Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


vonBaron

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno najgorzej wydajnościowo wypada wersja na Xboxa. To na niego gra długi czas nie mogła otrzymać certyfikacji. Teraz podobno jest już lepiej. Myślę, że dużą część gliczy zniweluje 40gb patch. A łatać ją będa jak W3 pewnie przez wiele lat. Niestety na konsolach wiązało się to zwykle z degradacją jakości grafiki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Palpatine napisał:

Mam wrażenie ze mylisz FPS z FPP 😂

 

Noo przecież o tym pisze :D . Tak, racja. Przejęzyczenia :P

Edytowane przez mrbudyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda Twojego czasu espe,Ja dzisiaj byłem przed robotą u kuzyna, na rtx 2070s(ta sama karta co ja mam) miał mega dropy już, gra jest pełna błędów, bugów.Poczekaj trochę, połatają, poprawią optymalizacje która jest tragiczna i może da sie pograć.Jedyne co mi sie podobało to muzyka, soundtrack mają skubańce świetny dobrany.Miałem kupić ale szkoda kasy na ten moment.Jak sie szarpne na 3xxxx to wtedy może.O ile będą do lipca 🙄

Edytowane przez deftones9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, deftones9 napisał:

Gram wyłącznie w Fallout 4 ze zwględu na eksploracje i olbrzymią ilość interakcji z otoczeniem. Tak myślę że CP będzie dobrym następcą. Ogólnie nie lubię grać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę nikomu psuć zabawy, ale ja po godzinie gry na Xbox Series X zrezygnowałem że względu na bugi i spadki fps w trybie "wydajność". Czekam aż się ogarną i naprawią tak podstawowe sprawy, bo klimat jest mega i jestem pewien że gra będzie świetna. Kiedyś...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem po 4h na PS4. Trafiłem na jednego buga ale takiego, który uniemożliwia dalsza rozgrywkę. Grafika na 7 letniej konsoli jest bardzo srednia, momentami brzydka. Spadki fps dają się we znaki, ale chyba najbardziej irytuje mnie celowanie na padzie i fatalne inwentory. Taki bałagan ze ciężko się połapać co jest co. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też pograłem i na ps5 jest co prawda płynne 60 fps ale gra ogólnie jest dość brzydka i rozmazana. Taki red dead redemption 2 na podstawowym ps4 wyglądał 3 razy lepiej.

 

Sprawdziłem wersje na pc również, sam początek i obraz jest bardziej wyraźny i posiada lepszy kontrast tylko co z tego jak nawet na LOW nie mam nawet 30 klatek, a nawet do otwartego świata nie dotarłem. Niewiem ile jest dokładnie fps ale słabo to chodzi na i5 4690k, Radeon 290x, 16gb ram więc cudów się nie spodziewałem ale jakiś tydzień temu grałem w lepiej wyglądający Resident Evil 3 Remake i miałem komfortowe 45-60 klatek na HIGH, a wiedźminie 3 60 fps na ultra ;)

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na PC wywala się do pulpitu co 5-10 minut. Chyba szkoda mi nerwów jak na razie. Gram na Ryzenie 3600 oraz RX 5700 XT, 16 GB ramu i SSD, więc mogę sobie pozwolić na ustawienia Ultra w 1920 (taki monitor) i mieć 60-130 kl/s w zależności od otoczenia. Jak na razie najlepszym przyjacielem jest szybki zapis pod F5. AMD wypuściło nawet nowe stery ale w niczym nie pomogło. Po wczytaniu zapisu gra potrafi się zawiesić kilka razy w dokładnie tym samym momencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uprawiam już dawno gamingu, a dzieciom nie będę fundował gry 18+. W sumie jednak dobrze wiedzieć jaka jest reakcja rynku na flagowy produkt CD Project, pod kątem inwestycji w akcje. Akcje już dołują a może będą jeszcze bardziej, trzeba obserwować😉

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Spawn napisał:

Też pograłem i na ps5 jest co prawda płynne 60 fps ale gra ogólnie jest dość brzydka i rozmazana. Taki red dead redemption 2 na podstawowym ps4 wyglądał 3 razy lepiej.

Wyczytałem w necie ze ta gra nie jest super ostra ze wzgledu na typ uzytego anti aliasingu i nawalone jest post procesów które jeszcze bardziej rozmazują obraz ale mozna je wylaczyc i rzeczywiscie bez efektu ziarna, chromatic abberation i motion blur gra wygląda sporo lepiej. O dziwo przez 4 godziny nie miałem zadnych specjalnych bugów i ani jednego crasha. Jakieś są ale takie jak w kazdym open worldzie ubisoftu ze animacja sie pokrzaczy albo znika samochod jadac obok Ciebie. Na ps5 jest wiec całkiem spoko bo chodzi super plynnie, a i 3d audio tutaj działa super na słuchawkach bo w takim Miles Morales to wyłaczyłem bo działało dziwnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, dj1978 napisał:

Nie uprawiam już dawno gamingu, a dzieciom nie będę fundował gry 18+. W sumie jednak dobrze wiedzieć jaka jest reakcja rynku na flagowy produkt CD Project, pod kątem inwestycji w akcje. Akcje już dołują a może będą jeszcze bardziej, trzeba obserwować😉

Reakcja rynku jest taka, że sprzedano 8 milionów pre-orderów, a wszystkie koszty produkcji i marketingu zwróciły się już 1 dnia sprzedaży. Będą teraz łatać grę i skończy się jak z Wieśkiem, który też w dniu premiery był bardzo zabugowany. 

Aukcje wydaje mi się że spadają bo były bardzo napompowane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności