Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


vonBaron

Rekomendowane odpowiedzi

@Palpatine Ja na pewno jeszcze kiedyś zagram, żeby zrobić rzeczy, których teraz nie zrobiłem.

 

Co do Geforce Now, to niestety problemem jest niska rozdzielczość strumieniowania, na super ostry obraz z masą detali nie ma co liczyć (moje screeny są z włączonym rozmyciem i aberracją chromatyczną więc da sie uzyskać nieco ostrzejszy obraz) no ale... można sobie grać na telefonie, tablecie :)

 

 

Edytowane przez Kuba_622
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, NuYam napisał:

Gra mi się nie uruchamia po tym patch 1.05

Avast przeniósl plik gry do kwarantanny, chile po zakonczeniu pobierania na steam.

Przywróciłem go i nadal nic.

Jak to rozwiązać? Wcześniej wszystko smigało.

 

 

Wywalić avasta bo to g* :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, NuYam napisał:

Nie pomogło.

Którego antywirusa uważasz za dobrego?

 

Może avast usunął jakieś pliki, pewnie czeka Cie reinstalacja CP. Jak nie ciągniesz torrentów, nie łazisz po podejrzanych stronach to ten wbudowany w Windowsa defender w zupełności wystarczy.

Edytowane przez Karmazynowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam naklepane 64h, 34% osiągnięć na gog. Wątek główny zostawiam na koniec. Nie licząc kilku zablokowanych przez błędy misji mam wyczyszczoną mapę ze wszystkiego. 

 

Misje poboczne, kontrakty itp - beznadzieja, tragiczny poziom moim zdaniem. O ile w Wiedźminie 3 zapamiętałem wiele misji pobocznych tak tutaj tylko jeden wątek jest dobry. Może główne misje będą lepsze. 

 

Jeżeli będę kiedyś grał drugi raz to raczej tylko główny wątek. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=63840]Palpatine[/mention] Ja na pewno jeszcze kiedyś zagram, żeby zrobić rzeczy, których teraz nie zrobiłem.
 
Co do Geforce Now, to niestety problemem jest niska rozdzielczość strumieniowania, na super ostry obraz z masą detali nie ma co liczyć (moje screeny są z włączonym rozmyciem i aberracją chromatyczną więc da sie uzyskać nieco ostrzejszy obraz) no ale... można sobie grać na telefonie, tablecie
 
 
Bo za duży szturm na serwery nVidii jest. Do premiery CP2077 wszystko hulało jak marzenie, Control z ray-tracingiem piękny był, ale od 10 grudnia kolejki do serwerów, spadki jakości obrazu. Zagrałem chwilę w CP2077 wersja z GOGa, ale odpuściłem ze względu na te cyrki z GFNow. I zacząłem grać na XOX a od niedzieli na XSX. Fabuła wciąga, ilość glitchy też rzuciła mi się w oczy (Jackie przechodzący przez drzwi windy albo wyglądający jak Benicio Del Toro w Sin City)44fce9b9b97bedc29d4bce2213d4d065.jpg927b170dc23105d2e6b73c08e880560f.jpg
abea3e208f22d6b0d6d9e27f3252aa1f.jpg86aa15d9df6cdd3ccc87fab8475eee05.jpg2f10df375d5ccf60d3e995452ca7c408.jpgce4023916b95540d2cdb4c4082bbafa4.jpg
_20201213_080550.JPG.051672afff968562a4c35a1b8b939617.JPG
Na XOX nie jest tak źle805a56bb80b9c62fc36e64fd94df1613.jpg

ale domyślam się, o co chodzi z tym memem - gra miała być mesjaszem, jak to ktoś ujął, a wyszło jak wyszło.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wciąż to najlepszy action rpg fps jaki został wydany. Na lapku za 3k mam na ultra 40-50 klatek. W 1.04 jeszcze jakieś bugi były, w 1.05/1.06 jeszcze nic nie zaobserwowałem. Genialna główna linia fabularna. Dużo lepsza niż w Wieśku... duże poboczne również świetne, a i pytajniki nie są tak na odwal się "żeby były". Rewelacyjnie wykreowane, zapadające w pamięć postacie...
Popracować muszą nad zachowaniem tłumu i kierowców w mieście.

Nie mniej już teraz to tytuł nieporównywalnie lepszy niż wydane w tym roku Valhalla czy Legion.

Konsolowcom trochę współczuję... ale przynajmniej poczuliście mój ból po premierze GTA V na PC xD


edit: Btw., co do screenów to znakomita większość pochodzi z wersji 1.0, która była tłoczona już miesiąc przed premierą i która wyciekła dzięki pracownikom magazynów 🤠
Z tych zamieszczonych do 1.04 przeszły te z brakiem zanikania niektórych obiektów i złym wykrywaniem strefy... ale źle nie było.

Edytowane przez crysis94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dodałem swoje screeny ale nie w celu zdyskredytowania gry, bo ta bardzo mi się podoba. Szczerze - te glicze są śmieszne, AI kierowców irytuje, ale fabuła naprawdę bardzo dobra. Wczoraj zacząłem poboczny wątek związany ze skazańcem Joshuą. Zaczęło się niewinnie, jako jedno ze zleceń od fixera. Historia jest w sumie rozbudowana na 3 części. Nie chcę spojlować, ale finał tej historii jak dla mnie, jako osoby wierzącej okazał się mocny. W drugiej części mogę wspomnieć o nawiązaniach - moim zdaniem - do filmu Dead Man Walking, rozważania o wierze i odkupieniu win. Ale, jak wspomniałem, finał historii mocny. Genialna oprawa dźwiękowa (niestety, brak utworu na soundtracku). Siedziałem do końca historii do 3 w nocy. Szczerze mówiąc, już dawno w grze jakiś temat mnie tak nie poruszył.



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobijam do 30 godzin, na patchu 1.06 już jest w miarę ok z bugami i crashami. Nadal daleko do ideału ale jak się nie próbuje popsuć gry to jest akceptowalnie. Wciągnely mnie wątki poboczne i od ponad 10 godzin nie ruszyłem głownego. Mega ciekawe historie na poziomie tych z wieśka tylko gameplay bardziej zróżnicowany i gladko przeplataja sie z glownym watkiem. Nie wszystko w tej grze jest super, wiele systemów nie jest do konca dobrych ale w sumie gra do niczego nie zmusza. Nie podoba Ci sie jazda to jest gesta siatka do szybkiej podroży. Nie podoba Ci sie strzelanie to jest bron biala albo skradanie. Mozna sobie postac dopakowywać przeróbkami ale nie trzeba bo nic nie jest wymagane, jedynie otwiera więcej opcji. Gra ogolnie jest mega i szkoda ze nie dano jej więcej czasu ale tak czy inaczej to jest "must play" niezaleznie od ocen.

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem w 32h na PS4

Zrobiłem wątek główny i kilka misji pobocznych, aby zobaczyć na jakim są poziomie. Pod względem fabularnym gra mnie zachwyciła. Ok nie ma tam wątków filozoficznych, egzystencjalnych, takich które by powodowały myślenie o tym jak wszczepy działają na ciało i umysł człowieka, ale Redzi stanęli na wysokości zadania. Sposób opowiedzenia historii, wyraźne postacie, fajne dialogi. Po patchu 1.6 gra się już bardzo przyjemnie. Skróciły się loadingi, popraiwono model jazdy autem, fizykę. 

Dla mnie wersja na PS4 to 7/10 Gra nie wykorzystała swojego potencjału. Miasto jest atrapą, fizyka fatalna, AI przeciwników brak, ilość przekleństw mocno przesadzona i zupełnie nie potrzebna, dubbing polski ok, ale słychać że był nagrywany w oderwaniu od gry, często intonacja nie pasuje do sytuacji.

Myślę, że jak ją dopracują za kilka miesięcy, wyjdzie kilka dodatków, które dadzą więcej aktywności w mieście, poprawią fizykę i AI to 9/10 będzie lekką ręką. Do gry wrócę jak wyjdzie wersja na PS5 i przejdę ją na maxa. Tryb online ma ogromny potencjał.      

Uwielbiam RPG CP 2020 i ta gra jest spełnieniem mich marzeń od lat 90

Edytowane przez Palpatine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Genialnie udało im się wykreować postacie które mają swoj charakter, głebie i osobowość a nie są tak jak w większości gier jedynie automatami do wydawania questów. Tutaj każdy jest jakiś i to w dosyć mocno nakreślony sposób. Ja gram po angielsku bo klimat mocno hamerykański i mi to razem pasuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, deftones9 napisał:

 tak odległe miejsce to gruby cios

 

Cios? Co za różnica czy ludzie kupują żeby sprawdzić czy gra jest dobra, czy żeby sprawdzić, czy jest aż tak zła? Ważne, że kupują :) A oni w miesiąc sprzedali więcej niż większość producentów przez cały rok.

 

A w ogóle grałem 40 godzin w wersję 1.04 ze Steam i nie miałem żadnych większych problemów, parę drobnostek do dopracowania. Teraz odpaliłem 1.06 i jest o wiele gorzej! Jest mnóstwo błędów których wcześniej nie było, w tym jeden bardzo irytujący w ekwipunku. To jakieś jaja. Zaczynam wierzyć, że oni to celowo robią jako część akcji promocyjnej...

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności