Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


vonBaron

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Spawn napisał:

nawalone jest post procesów które jeszcze bardziej rozmazują obraz ale mozna je wylaczyc i rzeczywiscie bez efektu ziarna, chromatic abberation i motion blur gra wygląda sporo lepiej.

Te i inne bzdury graficzne wyłączam w pierwszej kolejności w każdej grze. Szanuję swój wzrok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akcje spadały im po premierach gier, nawet W3 ;)
Jeśli chodzi o konsole poprzedniej generacji to było jasne że będzie to wyglądać jak GTA 5 na PS3.
Procesor nie wyrabia przy złożonym środowisku i dużej ilości obiektów ruchomych. Przecież tam siedzi coś wolniejszego od obecnych procesorów Pentium oraz karta na poziomie gtx 750 ti.

Edytowane przez music hunter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczytałem w necie ze ta gra nie jest super ostra ze wzgledu na typ uzytego anti aliasingu i nawalone jest post procesów które jeszcze bardziej rozmazują obraz ale mozna je wylaczyc i rzeczywiscie bez efektu ziarna, chromatic abberation i motion blur gra wygląda sporo lepiej. O dziwo przez 4 godziny nie miałem zadnych specjalnych bugów i ani jednego crasha. Jakieś są ale takie jak w kazdym open worldzie ubisoftu ze animacja sie pokrzaczy albo znika samochod jadac obok Ciebie. Na ps5 jest wiec całkiem spoko bo chodzi super plynnie, a i 3d audio tutaj działa super na słuchawkach bo w takim Miles Morales to wyłaczyłem bo działało dziwnie.
A grasz w trybie jakość czy wydajność?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, all999 napisał:
Godzinę temu, Spawn napisał:
Wyczytałem w necie ze ta gra nie jest super ostra ze wzgledu na typ uzytego anti aliasingu i nawalone jest post procesów które jeszcze bardziej rozmazują obraz ale mozna je wylaczyc i rzeczywiscie bez efektu ziarna, chromatic abberation i motion blur gra wygląda sporo lepiej. O dziwo przez 4 godziny nie miałem zadnych specjalnych bugów i ani jednego crasha. Jakieś są ale takie jak w kazdym open worldzie ubisoftu ze animacja sie pokrzaczy albo znika samochod jadac obok Ciebie. Na ps5 jest wiec całkiem spoko bo chodzi super plynnie, a i 3d audio tutaj działa super na słuchawkach bo w takim Miles Morales to wyłaczyłem bo działało dziwnie.

A grasz w trybie jakość czy wydajność?

Na ps5 nie ma do wyboru. Odpala sie jako wersja z ps4 pro tyle ze ma odblokowany klatki wiec zamiast 30 jest 60 fps i pewnie rozdzielczosci nie obniza bo nie ma potrzeby.

 

PS

Pochwaliłem sie ze zadnego crasha i pyk wlaśnie mnie wywaliło do menu z błedem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to że czasem dobrze być niedzielnym graczem. Na spokojnie można poczekać aż połatają CyberPunka i będzie jakieś promo. Szczerze mówiąc ja nie pamiętam afer związanych z Wieśkiem 3 a oceny ten ostatni ma bardzo pozytywne, jakieś nagrody Gra Roku i tak dalej. Też jeszcze nie grałem. Z uporem maniaka czekam aż GOTY na PS4 zejdzie poniżej 50 zł ale póki co to cały czas 59,99 :D

 

Szkoda że tak wyszło z tymi bugami i nie możecie normalnie sobie pograć. Z tego co widzę to ta gra powstawała dość długo i kilka razy była przesuwana premiera. Może szkoda że wyszła po prostu na nową generację jako normalny produkt a nie ze wsteczną kompatybilnością. No ale za długo w produkcji na takie myki chyba. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ponarzekaliśmy na kulejącą stronę techniczną ale trzeba przyznać że w tej grze jest upchnięta taka ilość rzeczy że po 4 godzinach nadal mam wrażenie że to tutorial bo coraz to nowe elementy mi są przedstawiane. Architektura miasta w górę i ilość animowanych banerów to niezły zawrót głowy. Można by odnieść wrażenie że to liniowa gra tak wszystko jest dopakowane a to przecież duzy otwarty świat. Klimat ala blade runner mistrzowsko oddany, no i ta muzyka 👍

Edytowane przez Spawn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Epic! Klimat, postacie, dialogi, świat, ilość rzeczy która się dzieje na ekranie. Zlozonosc świata, kolory, rozwój postaci...z jeden strony interaktywny film a z drugiej jakbym sam zwiedzał świat z Blade Runnera

Dopiero 10h za mną ale muszę powiedzieć, ze od czasów W3 nie bawiłem się tak dobrze. 
Na Ps4 największy

klopot to skopany inwentarz, celowanie i ciagle wczytywanie przerywników filmowych. Jeśli chodzi o bugi to trafiłem przez ten czas tylko na jeden.

 

Edytowane przez Palpatine
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po godzinie grania nie jest tak źle. Prawda, masa rzeczy na ekranie, aż za dużo i trzeba poznać, przywyknąć do jakby czegoś nowego.

Wybrałem Nomad-a do akcji i fabuły. Ale zatrzymał mnie jakiś crash bug... teraz zimy browar na ochłodę ;)

Ale nie spotkały mnie żadne braki w grafice, animacji, teksturach ( P4 Pro ).

 

 

Edytowane przez mrbudyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem żeby sprawdzić i wsiąkłem na wiele godzin. Nawet niespecjalnie popchnąłem fabułę, tylko poruszałem się po mieście i obserwowałem - ilość obiektów, przechodniów, detali absolutnie zdumiewa. Braindance nie zachwycił mnie na pokazach, ale w praktyce robi piorunujące wrażenie.

 

Niestety na Xbox Series X w trybie Performance wszystko jest mega mdłe, rozdzielczość za niska - zazwyczaj wolę wyższy klatkaż, ale tutaj strona wizualna jest jednak bardzo ważna.

 

Niestety wiesza mi się w trakcie jazdy samochodem, więc odstawiam i czekam na patcha. Podobno 1.04 w drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.04 jest już na PC i PS4. Pewnie na klocka też lada moment będzie. Oczyma wyobraźni widzę jak to będzie się prezentować na PS5. Cieszę się, że nie widziałem żadnych screenów, trailerów, cała gra jest dla mnie zagadką.

Patch zajmuje 17,5 Gb

Edytowane przez Palpatine
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukazała się kilka godzin temu recenzja Archona, nt. Cyberpunka. Wedlug mnie warto się z nią zapoznać:)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, vonBaron napisał:

Fajne oceny są na metacritic :lol:

Redzi ładnie sobie samobója strzelili.

https://www.gry-online.pl/newsroom/cyberpunk-2077-na-metacritic-opinie-i-oceny-graczy-sa-fatalne/za1ef8f

 

Zastanawiam się, co by było, gdyby po raz kolejny przenieśli premierę - np. na lato 2021. Obawiam się, że byłoby już po wszystkim i by się nie pozbierali. Uznali, że bardziej opłaca im się wydać grę w takim stanie i ratować sytuację. Pytanie tylko, czy się im uda, bo sytuacja na konsolach starszej generacji nie napawa optymizmem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności