rozpoczęły już proces rozkładu. Także między bajki można włożyć uwagi o ulepszonej trwałości. Ciekawe czy uznają mi reklamację. Swoją drogą cena oryginalnych padów na stronie skoczyła już do 250PLN.

Dokładnie. I zdaje się, że ich nie ma na stanie.

 

Co do dźwięku to na razie nie wnikałem dokładnie. Pady nie są tak "ładne" jak stokowe. Są minimalnie większe.  Wydaje mi się że trochę coś.zmieniają ale to trzeba analizować a ja nie mam na razie zdrowia. W każdym razie jakieś musiałem kupić.

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, zdzichon napisał:

Także między bajki można włożyć uwagi o ulepszonej trwałości. Ciekawe czy uznają mi reklamację. Swoją drogą cena oryginalnych padów na stronie skoczyła już do 250PLN.

Może taki mają model biznesowy - jak tanie drukarki i drogie tonery czy tanie maszynki do golenia i drogie ostrza. Odbijają sobie na padach ;)

Edytowane przez Najner
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Cześć, wpadły mi w ręce słuchawki Oppo PM-1, ale bez kabelka. Może jest ktoś z Lublina / okolic żeby można było posłuchać jak grają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 miesiące temu...

Kupiłem nową opaskę na pałak Oppo PM-2. 


"24,89zł | Realhigh opaska na głowę kompatybilna z OPPO PM-3,PM-2,PM-1 słuchawki z pałąkiem na głowę oddychająca tkanina z siateczki główna część suwaka wiązka
https://a.aliexpress.com/_EwCNk37"

 

Może będzie pasować. Obecna jest za długa.

Edytowane przez Lord Rayden
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Lord Rayden napisał(a):

Kupiłem nową opaskę na pałak Oppo PM-2. 


"24,89zł | Realhigh opaska na głowę kompatybilna z OPPO PM-3,PM-2,PM-1 słuchawki z pałąkiem na głowę oddychająca tkanina z siateczki główna część suwaka wiązka
https://a.aliexpress.com/_EwCNk37"

 

Może będzie pasować. Obecna jest za długa.

Fajna opaska. Najważniejsze, że ma gładką powierzchnię od wewnątrz i nie będzie szorować po zamszu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.02.2024 o 11:59, Lord Rayden napisał(a):

Kupiłem nową opaskę na pałak Oppo PM-2. 


"24,89zł | Realhigh opaska na głowę kompatybilna z OPPO PM-3,PM-2,PM-1 słuchawki z pałąkiem na głowę oddychająca tkanina z siateczki główna część suwaka wiązka
https://a.aliexpress.com/_EwCNk37"

 

Może będzie pasować. Obecna jest za długa.

No to mam opaskę. Łatwa do założenia, wygodna. Dla Oppo PM-2 jest nieco za krótka, wydaje mi się że o 90 mm. Jednak po lewej i po prawej stronie pałak wystaje niewiele. To chyba wynik "uniwersalności" czyli także przeznaczenia do Oppo PM-3,2,1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności