Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Odtwarzacz plus słuchawki do 1000 zł


Orszulka

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! 

 

Prawie 8 lat temu dzięki temu forum, wybrałam sansę clip jako mój świadomy odtwarzacz i niedługo potem dołączyły do niej cresyny c510e. Mam nadzieję, że i tym razem mi pomożecie w wyborze. 😊

 

Sansa działała na rockboxie i pięknie grała z cresynkami... Ciepło, basowo. Jednak słuchawki już niedostępne, a i bateria nie ta... (starcza na 4h)

 

Poszukuję więc zestawu, który będzie miał ciepłe, basowe brzmienie, podobne do mojego obecnego zestawu, ale o klasę wyżej (lub chociaż pół klasy 😉

Słucham rocka (takie zespoły jak Interpol, Queens of the stone Age czy garbage, które brzmiały idealnie w sansie i cresynkach). W formatach bezstratnych.

Preferowane słuchawki douszne/dokanałowe. 

 

Pomożecie? 

Z góry dziękuję i pozdrawiam 😁

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HiBy Beans i HiBy R2 razem niecałe 800,00 w Audeos. Ewentualny rabat bardzo prawdopodobny.:)

Miałem tą parkę na teście, bardzo przyjemne i muzykalne granie. Poza tym świetne wykonanie i właściwości

użytkowe. I ... najtańszy player na rynku obsługujący tidala.👍 Polecam.

A Beansy, to już ze mną zostały.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można też pójść w Radosne ES100 (na giełdzie za super śmieszne pieniądze jak za taki sprzęt), a resztę z budżetu (8 stówek) wydać na jakieś doki. Do propozycji dołożonych wyżej przez chłopaków można dorzucić np. Fiio FH3 - wg mnie przyjemne, ocieplone brzmienie, może też Ikko OH1.

 

Generalnie, to jak masz okazję, to podjedź do MP3Store i spróbuj sama kilku modeli ;)

Edytowane przez Najner
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziękuję za wszystkie podpowiedzi 😊

Pewnie zdecyduję się na odtwarzacz HiBy... 

Ale słuchawki mnie wciąż zastanawiają - czy opis Beans nie wskazuje na to, że są raczej chłodne /neutralne? 

Może lepiej dołożyć odrobinę do interesu i (zakładając, że HiBy je udźwignie) zainwestować w sugerowane przez Najnera Fiio czy Ikko? 🙄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Hej wszystkim! 

 

Mój kilkutygodniowy HiBy R2 jest chory... 

 

Czy macie pomysł, czemu po kilku(nastu) minutach grania się zacina i restartuje? Czasem najpierw pojawiają się zakłócenia w muzyce (trzaski, przeskakiwanie do przodu o kilka sekund...) a czasem po prostu się wyłącza. Kilka razy w trakcie procesu się zaciął. 

Pierwszego dnia grał wspaniale, a już od drugiego zaczął świrować 😔 

 

Prosimy o pomoc 🙏

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności