Skocz do zawartości

lobuz1


lobuz1

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Kupione słuchawki. Na początki nie było lekko, twardy zawodnik z ceny nie chciał schodzić ale po przedstawieniu racjonalnych argumentów szybko znaleźliśmy złoty środek :D Wysyłka szyba, kontakt bardzo dobry i towar zgodny z opisem. Ja polecam i tylko czekam kiedy lobuz1 będzie chciał się pozbyć swoich Aeon2C ;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
2 godziny temu, lobuz1 napisał:

Kable sprzedałem, więc decydujcie się na te okazje bo może być za późno. :P  Obniżyłem jeszcze cenę na zachętę bo chcę się tego pozbyć- nie słucham na iem. Teraz jest śmiesznie tanio.🤣

Ja te kable dostałem. Bo nabyłem, to 2 razy za dużo powiedziane. Kable świetne, pierwsza klasa, cena śmieszna, bo kolega @lobuz1robi też tzw. promocje z ukrycia. Zresztą, bierta np. te IEM-y, bo tu już extra mega hiper promocje całkiem jawne. Człowiek chce się pozbyć sprzętu, oddaje za bezcen, a sprzęt jest pierwsza klasa. Wiem, bo właśnie słucham. Brać, nie marudzić, ustawiać się w kolejce! Odzywać się na PW, negocjować.

Dzięki wielkie Adam!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Kupiłem od Kolegi lampek przygarść. Dostałem wszystkie ważne audiofilskie informacje, a jestem upierdliwy, bo początkujący; lampki opakowane tak, że ruskij tank nie dałby rady - poszło szybko i sprawnie. Kolega lobuz1 w weekend specjalnie przejechał 100km aby mi dodatkową parę Siemensów dostarczyć. Złoto, nie człowiek.

Edytowane przez dlewinski
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Kupiłem od kolegi @lobuz1 UM Mest mk1. Słuchawki odebrałem osobiście. Bardzo miły i sympatyczny gość. Dzięki za IEMy oraz pasjonująca rozmowę o audio 😊 Mam nadzieję, że to nie ostatni nasz deal 😉

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, rudzik9 napisał(a):

Kupiłem od kolegi @lobuz1 UM Mest mk1. Słuchawki odebrałem osobiście. Bardzo miły i sympatyczny gość. Dzięki za IEMy oraz pasjonująca rozmowę o audio 😊 Mam nadzieję, że to nie ostatni nasz deal 😉

Nie przesadzaj miły i sympatyczny gościu! Dzięki, interesy z Tobą to przyjemność. KONKRET.

Edytowane przez lobuz1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
3 minuty temu, brbek napisał(a):

Dziękuję za pikpoki,

okropne, że tak dobrze grają, 

 

Pozdrawiam

Dziękuję Ludwik za kolejny zakup- życzę zadowolenia z tych świetnych słuchawek.
Mam jeszcze jedne ciekawe na bazarku- DCA Ether Flow 1.1- jak coś to zapraszam. 😊

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności