Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


vonBaron

Rekomendowane odpowiedzi

Po W3 żadna gra nie przyciągnęła mnie na dłużej. Oby CP był przynajmniej tak samo dobry. Świat jest świetny, system Cyberpunk 2020 wręcz rewelacyjny. Fajna mechanika, świetne postacie, dużo możliwości fabularnych. Liczyłem na premierę nowego systemu wraz z grą ale widzę, że premiera przesunięta na lato przyszłego roku.

Pierwsze recenzje mówią, że to RPG z prawdziwego zdarzenia a nie FPS więc czekam na premierę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, mrbudyn napisał:

Nie grałem RPG-a z pozycji oczu ( FPS ). Przeważnie jest to TPP ( z trzeciej osoby ).

Ale żeby FPS-a robić ... w moich oczach to traci.

 

Mam wrażenie ze mylisz FPS z FPP 😂

18 minut temu, all999 napisał:
1 godzinę temu, espe0 napisał:
Ja bym kupił na PS4 ale tak qwa nie cierpię w takie gry na padzie grać że ojej...

W takie gry tylko na padzie. Preorder na Xbox i już ściągnięta.

Dokładnie, w rpgi i sandboxy swietnie się gra na padzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślał że ci do recki przysłali :D fakt faktem oceny na razie nie powalają, mocno sie paliłem ale po tym co czytam już mi przeszło.Kupie tak czy siak ale bez mokrych majtek na ten moment

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, deftones9 napisał:

fakt faktem oceny na razie nie powalają

Na Metacritic średnia ocen, to 91/100, za wersję bez premierowej łatki (o ile łatką można określić pakiet 40GB...) - więc zdecydowanie głębokie rozczarowanie i mocno średnia gra ;) 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie tych łatek będzie z 20 jak nie więcej, na razie to jest to ponoć jeden wielki bug i to jeszcze bez jakiś większych innowacji.Jeśli gra na starcie ma tyle dziur i błędów kiedy jej premiera była przekładantyle razy jak chyba żadna inna gra w ostatnich latach to nie mowy o 91/100.Zresztą takie opinie co niektórych podpłaconych portali mnie nie interesują tylko obiektywne recenzje zwykłych, ogranych użytkowników.No i kolejna sprawa, recenzje zaczynają dopiero spływać.Poczekajmy, z tego 91/100 nic nie zostanie raczej 

''"Big mess atm. No single patch could fix all of this. Didn't ruin my experience but undermined key moments, very regularly."   

******ście, mieć tyle czasu i wydać zabugowane cholerstwo które będzie wymagało 50 paczek 50gb poprawek xD 

 

Zeedytowałem posta bo trochę za agresywnie napisałem, zaraz zostane zjedzony przez konsolowców :) Poczekamy, zobaczymy.Ja napewno zamówie, oczywisćie na pc bo granie na padzie w tego typu gry mija sie DLA MNIE z celem.

Edytowane przez deftones9
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam i przez najbliższy rok raczej nie zagram. Poczekam aż połatają, czyli tak jak zawsze.

 

Jeśli recenzenci nie mają dostępu do łatki która już jest gotowa i zostanie wydana w najbliższym czasie to te recenzje już są częściowo nieaktualne w dniu premiery

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, deftones9 napisał:

zaraz zostane zjedzony przez konsolowców :)

Konsolowcy siedzą cicho bo narazie recenzje tylko wersji na PC ogrywane na kartach pokroju RTX3080. Ciekawe jak to bedzie działać na 7 letnim ps4 i xbox one skoro na pc w 1080p działa tak ;)

 

cyberpunk-2077-wydajnosc-ultra-1.jpg

 

 

 

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ULTRA... se zjade do high na moim 2070super i coś tam pogram :D Fajne rzeczy, gra robiona pod karty next gen których... nie ma :D

edit: czekaj to jest 1080p... a ja gram w 1440p, no to widzę że ciężko będzie :D

Edytowane przez deftones9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy Crysis pod względem zabijania kart, ale nie pod względem efektu wow jaki wywoływał na tamte czasy.Oni jak weszli z buta grafiką to nie było co zbierać.Nie tylko grafiką, fizyką również.Tutaj graficznie jest bez większej rewelacji bo wszystko sie zaciera powoli, nie ma aż takiego przeskoku.Jak połataja to będzie jakiś wzrost fps ale na razie to dla rtx 2XXX słabo wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra wychodzi na 7 letnie konsole więc umówmy się, To nie będzie majstersztyk pod względem grafiki. Redzi to nie ND ;)

Tutaj bardziej chodzi o przeniesienie rewelacyjnego świata z systemu rpg do gry oraz immersja jaką uda się stworzyć. 

 

Edytowane przez Palpatine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności