Skocz do zawartości

Wzmacniacz do AIM SC808 lub coś innego pod choinkę


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, posiadam AIM SC808, do tego słuchawki AKG K545 i monitory studyjne LSR305 :DW AIMie SC808 ostatnio wymieniałem wzmacniacze operacyjne, mam tam teraz LM4562NA oraz 2x Muses 8920 albo 8820 (kurczę nie pamiętam). 

 

Kombinuję sobie prezent na święta bo ja rodzinie już nakupowałem, tylko im nie dałem żadnego pomysłu bo kurde nie wiem...eh.

Miałem kiedyś iBasso DX50 do tych słuchawek. Jak puściłem Candy Shop to masaż głowy za pomocą basów tak dudniło pięknie. Na tym AIMie nie jestem w stanie tego uzyskać żadną konfiguracją software'u. Może jakiś wzmacniacz słuchawkowy :) ? Co sądzicie ?

 

Fajnie by było znaleźć sprzęt pod który od razu podłączę głośniki JBL LSR 305 i słuchawki :). Sprzętu używam głównie do grania w Call of Duty, Assassins Creeda itp oraz do słuchania muzyki głównie Techno a więc z dużą ilością basu :) 

 

A może coś jeszcze innego? Może jakiś wzmacniacz pod który podłączę słuchawki, telewizor i komputer a pilotem będę sobie zmieniał źródło dźwięku. Co sądzicie? Tylko pytanie jak wtedy gry bo pozycjonowanie w szczelaninach też się liczy :) 

 

Dziękuję z góry za wszystkie propozycje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.12.2020 o 21:14, RudyBorys napisał:

A może coś jeszcze innego? Może jakiś wzmacniacz pod który podłączę słuchawki, telewizor i komputer a pilotem będę sobie zmieniał źródło dźwięku. Co sądzicie? Tylko pytanie jak wtedy gry bo pozycjonowanie w szczelaninach też się liczy :) 

 

Dziękuję z góry za wszystkie propozycje :)

strzelanie i mówimy piszemy "w strzelaninach."

 

A co do twojego pytania to może AUDIO-GD R2R 11 lub SMSL M500. Jednak w tym przypadku twoja karta AIM SC808, może okazać się zbędna.

Edytowane przez bbobii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności