Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Cyberpunk 2077


vonBaron

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, tybysh napisał:

Przewidywać ale co? Raz nawet wydrukowałem sobię matrycę i zaplanowałem krok po kroku - d zbita, ta minigierka nie ma sensu, zawsze 2/3 wpada a trzeci daemon odpada pomimo wybrania znaku, który jest w tym daemonie oraz pomimo posiadania jeszcze 3-4 wolnych miejsc w buforze. Prędzej chińczyk wytłumaczyłby mi jak grać w brydża... Gra nie wytłumaczyła moim zdaniem reguł. 

 

To ja nie wiem jak jest u Ciebie, może masz jaką inną wersję gdy, w Cyberpunku to uwierzę we wszystko :D U mnie to jest bardzo łatwe, na pewno nic nad czym trzeba siedzieć kilka godzin czy jakoś specjalnie tłumaczyć :)

 

W każdym razie... jak chcesz wgrać 3 demony, to po prawej masz 3 ciągi znaków, które masz wgrać po kolei.

I idziesz na krzyż - jak wybierasz pionowy, to staraj się przewidzieć już jaki wybrać poziomy. Narysowałem Ci przykład:

 

CYBER.jpg

 

Zaczynasz od 3 czyli 7A, 1C, 7A, po wpisaniu tego widać że łatwo będzie zrobić 55, 55 - przy tym drugim 55 masz 3 do wyboru więc wybierasz to, z którego łatwo Ci będzie zrobić ostatni ciąg czyli E9, BD, 55. I tyle, praktycznie jak po sznurku idziesz :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Kuba_622 napisał:

 

To ja nie wiem jak jest u Ciebie, może masz jaką inną wersję gdy, w Cyberpunku to uwierzę we wszystko :D U mnie to jest bardzo łatwe, na pewno nic nad czym trzeba siedzieć kilka godzin czy jakoś specjalnie tłumaczyć :)

 

W każdym razie... jak chcesz wgrać 3 demony, to po prawej masz 3 ciągi znaków, które masz wgrać po kolei.

I idziesz na krzyż - jak wybierasz pionowy, to staraj się przewidzieć już jaki wybrać poziomy. Narysowałem Ci przykład:

 

CYBER.jpg

 

Zaczynasz od 3 czyli 7A, 1C, 7A, po wpisaniu tego widać że łatwo będzie zrobić 55, 55 - przy tym drugim 55 masz 3 do wyboru więc wybierasz to, z którego łatwo Ci będzie zrobić ostatni ciąg czyli E9, BD, 55. I tyle, praktycznie jak po sznurku idziesz :)

 

Takie podstawy niby znam ale i tak nie wychodzi 3/3, podczas gry na początku pamiętam, że udawało mi się robić 3/3 w eksploracji danych ale achievement jest za wgranie 3 daemonów a nie 3 eksploracji danych. Daemony można wgrać np. na kamerę ale tylko gdy w pobliżu jest przeciwnik. Nie będę wyrywał włosów z głowy z powodu jednej minigierki:) 

Edytowane przez tybysh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, tybysh napisał:

 

Takie podstawy niby znam ale i tak nie wychodzi 3/3, podczas gry na początku pamiętam, że udawało mi się robić 3/3 w eksploracji danych ale achievement jest za wgranie 3 daemonów a nie 3 eksploracji danych. Daemony można wgrać np. na kamerę ale tylko gdy w pobliżu jest przeciwnik. Nie będę wyrywał włosów z głowy z powodu jednej minigierki:) 

 

To nie mam pojęcia, dlaczego Ci nie wychodziło. Grałem netrunnerem, więc tych minigierek zrobiłem z kilkadziesiąt, jeśli nie kilkaset. Wszystkie robiłem w dokładnie taki sposób, jak pokazałem na rysunku i nie miałem żadnego problemu z wgraniem trzech.

 

A tak poza tym, to i tak nie polecam grać netrunnerem :)Niestety gra zbyt szybko staje się banalnie łatwa a po zakupie Netwatch Netdriver MK5 to już nie ma po co grać. Ja jako netrunner w połowie gry przestałem w ogóle używać hacków bo było za prosto :)

Crafting to zdecydowanie najprzyjemniejsza ścieżka rozwoju, więc dobrze wybrałeś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem, też mam za łatwo. Każdy przeciwnik pada na strzała, boss końcowy trochę więcej headshotów wymaga ale i tak zero wyzwania. Ładowanie headshotów ze snajperki przez ścianę daje satysfakcję:) 

 

Muszę mieć coś nie tak z samą grą, nawet ta appka od @Spawn pokazuje mi, że za każdym razem obleję jednego daemona... 

 

Edit: za 5 razem dopiero dostałem matrycę, na której dało radę wbić 3/3, appka jest spoko:) 

Edytowane przez tybysh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności