Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


vonBaron

Rekomendowane odpowiedzi

https://ithardware.pl/aktualnosci/zmiana_znaku_w_pliku_cyberpunk2077_exe_drastycznie_zwieksza_ilosc_fps_na_procesorach_amd_ryzen-14367.html

Główny program gry też jest zabugowany. To nie są już jaja tylko zwyczajne dno.Z wieloma grami były problemy ale takiego czegoś jeszcze nie było. Już kładę lachę na dobrą muzykę, gra generalnie to jeden wielki crap i to jest fakt niepodważalny. Mieć tyle lat, przekładać tyle razy premierę i zrobić grę mimo wszystko na odjeb. Trzeba mieć tupet, narobić mega hajpu i wydać taki bubel. To nawet nie tupet tylko skrajny idiotyzm ludzi odpowiedzialnych za to 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, deftones9 napisał:

To nawet nie tupet tylko skrajny idiotyzm ludzi odpowiedzialnych za to 

Hola, hola z tym idiotyzmem to bym się tak nie zapędzał - wiesz ile się teraz mówi o tej grze?

Widzę, że to co się już sprawdza w branży audio (np Hihimen stosuje upadlanie wyznawców z powodzeniem - wielbią go jeszcze bardziej) wchodzi do też do gejmingu. :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie cyrki zaczęły się odkąd wszystko na czym się gra jest podłączone do internetu i umożliwia updejtowanie. W czasach ps2 albo gra była dobra w dniu premiery albo nie i tyle. Teraz gra jest do kitu ale za kilka miesięcy wszyscy będą się zachwycać że jest super. Dorzucą dodatkową zawartość za free, połatają, dadzą dodatki wielkości gier konkurencji za bezcen, zapowiedzą wiedźmina 4, akcje wystrzelą i hajs się będzie zgadzać. Niestety nie opłaca się teraz gier kupowac na premiere bo za rok jak będzie kompletna edycja co będzie za pół ceny. Bardzo rzadko gry preorderuje i w sumie do tej pory zawsze były to gry od Naughty Dog u których poziom dopieszczenia zawsze jest tip top. Dla Cyberpunka zrobiłem wyjątek jak widać błednie bo gra będzie w miarę gotowa w lutym...

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą miałem ciekawą sytuację, ot kolejny dzień w świecie Cyberpunk:)

Wezwałem swoje auto po czym niezwłocznie ukradłem inne, ta sytuacja źle podziałała na nerwy mojej bryce:

 

 

Co więcej, gra jest wysoce inteligentna i na mojego "faka" odpowiedziała wywaleniem się do pulpitu i freezem całego kompa:D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narzekacie, że nie przełożyli to sami sobie przełóżcie. Poczekajcie tak z rok i wtedy powinna być to całkiem inna gra. Ludzie mówią, że z Dzikim Gonem było tak samo, że bug na bugu, słaba optymalizacja. Ja zagrałem jakoś dwa lata po premierze i nie żałuję wydanej ani złotówki.

 

Problem może być taki, że ta gra pomimo bugów i słabej optymalizacji to jednak trochę uboga jest. Owszem, świetna historia i piękny świat ale co w tym świecie robić. Były obietnice o tym, że wybór ścieżki życiowej ma ogromny wpływ na grę a okazuję się, że poza innymi opcjami dialogowymi to się niewiele zmieniło. Tak samo obietnice o możliwości dołączenia do gangów, o tym, że to jak V się ubiera ma znaczenie bo świat na to reaguje. Nic z tych, rzeczy nie znalazło się w grze.

Jedyna nadzieja, że dodadzą to wszystko w darmowych DLC-kach.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wieśka 3 grałem na premierę i szczerze mówiąc oprócz jednego zabugowanego questa i jednego znacznika, który nie znikał z mapy nic złego nie zauważyłem. Grając 39h w CP2077 napotkałem więcej błędów niż w swojej ~25 letniej "karierze" gracza. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja narazie odpuściłem całkiem granie i czekam na jakieś patche bo dopóki trzymałem sie głownego wątku to było całkiem znośnie z bugami ale jak za zącząłem robić misje poboczne i więcej po mieście jeździć to wymiękłem od ilości niedoróbek i crashy. Wpadłem nawet w taką paranoje że nie mogłem znaleźć rzeczy do której pchała mnie misja i zastanawiałem się czy to nie kolejny glitch....

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kilkunastu godzinach gry na PC nie znalazłem jakiś specjalnych błędów, raz mi się Jackie zapodział i musiałem wczytać grę, poza tym to jakieś drobne niedoróbki tu i tam, nic co by mi psuło zabawę.

 

Natomiast sama gra mnie trochę rozczarowała, naobiecywali super interaktywność, żyjące miasto, a dostaliśmy dość prostą strzelankę z elementami RPG. Fabuła mnie wciągnęła, więc tu jest ok, choć ocenię ją jak już skończę. Grafika ładna (gram na najwyższych ustawieniach z Ray Tracing), ale po wyłączeniu efektów oświetlenia, to w sumie wygląda jak Wiedźmin :) Spodziewałem się jednak większego przeskoku jakości w porównaniu z W3 i Dragon Age Inquisition.

Ogólnie jest to niezła gra, ale za dużo naobiecywali, a później postawili na bezpieczne rozwiązania i zrobili Wiedźmina w przyszłości, nic odkrywczego czy rewolucyjnego raczej tu nie ma.

 

 

 

Edytowane przez Kuba_622
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności