Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Beyerdynamic DT 990 PRO 250 OHM [Jak wysterować słuchawki podłączone do laptopa Ideapad Y700-ISK17]


Yuri

Rekomendowane odpowiedzi

Problem opisany jak w tytule. Kupiłem słuchawki bayerdynamic DT 990 PRO 250 ohm i dźwiękowi troche brakuje.

Co mam dokupić do lapka by słuchawki dobrze chodziły?

Liczy się dla mnie by były cholernie głośne i problemów dźwiękowych nie było.

 

Edit1:

Czy DragonFly Red napędzi te słuchawki?

Edytowane przez Yuri
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to może aune t1, swego czasu chwalone i polecane combo. Tylko zapytaj kolegę @Mayster o rewizję i czy ta konkretna, którą ma obecnie na sprzedaż dalej ma tak dobrą synergię z tymi słuchawkami. Bo swego czasu były jakieś głosy, że coś się w brzmieniu tego combo zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aune T1? O kur** 1500 zł XD Troche dużo ;D

 

Słuchawki bayery mają braki 1.4/4. Gdzieś w tych okolicach.

Nie zależy mi w dacu na 32 bitach,z 16 czy 24 i wystarczy mi częstotliwość 44.1 KHZ. te 768 KHZ to troche mocna częstotliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to trochę drożej wychodzi, niż kilka lat temu. Generalnie pod te bejerki polecana jest lampa i byś musiał sprawdzić jakie combo dac/Amp jest dostępne w Polsce w sklepach do tej ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, neonlight napisał:

Ifi Hip Dac złapie dobrą synergię z Beyer'ami, najlepiej po balansie, a z typowych stacjonarek, to nie znam nic w tych pieniądzach, prócz wspomnianego Aune T1 (używka).

O to to, jeszcze zostanie kasa na zmianę kabla na zbalansowany u Perula czy Jimmego bądź innych magików.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem fiio q1 mark ii do komputera z beyerami i lipa wyszła.

Ten Ifi Hip Dac jest chyba do tego podobny. Hm?

 

A Dragonfly Red zasili?

31 minut temu, neonlight napisał:

Ifi Hip Dac złapie dobrą synergię z Beyer'ami, najlepiej po balansie, a z typowych stacjonarek, to nie znam nic w tych pieniądzach, prócz wspomnianego Aune T1 (używka).

A nie ze stacjonarek?

 

Ifi Hip Dac czy Dragonfly Red do Beyerów. ;/

A czy Wzmacniacz audio Audioquest Dragonfly Cobalt wystarczy do zasilenia Bayerów? Napięcie 2.1V.

Edytowane przez Yuri
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Yuri napisał:

Próbowałem fiio q1 mark ii do komputera z beyerami i lipa wyszła.

Ten Ifi Hip Dac jest chyba do tego podobny. Hm?

 

A Dragonfly Red zasili?

A nie ze stacjonarek?

 

Ifi Hip Dac czy Dragonfly Red do Beyerów. ;/

A czy Wzmacniacz audio Audioquest Dragonfly Cobalt wystarczy do zasilenia Bayerów? Napięcie 2.1V.

Kolego, ale nie porównuj 220mw (Fiio q1) do 400mw (Ifi Hip Dac), to robi różnicę, uwierz. 😉

 

Poza tym, na 99% jestem pewny, że DT990 podłączyłeś po SE, nie po BAL, a to też robi różnicę. 

 

Ważki są za słabe do tych słuchawek, nie uzyskasz tego, czego od nich oczekujesz.

 

Moja propozycja to zakup Hip Dac'a i sprawdzenie w domu, czy spełnia Twoje oczekiwania, jeżeli nie, to go odeślesz, masz na to w sumie 28dni kalendarzowych.

 

Jednak przed tym wymiana kabla w DT990 na 4'żyłowy z wtykiem 4.4mm (Balans). Według mnie, powinieneś być usatysfakcjonowany z tego połączenia. 😉👍

 

 

Edytowane przez neonlight
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.12.2020 o 22:35, Yuri napisał:

Czy DragonFly Red napędzi te słuchawki?

Nie napędzi

 

6 godzin temu, Yuri napisał:

A czy Wzmacniacz audio Audioquest Dragonfly Cobalt wystarczy do zasilenia Bayerów? Napięcie 2.1V.

Nie napędzi. Bierz Hip Dacjak radzili, jeżeli nie przeszkadza Ci potrzeba zasilania i wielkość daca a laptop stoi w miejscu to Xduo Ta-01b, miałem ten zestaw i pędzi Dt990 bardzo dobrze (nie przekroczysz połowy skali).

Edytowane przez gumiak9
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko coś super tutaj znaleźć.

Z mojej strony mogę zaproponować iFi ZenDac, obowiązkowo z zewnętrznym zasilaczem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności