Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Usunięcie konta MP3Store


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich bardzo serdecznie i szeroko, 

Chciałbym usunąć swoje konto na forum MP3Store. Zanim ktokolwiek wyskoczy mi z pytaniami że po co, albo zdaniami oznajmującyni, że się nie da - uprzejmię informuje, że w pełni posiadam takie prawo. 

 

https://gdpr.pl/baza-wiedzy/akty-prawne/interaktywny-tekst-gdpr/artykul-17-prawo-do-usuniecia-danych-prawo-do-bycia-zapomnianym

 

Wraz z wprowadzeniem RODO każda strona/forum ma obowiązek umożliwić użytkownikowi w pełni usunięcie konta oraz wszystkich jego danych, w tym postów. Nie interesuje mnie czy to problem dla administracji czy nie. Mam do tego prawo i zamierzam z tego skorzystać. A wszelkie problemy proszę kierować w stronę moderacji i ich bezkarnej autorytarnej dyktatury. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 nie wiem kto jest w administracji i nie zamierzam takich informacji wyszukiwać. Chcę usunąć konto a nie szukać admina. 

Po 2, strona powinna umożliwić łatwą, czytelną i prostą opcję aby usunąć konto jak każde inne normalne forum. I dlatego też tutaj o tym napisałem, może w przyszłości ktos się pokusi aby taką opcję dodać żeby ludzie mogli w prosty sposób usunąć swoje konto zamiast się bawić w pisanie tematow/uganianie za adminami. 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności