Skocz do zawartości

Fanklub Shanling


Jot R

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Vulthoom napisał(a):

Shanling M0 Pro na amazonie po 130 dolarów, to u nas będzie w okolicach 600 zł? 

 

https://www.amazon.com/dp/B0BPQTF39Q?maas=maas_adg_B03630E84437210823DA7AE82C05FB1D_afap_abs&ref_=aa_maas&tag=maas&th=1

 

600-650, zobaczymy jak z dolarem. Po Chińskim Nowym Roku będzie do nas wysyłany.

Postaram się zrobić jakieś promo na start / preorder jak będzie w drodze.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Mayster napisał(a):

Postaram się zrobić jakieś promo na start / preorder jak będzie w drodze.

 

Weź też kilka adapterów 4,4mm. 

 

Różnica mocy jest spora:

  • SE - 90 mW @ 32 Ohm 
  • Balanced - 236 mW @ 32 Ohm
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osiem driverów- są bliscy wyniku dwucyfrowego. Może w ME1000, ale wyglądają fajnie i zapewne zagrają świetnie jak to Shanling (miałem kiedyś ME700 i miło wspominam) 😊.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Jot R napisał(a):

Coś cisza w temacie, a Shanling wprowadził nowe flagowe IEM-y ME900

https://en.shanling.com/product/428

 

@Mayster wiesz coś na ten temat? :ph34r:

 

image.png

 

image.png

Ale to chyba nie jakaś nowość bo one już mają ciut ciut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 17.01.2023 o 08:57, Mayster napisał(a):

 

600-650, zobaczymy jak z dolarem. Po Chińskim Nowym Roku będzie do nas wysyłany.

Postaram się zrobić jakieś promo na start / preorder jak będzie w drodze.

Jak tam sytuacja? Będzie preorder?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.01.2023 o 11:20, Jot R napisał(a):

Też trochę się dziwię skąd tutaj taka cisza w temacie Shanlinga, bo takie Fiio FH9 czy FD7 przy ME800 brzmią jak zepsute, a sporo więcej się o nich tutaj pisze.

Miałem ME700 i zmieniłem na Fiio FH9, które moim zdaniem grają mniej szczegółowo, ale większą sceną i lepszym basem, tylko że ja jestem fanatykiem sceny i holografii. Ogólnie bardzo lubię brzmienie Shanlinga - słuchawek i elektroniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Qaz12 napisał(a):

Miałem ME700 i zmieniłem na Fiio FH9, które moim zdaniem grają mniej szczegółowo, ale większą sceną i lepszym basem, tylko że ja jestem fanatykiem sceny i holografii. Ogólnie bardzo lubię brzmienie Shanlinga - słuchawek i elektroniki.

ME800 to spory przeskok względem ME700, również scenicznie. Dużo dojrzalsze brzmienie i możliwość zmiany pasma przełącznikami. FH9 względem tych pierwszych brzmiały, jakby nie miały głębi.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Najner zależy, o co pytasz. Tam jest podwójny dynamik, który robi robotę, jeśli chodzi o kontrolę. Nie są to subwoofery, ale potrafią nisko zejść, jak jest potrzeba. Bass jest raczej równy w cały paśmie. Bardziej postawili na jakość niż na ilość :)

Wyżej porównywałem do FH9, więc jeśli miałeś okazję słuchać, to ilościowo będzie podobnie, ale dużo lepsza jakość basu.

 

graph ME800 FH9.png

  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Jot R napisał(a):

ME800 to spory przeskok względem ME700, również scenicznie. Dużo dojrzalsze brzmienie i możliwość zmiany pasma przełącznikami. FH9 względem tych pierwszych brzmiały, jakby nie miały głębi.

Chętnie to sprawdzę 😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz zwróciłem uwagę, że podaliśmy datę do kiedy trwa preorder, ale już daty wysyłek nie :o 

Jak zakończy się preorder to powinny od producenta od razu wylecieć (akurat wtedy mieli mieć wszystkie kolory dostępne), więc obstawiam wysyłki między 16, a 20 lutego.

  • Like 1
  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.02.2023 o 16:53, Mayster napisał(a):

Teraz zwróciłem uwagę, że podaliśmy datę do kiedy trwa preorder, ale już daty wysyłek nie :o 

Jak zakończy się preorder to powinny od producenta od razu wylecieć (akurat wtedy mieli mieć wszystkie kolory dostępne), więc obstawiam wysyłki między 16, a 20 lutego.

W tym m 0 pro rozumiem że nie ma wyjścia coax z 3.5? Takim kabelkiem można to uzyskać?

https://audeos.pl/pl/p/Kabel-koaksjalny-HiBy-z-USB-C-na-3%2C5-mm/1245

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności