Skocz do zawartości

Erzetich Mania


Name44

Rekomendowane odpowiedzi

@Name44 z nieukrywaną "zazdrością" zerkam czasem jak dopieszczasz swój tor pod 812ki i szybciej spodziewałbym się że masz gdzieś "zamrożoną" drugą parę AKG na czarną godzinę, gdyby te pierwsze padły lub się "skończyły" :D niż testów innych flagowców. Też chciałbym złapać swojego królika i tylko dosypywać mu co jakiś czas smakołyki ;) a tu ciągle jak nie żubr, czy bóbr, to k...a, łoś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam drugiej pary w tajnym sejfie 🙂 Choć przyznam, że wciąż mnie męczy wystawiona przez @Compton w komisie para 🙂 Odpukać, moim nic złego się nie dzieje i może dlatego mam ich tylko jedną parę.

No czasem mnie tak nachodzi, że może czas już dać szanse innej parze słuchawek i doprowadzić ją do perfekcji? Opisane dziś słuchawki nie są ideałami ale to pierwsze, których ku swojemu zaskoczeniu słuchałem z ogromną przyjemnością pomimo tego, że gdy je pierwszy raz założyłem po AKG uznałem że są zepsute 🙂 Jak wspomniałem, są przeciwieństwem 812 ale tak wyjątkowym i tak ciekawym, że chcę ich słuchać i słuchać.  W pewien sposób uzależniają normalnością brzmienia i same z siebie zachęcają do dalszego słuchania. Są oryginalne w swej prezentacji i niezwykle normalne jednocześnie.  Warte uwagi zdecydowanie! W jasnym lampowym torze to może być rewelacyjne granie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też k812 obsadziłam w głównej, ale po prostu muszę od czasu do czasu posłuchać sobie czegoś grającego inaczej. 

@Name44, zazdroszczę możliwości poznania tak ciekawych słuchawek. Jak po takiej dawce ciemniejszego grania wygląda teraz powrót do k812? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ZebLong Poszukaj, wypożycz i daj im czas. Daj im się oswoić ze sobą. Osobiście czuję, że dobrze może im zrobić srebrne okablowanie które ożywi górę pasma i odejmie lub poprawi bas.  Ale to tylko gdybanie. 

@domil AKG nadal są i jeszcze przez jakiś czas z pewnością pozostaną tymi "naj" słuchawkami. Przyznam, że zmieniając tak rożnie brzmiące słuchawki można doznać szoku. Przede wszystkim AKG wygrywają przestrzenią i ilością szczegółów. Mania przypominają nieco T1v2 ale są dużo intymniejsze, bliższe i przyjaźniejsze słuchaczowi. Niestety T1v2 nie umiem docenić, nie trafiają do mnie. Te natomiast po kilku minutach...trafiły. Mając w pamięci słuchane w ostatnich miesiącach słuchawki, te uważam za jedne z ciekawszych na rynku. Mam nadzieję, że wzmacniacz uciągnie flagowca Erzetich. A wtedy kto wie... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Name44 napisał:

Mam nadzieję, że wzmacniacz uciągnie flagowca Erzetich. A wtedy kto wie... 

Wobec tego trzymam kciuki żeby zapasowały Ci jako przeciwwaga dla k812, u mnie taki układ się sprawdza. A może detronizacja będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności