Skocz do zawartości

Wyprowadzenie sygnału z komputera: porównanie Matrix h-fi(element H), Gustarda U12, Asusa essence stx 1, Sky Songa


NuYam

Rekomendowane odpowiedzi

Słyszałem tu i tam, że najlepszym wyprowadzeniem sygnału coax z komputera jest karta dźwiękowa taka jak np asus essence.

Zakupiłem  więc Asus Essence STX 1.

 

Na razie zrobiłem wstępne testy.

Do testów używałem: Tidala w jakośći CD, dacka Teac d-700(nie ma wejscia usb), wzmacniacza pathosa, oppo pm-2.

 

 

Sam stx 1 jako sygnał coax jest lepszy niż tylko sam gustard u12 podpięty  do komputera, nawet podpięcie WW Silver electra do gustarda nie zmienia tego faktu.

 

Natomiat Gustar u12 z matrix x-fi(obecna nazwa to element H) jest już  lepszy od stx 1.

Obiektywnie zmiany nie są duże. Dla mnie na tyle(jest większy angaż, wszystko jest pardziej poprawne), że czekam już na zakupiony lepszy kabel usb do gustarda i sky songa. Prawdopodonie sprzedam stx1.

 

 

 

Edytowane przez NuYam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • NuYam zmienił(a) tytuł na Wyprowadzenie sygnału z komputera: porównanie Matrix h-fi(element H), Gustarda U12 i Asusa essence stx 2

Przez parę dni słuchałem muzyki, gdy do Matrix Element X podpięty był zewnętrzny zasilacz Russ Andrews z kablem Wireworld Silver Electra. Od razu różnic słychać nie było, przynajmniej nie wychwiciłem na tyle, aby być pewien. Po paru dniach dźwięk stracił angaż i stał się trochę nijaki. Bardziej jest to odczucie niż słyszalne różnice. Zaskoczyło mnie to, bo spodziewałem się wygranej zewnętrznego zasilania.

Czyli kolejny plus na Matrix Element H za bardzo dobry wbudowany zasilacz.

 

Kupiony parę dni temu Sky Song też przegrał w porównaniu do gustarda u12. Brak angażu i bylejakość to też wina sky songa.  Karmione sygnałem z Matrix element h.

Edytowane przez NuYam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • NuYam zmienił(a) tytuł na Wyprowadzenie sygnału z komputera: porównanie Matrix h-fi(element H), Gustarda U12, Asusa essence stx 1, Sky Songa

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności