Skocz do zawartości

Wybor Pomiedzy Czterema T


thomason

Rekomendowane odpowiedzi

No ale taki T20 dla dziewczyny na prezent może być ciekawy. No nie wiem, ale bym nie powiedział że on jest brzydki. Ba. Bardzo stylowy nawet. :)

Nie mówie że inne Txx są brzydkie, też mi się podobają. :) Ale dziewczynie taki T10 czy T30 już raczej nie przypadnie gustu (jezu ale one wybredne).

 

Tomker gdzie widziałeś T20 1GB za ciut ponad 200zł? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomker gdzie widziałeś T20 1GB za ciut ponad 200zł? :)
no, moze to nie do konca norma za tak smieszne pieniadze, ale sie da. ja widzialem tu i tu. no ale aktualnie nie widze nigdzie nic ciekawego.

 

 

No ale taki T20 dla dziewczyny na prezent może być ciekawy. No nie wiem, ale bym nie powiedział że on jest brzydki. Ba. Bardzo stylowy nawet. :)

Nie mówie że inne Txx są brzydkie, też mi się podobają. :) Ale dziewczynie taki T10 czy T30 już raczej nie przypadnie gustu (jezu ale one wybredne).

ja tez wybrzydzam jesli chodzi o wyglad odtwarzaczyi dlatego miedzy innymi mam t20. inna sprawa, ze z czasem sie mozna przyzwyczaic do wygladu i teraz na przyklad bylbym sklonny kupic sobie t30, a jak go wprowadzili, to uwazalem, ze paskudny.

z kolei t10 nadal mi sie nie podoba, a czarne t50 i t60 mi sie podobaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie raz patrzyłem na allegro. Ale przeważnie znajdowałem je za cene 400zł a nie za 210~230zł :blink:

Ale te z allegro to nie nówki tyko już używane, jedna z radiem, druga nie. Co prawda 1GB ale przeciętny Kowalski jednak by kupił 512MB z 2 letnia gwarką i nie śmigany. :)

Jednak jak spojrzę z drugiej strony... Kurde ale ci ludzie mieli fuksa no! :D:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności