Skocz do zawartości

Mobiblu Boxon


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj otrzymałem sampla mobiBLU BOXON. Cały czas nie wiadomo, kiedy mobiBLU zdecyduje się wprowadzić go do oferty.. ale jak jest okazja to czmeu by się nie pobawić?

 

Póki co sie ładuje. Ale już mogę powiedzieć, że jest naprawdę malutki i leciutki. Nawigacja wymaga nauczania się i nie jest 100% intuicyjna. Wyświetlacz jest dość blady i to jest chyba jedyny minusik jaki narazie dostrzegam.

 

 

Jeśli są pytania to proszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oswojenie się z nawigacją pozwala coś z playerem porobić, jednak nie jest to mistrz jakiego bym oczekiwał :) Poza tym nie bardzo wiem do czego służy funkcja "VoIP", której nijak nie idzie uruchomić.

 

Na duży plus (jak we wszystkich mobiBLU) jest ilość akcesoriów. Co mnie zadziwiło to to, że Boxon ma line-in.

 

Fotki i więcej przemyśleń już niedługo, ale bawię się naraz V1000, Sounde Fly, Boxenem i nie wiem czym się bawić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DSC00001.JPG DSC00002.JPG DSC00003.JPG DSC00004.JPG DSC00005.JPG DSC00006.JPG DSC00007.JPG DSC00008.JPG DSC00009.JPG DSC00010.JPG DSC00011.JPG DSC00012.JPG DSC00013.JPG DSC00014.JPG DSC00015.JPG DSC00016.JPG DSC00017.JPG DSC00018.JPG DSC00019.JPG

 

 

Tak na szybko. A co bym powiedział o playerku. Jest super lekki i działa naprawdę nieźle. Nawigacji trzeba się nuczyć, jest totalnie nieergonomiczna, ale jak się już ją opanuje, to jest OK. Czas działa, to około 11 godzin, więc niewiele się mijają z prawdą. Cały czas nie mam pojęcia do czego służy "VoIP" ale może w końcu sięgnę po manuala? ;)

 

Słuchawki w zestawie nadają się głównie do odłożenia ich na półeczkę, ale przy MX400 dają radę i spokojnie playerek gra lepiej niż MPIO, w sumie to nawet lekko na poziomie G3 bym powiedział (barwa jakaś podobna). Niestety nie wiem totalnie jak go rozłożyć na części więc totalnie nie wiem co się kryje w środku.

 

To chyba tyle.. jak ktoś coś chce wiedzieć - to śmiało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Niestety polityka mobiBLU jest mocno nie przewidywalna i nie umiemy nic powiedzieć. No może tyle, że wysłałem BOXONa do Clicka więc może w sierpniowym / wrześniowym numerze będzie teścik tego modelu a do tego czasu może się coś wyjaśni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

polega to na tym, że podłączając wtedy odtwarzacz do kompa widzisz nie "normalnie" jego zawartość (pliki na odtwarzaczu), a uruchamia Ci się skype prosto z odtwarzacza ;)

 

... tyle teorii, za każdym razem mi się wieszał :)

 

http://blog.khron.net/2007/08/02/mobiblu_b...ecenzja_review/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności