Skocz do zawartości

Pożegnanie


Jaro54

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym pożegnać się ze wszystkimi użytkownikami tego forum

Moim skromnym zdaniem nie chce mi sie być już na tym forum, które powoli zmienia sie w niewłaściwym kierunku. Ale to moje zdanie i wara innym od niego.

Poznałem tu sporo wartościowych osób ale również coraz więcej jest "celebrytów" 

Będę do końca tygodnia, by kilka spraw załatwić ( swoich prywatnych), Od poniedziałku mnie tu już nie będzie

Miłej zabawy

P.S @rev spełnie twe życzenie :)

  • Like 4
  • Haha 1
  • Sad 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaro stary pryku, opanuj emocje,strzel se browara i napisz o skasowanie tego tematu jak ochłoniesz.To nie jest żłobek by sie obrażać o ******ły tylko poważne forum dla chorych audiofili.

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Jaro54 napisał:

Chciałbym pożegnać się ze wszystkimi użytkownikami tego forum

Moim skromnym zdaniem nie chce mi sie być już na tym forum, które powoli zmienia sie w niewłaściwym kierunku. Ale to moje zdanie i wara innym od niego.

Poznałem tu sporo wartościowych osób ale również coraz więcej jest "celebrytów" 

Będę do końca tygodnia, by kilka spraw załatwić ( swoich prywatnych), Od poniedziałku mnie tu już nie będzie

Miłej zabawy

P.S @rev spełnie twe życzenie :)

 

Nie wiem o co chodzi, ale to po naszemu nazywa się foch, foch jak ch.... :) Taki demonstracyjny foch.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiek chce odpocząć to dajcie mu taką możliwość.
Jest tu wielu takich co potrafią się czepiać obrażać i z powodu takich ludzi można przestać chcieć tu zaglądać. Nie bronie nie oskarżam.

Dajcie sobie czas niech emocje opadną a pojawi się większy dystans będzie lepiej dla wszystkich.

Idzie świąteczny czas a tu takie akcje.

Kabooom!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, retter napisał:

Człowiek chce odpocząć to dajcie mu taką możliwość.
Jest tu wielu takich co potrafią się czepiać obrażać i z powodu takich ludzi można przestać chcieć tu zaglądać. Nie bronie nie oskarżam.

Dajcie sobie czas niech emocje opadną a pojawi się większy dystans będzie lepiej dla wszystkich.

Idzie świąteczny czas a tu takie akcje.

emoji23.pngemoji23.pngemoji23.png Kabooom!
 

 

Zawsze można iść na jakiś czas na AS, żeby złapać odpowiednią perspektywę i nabrać dystansu.

Jak się poprzedziera przez te kur...jące  i ch...jące posty, to odrazu zobaczy że to tutaj to tylko drobne słabości ludzkie :) A tak poza tym to wszyscy się tutaj kochają.

 

Edytowane przez SlawekR
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Zawsze można iść na jakiś czas na AS, żeby złapać odpowiednią perspektywę i nabrać dystansu.
Jak się poprzedziera przez te kur...jące  i ch...jące posty, to odrazu zobaczy że to tutaj to tylko drobne słabości ludzkie A tak poza tym to wszyscy się tutaj kochają.
 
Można też poświęcić więcej czasu bliskim, innej pasji, swojemu zdrowiu także psychicznemu np przez urlop. Taki na 2 lata potrafi pomoc

Kabooom!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, retter napisał:

Można też poświęcić więcej czasu bliskim, innej pasji, swojemu zdrowiu także psychicznemu np przez urlop. Taki na 2 lata potrafi pomoc emoji6.png

emoji23.pngemoji23.pngemoji23.png Kabooom!
 

 

Ale to niekoniecznie o to chodzi. Ja miałem  urlop, na ten przykład, lata temu. Po prostu nie wchodziłem na forum, nie miałem ochoty ani czasu. Później zacząłem znowu wchodzić. Ale generalnie, nikt o tym nie wiedział. Bo i po co.

A jak się ktoś żegna oficjalnie i publicznie, to znaczy że strzela focha demonstracyjnie i tak odreagowuje. I generalnie oczekuje reakcji i komentarzy, żeby go ktoś przytulił pogłaskał, nerwy ukoił :) Inaczej by się nie wyzewnętrzniał w ten deseń, bo i po co. Procedura nie wchodzenia na forum generalnie nie wymaga ogłoszenia w gazecie, żeby była możliwa do zrealizowania :).

 

Więc niech będzie @Jaro54 nie rób nam tego, bo uschniemy z tęsknoty. i żeby nie było, nie wiem o co poszło, ale jeśli o coś z @rev to też się kiedyś ścięliśmy, bo nadajemy na nieco innych zakresach fal :) Ludzie już tak mają, że mentalnie nadają na innych częstotliwościach, bo mają w różne strony skręcone zwoje mózgowe. I czasem im się poglądy nie zazębiają. Do tego nie wystarczająca giętkość języka czasem potrafi zranić.

 

Edytowane przez SlawekR
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, na osoby które bezpodstawnie atakują innych, pisząc w sposób kpiący i przepełniony ironią nie ma miejsca w takiej społeczności, jak ta. 
A już zwłaszcza dla takich, którzy atakują innych na polu, w którym siedzą bardzo, bardzo nisko. 

Ja oraz @Stenzo nikomu nie przeszkadzaliśmy, Bruno chciał jedynie wrzucić swoją recenzję dla wszystkich tych, którzy mogą być zainteresowani najnowszym produktem bardzo popularnego producenta. Co dostał w zamian? Wjazd od gościa, który ma bardzo wyraźne objawy dużych problemów ze sobą. 

Tak więc powtórzę - moim zdaniem, strata takiego użytkownika to żadna strata, wszyscy jedynie powinni na tym zyskać. 

@SlawekR pamiętam doskonale, lata temu :) Jest jednak różnica, między różnymi poglądami, a byciem bezpodstawnie i chamsko zaatakowanym na bazie jakiegoś kompleksu napastnika. Więc to dwie, różne sytuacje :)

Edytowane przez rev
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewidentnie macie ze sobą pod górę i zapewne poszliście o jeden most za daleko, a teraz ciężko wrócić. Nie wiem o co Wam poszło, kto zaczął lub nie zaczął. Nie wnikam bo to nie ma sensu. Ale wiem też, że można być jednocześnie i miłym i niemiłym. Miłym w sensie językowym, a niemiłym w sensie przekazu. A to tak samo rani, a czasem nawet bardziej, jak wygarnięcie wprost. Więc jestem w stanie sobie wyobrazić, że wszyscy po równo dosypywali do pieca, na różne sposoby, ale jednak każdy dołożył. A później zdziwieni że się rozpaliło.... :)

Moja rada, 2 oddechy, krok do tyłu. Poczekać aż emocje opadną i może się okaże, że spieraliście się o jakieś totalnie nieistotne ****doły z życiowego punktu widzenia. A emocje zawsze są złym doradcą i wyolbrzymiają problemy.

 

Edytowane przez SlawekR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie kwestia jest bardzo prosta - bezpodstawny i chamski atak spotkał się z linią obrony. Napastników się out-uje ze społeczeństwa. 

Krótko i zwięźle :)

Jednak Twoja opinia Sławku jest bardzo przytomna i słuszna, szacun. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, rev napisał:

na osoby które bezpodstawnie atakują innych, pisząc w sposób kpiący i przepełniony ironią nie ma miejsca w takiej społeczności, jak ta.

 

32 minuty temu, rev napisał:

Dla mnie kwestia jest bardzo prosta - bezpodstawny i chamski atak spotkał się z linią obrony. Napastników się out-uje ze społeczeństwa.

 

Nie mogę "out-ować ze społeczeństwa" cokolwiek to znaczy, ale mogą dodać do listy ignorowanych, co niniejszym czynię.

 

@Jaro54, Tobie radzę to samo.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jaro54 Ja tam Cię rozumiem. Sam odchodzę często z miejsc w których nie widzę przyszłości dla siebie. Choć taka waśń byłaby dla mnie raczej pretekstem bo nawet jak się zdenerwuję to wiem, że ostatecznie mogę coś zignorować. 

 

Może sobie odpoczniesz i wrócisz. Nikt tu drzwi zamykać nie będzie, ani oceniać. A jak ktoś będzie to kij mu w oko. 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności