Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Nowy walkman od Sony


Mateusz_

Rekomendowane odpowiedzi

W 2014 roku Sony wypuściło pierwszy odtwarzacz nowej serii NWZ - A. Od tego czasu firma co roku przygotowuje dla fanów marki, samego walkmana jak i ludzi lubiących dobre brzmienie nowy model, który jest udoskonalony, względem poprzednika. W 2015 roku Sony wydało kolejny produkt. Konkretnie Sony NW - A20 i od tego roku literka Z zniknęła z nazwy wszystkich następnych modeli. Jako ciekawostkę mogę dodać, że cyfra jedności oznacza ilość pamięci jaką posiada urządzenie. I tak 5 - to wersja z 16 GB pamięci wbudowanej 6 to 32 GB a 7 to 32 GB. To nazewnictwo, a raczej numerowanie trwało do 2019 kiedy to firma ukazała nowy model, który ma już oznaczenie NW - A105. W tym walkmanie nie mamy wyboru pamięci wbudowanej. Mamy jedynie do dyspozycji skromne jak na dzisiejsze standardy 16 GB. Skąd ten przeskok w nazewnictwie ? Tego nie wiem. Mam natomiast kilka pytań.

1. Czy ktoś jest w posiadaniu walkmana z tej serii, który jest wyposażony w 32 lub 64 GB pamięci ?

2. Czy ktoś z was wie dlaczego Sony zdecydowało się na przeskok w oznaczaniu swojego ostatniego walkmana ? Chodzi tu o wydanego w 2019 roku NW - A100 

3. Czy macie może jakieś informacje na temat nowego walkmana ? Czy w ogóle Sony ma kolejny model w planach ? Jeśli tak to kiedy można spodziewać się jego premiery ?

Mówiąc szczerze bardzo liczę na kolejny model, ponieważ lubię tą firmę i jej kibicuje. Sony ma długą historię nie tylko jeśli chodzi o przenośne odtwarzacze ( w końcu walkmany są kultowe ), ale również ogólno pojęte audio. Można powiedzieć, że "oni na tym podwórku byli  pierwsi"          Zresztą ich walkmany są przystępne cenowo ( przynajmniej dla mnie ) i zapewniają dobrą jakość dźwięku tym bardziej patrząc przez pryzmat ceny. No nic czekam na wasze "doniesienia". 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sony lubi zabijać świetne urządzenia. Ja długo czekałem na następcę SBH52. Niestety zaniechano tych modułów. Gdyby dodano nowsze kodeki, to byłby to bezkonkurencyjny sprzęt. Kto miał lub ma (ja mam :) ) to wie czemu go tak lubię. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności