Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

rekabling hd681 do 300pln


mar173

Rekomendowane odpowiedzi

Audiofanatyk pisał mi że kable to najważniejsza rzecz, dlatego mam pytanie: jakie kable kupić do hd681. Chce się zmieścić w 300zł. Jakie byście mi polecili? Chce kupić z audiofanatyk ale tam chyba do hd681 nie ma...
Czytałem gdzieś że powinienem kupić lampowy wzmacniacz, bo jest ciepłe brzmienie, tylko że on się nagrzewa i trzeba wymieniać co jakiś czas...

Z przyziemnych spraw muszę naprawić z313 

 

Edytowane przez mar173
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież HD681 nie mają odpinanego kabla, żeby taki dokupić. Można go wymienić rozbierając (częściowo) słuchawki, i tu zwykły Canare imo wystarczy.

Możesz to zrobić sam jak umiesz, albo zlecić komuś (np mi ;) ) i Twój budżet spokojnie wystarczy na 3 takie rekablingi :).

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Perul napisał:

Ale przecież HD681 nie mają odpinanego kabla, żeby taki dokupić. Można go wymienić rozbierając (częściowo) słuchawki, i tu zwykły Canare imo wystarczy.

Możesz to zrobić sam jak umiesz, albo zlecić komuś (np mi ;) ) i Twój budżet spokojnie wystarczy na 3 takie rekablingi :).

 

Szczerze powiem że to była mała prowokacja, ale na poważnie mam pytanie jak zabezpieczyć fabryczny kabel, taśma izolacyjna, jakiś oplot?
https://youtu.be/px7KzV-aeo0
https://www.reddit.com/r/headphones/comments/7gu6o2/superlux_hd681_detachable_cable_mod/

Edytowane przez mar173
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, mar173 napisał:

Audiofanatyk pisał mi że kable to najważniejsza rzecz

 

Nigdy nie rozmawialiśmy na temat kabli i nigdzie nie napisałem że kable to najważniejsza rzecz. Wręcz przeciwnie, wielokrotnie pisałem na forum i blogu, że kable to tylko wykończeniówka i że najważniejszy jest sprzęt, a kable na samym końcu. Nie wiem w jakim celu bawi się Pan w tego typu prowokacje i rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji, jeszcze na koniec przyznając to wprost:

 

58 minut temu, mar173 napisał:

Szczerze powiem że to była mała prowokacja

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, EvilKillaruna napisał:

 

Nigdy nie rozmawialiśmy na temat kabli i nigdzie nie napisałem że kable to najważniejsza rzecz. Wręcz przeciwnie, wielokrotnie pisałem na forum i blogu, że kable to tylko wykończeniówka i że najważniejszy jest sprzęt, a kable na samym końcu. Nie wiem w jakim celu bawi się Pan w tego typu prowokacje i rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji, jeszcze na koniec przyznając to wprost:


Ja już sam nie wiem po co to napisałem, byłem troszkę podpity, wino domowej roboty kopie. Można było po prostu zapytać, bo wiedzę w tym zakresie mam niewielką. Byłem pod wpływem nie tylko trunku, ale też filmów Reduktora Szumow. Wystąpił bardzo duży kontrast pomiędzy tym co mówił, co zbadał a tym co piszą niektórzy popularni ludzie (nie chodzi o Pana) jakoby była bardzo duża różnica w brzmieniu pomiędzy kablami. Do Pana bardziej miałem zarzut że lubi Pan reklamować swoje kable, nie ma w tym nic złego, ale jeżeli była rozmowa na temat opłacalnych słuchawek a tu nagle widzę reklamę kabli, trochę się zdziwiłem. Podkoloryzowałem z tym "kable są najważniejsze".

Edytowane przez mar173
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1 minutę temu, mar173 napisał:

Ja już sam nie wiem po co to napisałem, byłem troszkę podpity, wino domowej roboty kopie.

Dla własnego bezpieczeństwa polecam odciąć sobie internet na czas picia, bo pewnego dnia sprzedasz przypadkiem swoją nerkę i będzie koniec z piciem.

2 minuty temu, mar173 napisał:

Do Pana bardziej miałem zarzut że lubi Pan reklamować swoje kable,

Chyba każdy producent promuje siebie, a nie kogoś innego. Ciężko winić kogoś, że promuje swoje wyroby, a nie konkurencji.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności