Skocz do zawartości

Czym zastąpić LG V30 ? A może kupić go raz jeszcze ?


Rekomendowane odpowiedzi

Velvet jest słabszy od V30/G7 THINQ ale nadal niezły dźwiękowo. Też ma dziurke 3,5 m. Bardzo fajnie zestroili ze LG Tone HBS-XL7 (które w ramach promocji dostałem do Velveta) Podobno Meridian stroił to wszystko wg LG, a to całkiem dobra rekomendacja

Edytowane przez Jaro54
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze raz zapyta:

 

Poprawcie mnie jak źle myślę, już mnie drażnią te plączące się kable słuchawek i myślę nad zakupem SONY WH-1000XM3B.

Jak rozumiem, te słuchawki mają wbudowany DAC i nie potrzebuję telefonu z DAC, żeby grały tak jak producent je stworzył ?

Wystarczy źródło dźwięku przez BT tak ? I nie ważne czy jest to telefon czy "pralka" ?  

 

dzięki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, stanley5m napisał:

Jak rozumiem, te słuchawki mają wbudowany DAC i nie potrzebuję telefonu z DAC, żeby grały tak jak producent je stworzył ?

Wystarczy źródło dźwięku przez BT tak ? I nie ważne czy jest to telefon czy "pralka" ?  

W teorii tak powinno być. W praktyce pralka może mieć inne codeki bluetooth niż zmywarka i jednak będą brzmiały inaczej. Z jakiegoś powodu na różnych urządzeniach i przy użyciu takich samych codeców różna może być głośność. 

Jak już idziesz w BT, to postaraj się przed zakupem wypróbować zarówno Sonek jak i Sennheiserów Momentum 3, które w mojej ocenie grają lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A ja mam V30 i wyjście audio zadowala mnie. Barwa głośność jest ok. Aby po bluetooth osiągnąć taki sam poziom lub lepiej BTR3 (2.5mm nie jest potrzebne) BTR3k czy ES100? Większy budżet nie wchodzi w grę.

Edytowane przez radzik1409
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli pasuje Ci brzmienie V30 to BTR3k. Większa moc od BTR3 i inne brzmienie niż ES 1000. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cokolwiek i zewnetrzny dac es100 np

doradzili mi to tutaj i jest super. mozliwosc eq zwala z nog.

teraz siedzac pol roku w temacie uwazam ze cokolwiek kupisz czy bt dac , czy dap z bt i pamiecia to teraz wszsytko mozna uzyc w nastepujacy sposob.

 

telefon przez bt po ldac laczyc z dacem i do tego sluchawki. 

es 100 ma np mozliwosc na raz laczenia dwóch zrodel np pcta i tel . odpalasz muze skad chcesz.

podejzewam ze wiekszosc nowoczesnych dapow ma taka sama opcje.

wiec defacto mozesz luzno laczyc ze sluchawkami telefon, komputer, karte sd (jesli dap)

w druga strone mozesz np z telefonu odwtorzyc na jakis glosnikach z bt.

mozesz po kablu z pc do dap/dac

 

mozliwosci jest multum

a dzwiek w takim es100, hidizs 80 pro , czy hiby r3 pro rozwali wiekszosc komórek jakoscia dzwieku (zestrojenia) . jak i mozliowscia konfiguracji i dostosowania dzwieku. no i wyjscie 2.5 balans

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności