Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Apple AirPods Max


THABAL

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o wokółusznej propozycji słuchawek BT od Apple?
Można je już zamówić z oficjalnej strony apple w cenie $549 :)

airpods.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba lepszy wybór Huawei Free Buds Studio  za 1399 pln. Dużo bezpieczniejsza finansowo niż japkowe słuchawki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

„Wymyśliliśmy słuchawki wokółuszne na nowo. Od poduszek po sklepienie, wszystkie elementy AirPods Max zaprojektowano tak, by słuchawki idealnie dopasowywały się do różnych kształtów głowy, tworząc doskonale izolowaną przestrzeń wypełnioną niesamowitym dźwiękiem.”

 

Pozamiatane....... apple jak zwykle są pierwsi i zrobili pierwsze na świecie zamknięte słuchawki z padami i regulacją pałąka, przepraszam sklepienia. Że nikt inny wcześniej na to nie wpadł.

Edytowane przez Spawn
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polszy 2800 zł. Już się rozpędziłem i biegnę kupować, że mało nóg nie pogubię :)

I koniecznie w jedynie słusznym różowym kolorze.

I to piszę ja, głupek który rzucił się na Iphone 12 pro, jak komornik na fortepian, głównie ze wględu na ProRaw.

 

Jak będzie cena przez pół, to będzie można się zastanowić, akurat w "tem temacie" to konkurencja duża i jest w czym wybierać.

Edytowane przez SlawekR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SlawekR ale do zestawu w sygnaturce to by Ci pasowały :D Te AirPods Max Pro Ultra ładne są... i tyle. Pewnie wygodne. Teraz pozostaje czekać na recenzje na popularnych portalach technologicznych opisujących ich "bassy". 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Spawn napisał:

„Wymyśliliśmy słuchawki wokółuszne na nowo. Od poduszek po sklepienie, wszystkie elementy AirPods Max zaprojektowano tak, by słuchawki idealnie dopasowywały się do różnych kształtów głowy, tworząc doskonale izolowaną przestrzeń wypełnioną niesamowitym dźwiękiem.”

 

Pozamiatane....... apple jak zwykle są pierwsi i zrobili pierwsze na świecie zamknięte słuchawki z padami i regulacją pałąka, przepraszam sklepienia. Że nikt inny wcześniej na to nie wpadł.

Wyznawcy i tak kupią 😔

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, adriano2510 napisał:

@SlawekR ale do zestawu w sygnaturce to by Ci pasowały :D Te AirPods Max Pro Ultra ładne są... i tyle. Pewnie wygodne. Teraz pozostaje czekać na recenzje na popularnych portalach technologicznych opisujących ich "bassy". 

 

 

 

Mam co mam, bo praktycznie i pragmatycznie podchodzę do tematu, a nie w kategoriach kultu. Używam co jest dla mnie funkcjonalne i użyteczne. Akurat mam Macbooka na M1 i Airpodsy przełączają się faktycznie bezproblemowo między urządzeniami, ale ta funkcjonalność nie jest dla mnie warta "namaszczonej" ceny Airpodsów MAX. A jeśli chodzi o wygląd to wolę B&O, jeśli już miałbym się koniecznie na wygląd oglądać, a się nie oglądam. A przynajmniej nie w słuchawkach :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, SlawekR napisał:

 

Mam co mam, bo praktycznie i pragmatycznie podchodzę do tematu, a nie w kategoriach kultu. Używam co jest dla mnie funkcjonalne i użyteczne. Akurat mam Macbooka na M1 i Airpodsy przełączają się faktycznie bezproblemowo między urządzeniami, ale ta funkcjonalność nie jest dla mnie warta "namaszczonej" ceny Airpodsów MAX. A jeśli chodzi o wygląd to wolę B&O, jeśli już miałbym się koniecznie na wygląd oglądać, a się nie oglądam. A przynajmniej nie w słuchawkach :)

 

Sam mam Macbooka Pro i iPhone i cenię sobie intuicyjność oraz synchronizację tych sprzętów. Słuchałem na EarPods ze świadomością tego, że z jakością nie ma to nic wspólnego, ale miały łatwo zjadliwą barwę i na treningu mi się sprawdzały. To nie jest tak, że jestem ofensywny ;) Albo iPod Szufla 4G... lepiej mi ta kosteczka zagrała niż jakikolwiek smartfon. Apple też coś potrafi, ale najlepiej wychodzą im moim zdaniem komputery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Spawn napisał:

„Wymyśliliśmy słuchawki wokółuszne na nowo. Od poduszek po sklepienie, wszystkie elementy AirPods Max zaprojektowano tak, by słuchawki idealnie dopasowywały się do różnych kształtów głowy, tworząc doskonale izolowaną przestrzeń wypełnioną niesamowitym dźwiękiem.”

 

Pozamiatane....... apple jak zwykle są pierwsi i zrobili pierwsze na świecie zamknięte słuchawki z padami i regulacją pałąka, przepraszam sklepienia. Że nikt inny wcześniej na to nie wpadł.

I podadzą wszystkich którzy produkują podobne wyroby od lat do sądu, bo pokażą patenty na rzeczy istniejące na rynku od lat. Samsung zszedł na ich drogę, parę lat temu opatentował smartfon wkładany do ekranu jak PadFon Asusa obecny już od przeszło sześciu lat wtedy na rynku i pozwał Asusa. Niestety trafili na rozsądnego sędziego, który oddalił pozew. Teraz mają wzorem Apple'a nie dawać ładowarek :)

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, adriano2510 napisał:

Słuchałem na EarPods ze świadomością tego, że z jakością nie ma to nic wspólnego

Nie przesadzajmy, jakość dźwięku jest całkiem spoko, jak na 9 stówek...a funkcjonalność i efekty (niezmienne położenie źródeł podczas obracania głowy) przefpyte.

 

Godzinę temu, SlawekR napisał:

I koniecznie w jedynie słusznym różowym kolorze.

A żebyś wiedział:D. Jeżeli to zagra lepi od Twoich pro i stanieje; to ciężko będzie nie kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, audionanik napisał:

Nie przesadzajmy, jakość dźwięku jest całkiem spoko, jak na 9 stówek...a funkcjonalność i efekty (niezmienne położenie źródeł podczas obracania głowy) przefpyte.

Nie nie nie... jak widać Apple średnio ogarnia w nazewnictwo bo ludziom często się modele mylą. Te o których piszę to może 5 dyszek, bo na kablu ;) 

Właśnie bym zapomniał ponarzekać na akcesoria tej marki... wszelkie kabelki czy to usb czy słuchawkowe czy adapter lightning-jack... intensywniej użytkowane mają może kilka miesięcy żywotności i do kosza... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, adriano2510 napisał:

Właśnie bym zapomniał ponarzekać na akcesoria tej marki... wszelkie kabelki czy to usb czy słuchawkowe czy adapter lightning-jack... intensywniej użytkowane mają może kilka miesięcy żywotności i do kosza...

Tutaj pełna zgoda. Ile to już widziałem sponiewieranych kabli od ładowarek iPhona. To samo mam w moim MBP. Obchodze się ze sprzętem jak z jajkiem a izolacja pożółkła i pękła w jednym miejscu. Cos jest ewidentnie nie tak z tym tworzywem. Nigdy nie miałem podobnych problemów z kablami Samsunga, LG, Huawei.

 

Same słuchawki jakoś nie wzbudzają mojego pożądania. Jakość wykonania jak to u Apple zapewne będzie spoko, brzmienie również (jak na standardy konsumenckie). Wizualnie jak dla mnie słabo. Nie podobają mi się. Może lepiej prezentują się na żywo niż na tych wyczesanych wizkach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Design całkiem fajny, ale raczej do domu. Na zewnątrz, to chyba trochę za duże muszle mają. Ciekawe jak wypadnie ANC w porównaniu do Sony / BOSE, bo dźwiękowo pewnie lepiej nie będzie.

 

Podoba mi się projekt pałąka, wydaje się bardzo wygodny i ciekawy wizualnie. Ciekawe czy będzie się je dało gdzieś posłuchać.

Edytowane przez Dirian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, adriano2510 napisał:

.... Apple też coś potrafi, ale najlepiej wychodzą im moim zdaniem komputery.

 

Najlepiej to im wychodzi kreowanie popytu i sprzedawanie relatywnie małych zmian za duże pieniądze. I to wszystko  w atmosferze i poczuciu klienta, jakby kupował koło wymyślone na nowo. O to jest sztuka, w której Apple jest niedoścignionym mistrzem. Nie ma drugiej firmy, która by potrafiła doprowadzić tę sztukę do takiej perfekcji.

Najpierw zaokrąglona bryła była najlepsza (3GS) później ostre krawędzie były jeszcze lepsze (ip 4 i 5) później znowu zaokrąglone lepsze (ip6, 7 aż do 11). Teraz znowu najlepsze są ostre krawędzie. I to za każdym razem "nowość", jakby kto miał wątpliwości.

Mam tu obok siebie iPhone 11 i iPhone 12 Pro i jak na nie patrzę, to sam się z siebie śmieję, jak się dałem psychologicznie wkręcić. I jeszcze mi ładowarkę zabrali, podobno dla mojego dobra :D Jest postęp znaczy się...

I wcale nie mówię że nie potrafią zrobić dobrych sprzętów, bo potrafią, ale to wszystko jest w takim reżimie marketingowym, że łeb odpada.

 

Dlaczego nie ma ProRAW w zwykłej 12tce? Bo by nie kupowali wersji Pro. Dlaczego nie ma większej matrycy w 12 Pro? Bo by nie kupowali Maxa. Itp. itd.

I tak doją człowieka i doją, kreując popyt. Jedyny wyjątek to wprowadzenie Macbooków na procesorze M1, bo to realny i kosmiczny postęp. Ale to właśnie tylko wyjątek potwierdzający regułę.

Edytowane przez SlawekR
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Damix napisał:

Dla mnie największą głupotą jest brak przycisku on/off i to etui, nie wiedzieć do czego tak naprawdę. 

Dokładnie, absurd. Jak zwykle Apple musi narzucać swoje idee użytkownikom - nie masz naszego etui, to nie wyłączysz słuchawek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności