Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub Shanling


Jot R

Rekomendowane odpowiedzi

Zapisuję się z moim M6 Pro i ME700.  Moja miłość do Shanlinga jest dojrzała i świadoma zalet i ułomności. :)  

BAF2ED8C-949F-41F5-9EA4-0F91C9E96D31.jpeg

7B8A951B-3164-4584-BE32-FEA6B3822A82.jpeg

291D1FEE-C8CC-4BD9-83EE-AE762E7FE680.jpeg

Edytowane przez lobuz1
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UP2, M1, M0 i ME100 

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to trzeba się też zapisać do fanklubu. Obecnie mam M6 Pro i iemy ME700, synergia jest perfekcyjna. Wygląda nawet na to że z kolejnymi aktualizacjami oprogramowania M6 Pro jest coraz bardziej strojony pod te słuchawki. 
Wcześniej od Shanlinga miałem M5s i M6, ale dopiero przy M6 Pro usłyszałem ten przeskok jakościowy. Dla mnie to jest najwyższa półka, a porównywałem go z nawet z Fiio M15 czy Kann Alpha, te może technicznie lepsze, ale tonalnie to M6Pro bardziej mi podchodzi i o dziwo jest sporo tańszy. I nie chodzi tu tylko o synergię z ME700, co by nie podpiąć to dostaje nowego życia. Ciekaw jestem M8 ale to już niestety nie na mój portfel. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M6 Pro gra bardziej szczegółowo, głębiej i tworzy kulistą scenę, faworyzuje średnicę od razu słychać że to bardziej klasowy sprzęt. M5s stawia na gładkość przekazu, świetny sub bas, scena minimalnie bardziej ściśnietą, ale za to już sporo płytsza. M6Pro ma androida, M5s nie ma, ze streamingu tylko Tidal działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, quakev napisał:

M6 Pro gra bardziej szczegółowo, głębiej i tworzy kulistą scenę, faworyzuje średnicę od razu słychać że to bardziej klasowy sprzęt. M5s stawia na gładkość przekazu, świetny sub bas, scena minimalnie bardziej ściśnietą, ale za to już sporo płytsza. 

Dzięki - właśnie o różnice w sygnaturze mi chodziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Posiadam Shanlinga M6 i słuchawki Shanling ME700. REWELACYJNIE grają! M6 PRO nie słuchałem, więc nie wiem co zyskam/stracę. Na razie nie chcę tego wiedzieć. Zależało mi na aplikacjach do słuchania muzyki takich jak Neutron, dlatego wybrałem Shanlinga M6, który pracuje na pełnoprawnym Androidzie z możliwością instalacji sklepu Google Play Korzystam z bassowych tipsów i one tak bardzo przypadły mi do gustu. Niskie tony są tak bardzo odczuwalne/zaakcentowane, że niejedne tanie kolumny podstawkowe wymiękają przy nich. Słucham głównie muzyki trance i techno do muzyki klasycznej używam referencyjnych tipsów.

Wysłane z mojego RMX2170 przy użyciu Tapatalka



  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Nowe ME500 się zbliżają

 

New generation of ME500 earphones coming soon
- Newly designed 10mm Dynamic driver with nano coating and independent suspension
- 2 Knowles Balanced Armature drivers
- Single crystal copper cable
- Brass shell with improved shape

 

186289460_1914664418690135_5193933176916952284_n.jpg

Edytowane przez Jot R
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

@Mayster jakiś preorder w planach?

 

W środku to co w M3X z tego co widzę.

 

-  New Bluetooth chip Qualcomm QCC5120

-  Upgraded to ESS Sabre ES9219C DAC/AMPs

-  Three outputs – 2.5mm, 3.5mm and 4.4mm

-  Small OLED screens for easy access to settings and playback information

-  XMOS USB input, allowing UP5 to function as a proper USB DAC/AMP

-  MQA Support

-  Car mode

 

MSRP 179 USD/Euro

 

https://en.shanling.com/article-IntroUP5.html

 

196774894_1935813549908555_7209658793025700121_n.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Shanling to jednak miszcze testowania na użytkownikach. Ledwo wypuścili produkt, a już (dwa tygodnie temu) jest update :)

 

UP5 V1.5.6 Update list:

  • Added charging indication when charging UP5 while powered off.
  • Improved performance while using USB input.
  • Fixed issue causing volume changes when switching from Bluetooth to USB.
  • Fixed issue causing muted output. 😎
  • Fixed charging issue when used at too low battery level.
  • Adjusted low battery warning.
  • XMOS Update (not available over OTA)
  • Other fixes

Ja mam jednak syndrom sztokholmski, więc @Mayster wiadomo już coś o dostępności i cenie w PL?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności