Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Przewód zbalansowany Audeze Lcd-1


Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam robiony w FAW przewód Hybrid Series IEM do słuchawek sony ze złaczem zbalansowanym Pentaconn 4.4 dokonałem sam przeróbki do słuchawek audeze lcd-1 dwa złacza 3.5 lecz gra tylko lewy kanał,dopiero jak wyciagne do połowy prawy wtyk z prawej muszli zaczyna grać prawidłowo,co może być tego przyczyna,za podpowiedź byłbym wdzieczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Dariusz Kmieciak napisał:

Witam posiadam robiony w FAW przewód Hybrid Series IEM do słuchawek sony ze złaczem zbalansowanym Pentaconn 4.4 dokonałem sam przeróbki do słuchawek audeze lcd-1 dwa złacza 3.5 lecz gra tylko lewy kanał,dopiero jak wyciagne do połowy prawy wtyk z prawej muszli zaczyna grać prawidłowo,co może być tego przyczyna,za podpowiedź byłbym wdzieczny.

Masz do przelutowania prawy wtyk do słuchawki... z r+ z 4.4 -> r z 3.5, a nie na "tipie" :)

 

EDIT: uprzedzając, ewentualny zwrot w FAW... to o ile nie zaznaczyłeś przy zakupie, że potrzebujesz kabla pod LCD-1, to producent wykonał swoją robotę prawidłowo.

Edytowane przez trez0r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, trez0r napisał:

Masz do przelutowania prawy wtyk do słuchawki... z r+ z 4.4 -> r z 3.5, a nie na "tipie" :)

Możesz bardziej łopatologicznie dla laika,bo nadal nierozumie,do słuchawek ida wtyki jack 3.5 daje minus i plus wedlud tego jak jest na schemacie wtyku 4.4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.png.8fd73e3fc2d2dcf90d79f2c253b6444b.png

 

Może nie jest to "picasso", ale czasami rysunek wart jest 1000 słów 😜

 

Tutaj moje "wypociny".. Nie wiem, z jakim źródłem je parujesz, ale ja wolałem zastosować miedź UP-OCC i generalnie nie jest źle 🆗 

Edytowane przez trez0r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, trez0r napisał:

Czy zakupiłeś kabel od Forzy (uwaga) _dedykowany_ pod słuchawki Audeze LCD-1? Osobiście nie widziałem ich na stronie... 🧐

No nie on był do Sony MDR-1A,ale myślałem że przerobie na wtyki 3.5 i bedzie chulać,ale chyba Audeze ma jakieś specyficzne połaczenia gdyż można podłanczać wtyki jak się chce a kanały i tak się zgadzaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności