Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Pierwszy odtwarzacz + słuchawki nauszne + doki (zestaw za 2300 max )


WysokiPrzezSwiat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam drodzy forumowicze, otóż jestem totalnie zielony w kwestii hardware powiązanego z muzyką. Chciałbym abyście pomogli mi w zakupie zestawu jak w tytule, cena za wszystko łącznie 2300 zł max.  Co do wymagań, jeżeli chodzi o odtwarzacz to nie mam zielonego pojęcia, czym się kierować, zależy mi głownie na jakości i w miarę możlwości o ile jest taka opcja posiadal spotify o ile takie istnieją, chociaż w większości będę słuchać muzyki z wgranych plików.

co do słuchawek
1) nauszne:
głownie podróżuję, samolotem, pociągi itp. więc dobrze b y było zeby dobrze tłumiły otoczenie i były wygodne, głownie słucham starszych kawałków i zepsołow takich jak Metallica , GnR itp. ale równiez i i nne gatunki 
2) dokanałowe , najlepiej żeby miały nieplączący się kabel :)

w sumie tyle jestem totalnie zielony w tej kwestii ale zależy mi też na jakości wykonania i żeby wszytsko starczyło na długie lata :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym budżecie i do podróży raczej bym odrzucił odtwarzacz.

Albo dwa rodzaje słuchawek i jakiś odbiornik BT (Radsone ES100, Shanling UP4, Qudelix 5k, FiiO BTR5, xDuoo XP-2 Pro - zależnie od preferencji), albo po prostu poszedł tylko w słuchawki BT. W obu przypadkach muzyka będzie szła z telefonu - pierwsza opcja daje lepszą jakość i swobodę w doborze brzmienia, druga większą wygodę (mniej sprzętu, brak kabli).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.12.2020 o 01:00, WysokiPrzezSwiat napisał:

głownie podróżuję, samolotem, pociągi itp. więc dobrze b y było zeby dobrze tłumiły otoczenie i były wygodne, głownie słucham starszych kawałków i zepsołow takich jak Metallica , GnR itp. ale równiez i i nne gatunki 

 

To może coś z ANC, jak Sony WH1000XM3 / WH100XM4 czy Bose QC35II / Bose 700 lub Beyerdynamic Lagoon ANC. 

 

Jakość dźwięku może nie będzie tu najwyższa w stosunku słuchawke bez ANC, ale jednak ANC w transporcie robi ogromną robotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności