Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub Shanling


Jot R

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, wfmsiekierka napisał:

A pod względem ilości basu to jak wygląda sytuacja?

Wysłane z mojego Redmi Note 8 przy użyciu Tapatalka
 

 

Powiedziałbym, że jednak DX chociaż tutaj jak dla mnie pytasz już o niuanse, o zakupie m3x powinno przede wszystkim zdecydować nastawienie na streaming a dx160 nacisk na max jakość brzmienia w cenie kosztem pewnych walorow użytkowych

Może @Mayster ma jakis egzemplarz testowy m3x i mógłby ci udostępnić?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Powiedziałbym, że jednak DX chociaż tutaj jak dla mnie pytasz już o niuanse, o zakupie m3x powinno przede wszystkim zdecydować nastawienie na streaming a dx160 nacisk na max jakość brzmienia w cenie kosztem pewnych walorow użytkowych
Może [mention=42206]Mayster[/mention] ma jakis egzemplarz testowy m3x i mógłby ci udostępnić?
 
 
Ok, dzięki

Wysłane z mojego Redmi Note 8 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Po dwóch urządzeniach od Shanlinga (M0 i M2X) więcej nic od nich nie kupię. Sprzętowo wypadają świetnie, ale software jest cały czas niedopracowany. W M0 miałem tapnięcia-widmo, a w M2X godzina sama się resetuje co jakiś czas.

Edytowane przez Test222
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie tapnięcia to kwestia wyświetlacza, a nie softu. Mimo to się z tym nigdy nie spotkałem (nikt nie zgłaszał z klientów), tak samo z resetowaniem godziny w M2x. Na setki sprzedanych u nas egzemplarzy oznacza to mocno odosobnione przypadki.

 

Powoli też wszystkie DAPy przechodzą na Androida, bo M2x, M0, Q1 i inne na Linuxie przestały być już produkowane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Mayster napisał:

Takie tapnięcia to kwestia wyświetlacza, a nie softu.

Też mi się tak wydawało. Ale jak odesłałem na gwarancję, to po tygodniu dostałem odtwarzacz, który jestem na 99% pewien nie był w ogóle otwierany. A problem ustąpił. Dlatego wydaje mi się, że rozwiązali to softowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie go wysyłałeś? Jeśli z krajowej dystrybucji to mógł być tylko wyświetlacz wymieniany, na pewno nic z softem. Śladów nie będzie otwierania, w serwisie robi się to profesjonalnie i nie mogą zostać ślady. Gdyby coś się uszkodziło przy otwieraniu to też byłoby wymienione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczę jak z dostępnością i czy uda się dołożyć do wylatującego na dniach zamówienia m.in. z M7.

 

Cena to 639USD, nie 599 jak na grafice jak coś. Jakby byli jacyś chętni, to kilka sztuk dałoby się w fajnej cenie załatwić z pierwszego rzutu, w razie czego proszę o pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
51 minut temu, bakus1233 napisał:

A co w tym takiego. To nie można zwykłego dapa podłączyć do zewnętrznego wzmacniacza i wyjdzie podobnie? 

 

Można, ale DAP to rozładowująca się bateria + dla mnie wygodniej mieć takie all-in-one, niż osobny DAP i wzmaczniacz na biurku + stertę łączących ich kabli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności