Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki do codziennego użytku [300 zł]


Pszona

Pytanie

Witam,

 

poszukuje idealnego zestawu. Słuchawki do częstego słuchania muzyki każdego rodzaju, głównie w spotify. Muszą być wygodne i nie męczyć przy dłuższym odsłuchu. Swojego czasu miałem Superlux HD681 EVO MKII i ich bass był za mocny, za bardzo przytłaczający. Aktualnie używam słuchawek Audictus Achiever i mają skłonność do za mocnego uciskania, tak jak HD681 EVO MKII. Ich brzmienie jak dla mnie bardzo płaskie i bez jakiegokolwiek basu. I tu powstaje pytanie bo słuchawki chce kupić do maks. 300 zł, czy iść w stronę Superlux HD330 + wzmacniacz czy coś pokroju ISK HD9999. W połączeniu z Superluxami już sam zestawy byłby droższy, ze względu na wspomniany wzmacniacz. Co możecie polecić?

Edytowane przez Pszona
Poprawka tematu :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Pioneer SE-MS7BT z amazon.de 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
6 godzin temu, Pszona napisał:

A coś dostępnego w Polsce? Zawsze będzie łatwiej z oddaniem. To połączenie z wzmacniaczem niewarte uwagi? 

Na amazon.de nie ma problemu z reklamacją i ewentualnie ze zwrotem. Dużo lepiej niż w Polsce 

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wersja bez bt to SE-MS5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Bo w Polskiej cenie 500 i wiecej mają zbyt dużą konkurencję. W cenie z amazon.de już ciężej o konkurencję dźwiekową.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wzmacniacz jest potrzebny jeśli masz wymagające słuchawki. Jeśli nie potrzebują zbyt dużo prądu to ja nie widzę potrzeby zakupu wzmacniacza. Sam nie posiadam i nie czuję dyskomfortu. Mój sprzęt napędza moje słuchawki w sposób satysfakcjonujący. Jeśli kupisz wymagające słuchawki to inna inszość. Ale nie w tym budżecie, jaki chcesz przeznaczyć, raczej powyżej 1000 pln za same słuchawki i to sporo powyzej. I teraz odpowiedz sobie czy będziesz robił taki upgrade wtedy trzeba myśleć o kwocie 2000+ pln 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
5 minut temu, Pszona napisał:

O i bardzo dziękuje, taka odpowiedź całkowicie wyczerpała temat. A jeszcze tak z innych firm coś polecacie czy ten pioneer to taki złoty środek?

Jeśli Bas w EVO był zbyt przytłaczający to ISKi odpadają - grają mocną Vką, z bardzo podbitym basem, brakuje im średnicy 😕
Ja bym w tym budżecie od siebie polecił Takstary PRO 82 -> prosto z pudełka mogą trochę przytłoczyć przejaskrawioną górą, ale to zanika z wygrzewaniem , pozostawiając bardzo ciekawe, zbalansowane brzmienie. 
Inną propozycją mogą być soundmagici hp151, grają lekką Vką, ale bas jest o wiele bardziej kontrolowany niż w EVO, pomimo konstrukcji zamkniętej . Są bardzo rozrywkowe, idealnie nadają się moim zdaniem do rocka / elektroniki.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
19 minut temu, MP3store Lodz napisał:

Jeśli Bas w EVO był zbyt przytłaczający to ISKi odpadają - grają mocną Vką, z bardzo podbitym basem, brakuje im średnicy 😕
Ja bym w tym budżecie od siebie polecił Takstary PRO 82 -> prosto z pudełka mogą trochę przytłoczyć przejaskrawioną górą, ale to zanika z wygrzewaniem , pozostawiając bardzo ciekawe, zbalansowane brzmienie. 
Inną propozycją mogą być soundmagici hp151, grają lekką Vką, ale bas jest o wiele bardziej kontrolowany niż w EVO, pomimo konstrukcji zamkniętej . Są bardzo rozrywkowe, idealnie nadają się moim zdaniem do rocka / elektroniki.

Jeżeli @Pszonazdecydujesz się na powyższe to moim skromnym zdaniem omiń szerokim łukiem Takstar Pro 82 to HP151 już dużo lepszy wybór, no chyba, że bas jest dla ciebie najważniejszy bez wzgledu na jego jakość

No i znowu na aliexpress pojawiły sie Blon BossHiFi B8 za ok 70$, jak każdy użytkownik tych słuchawek polecę ci właśnie Blony B8, Pro 82 nie mają szans z nimi mimo podobnej ceny, ani dźwiękiem ani jakością wykonania

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
9 minut temu, Jaro54 napisał:

Jeżeli @Pszonazdecydujesz się na powyższe to moim skromnym zdaniem omiń szerokim łukiem Takstar Pro 82 to HP151 już dużo lepszy wybór, no chyba, że bas jest dla ciebie najważniejszy bez wzgledu na jego jakość

No i znowu na aliexpress pojawiły sie Blon BossHiFi B8 za ok 70$, jak każdy użytkownik tych słuchawek polecę ci właśnie Blony B8, Pro 82 nie mają szans z nimi mimo podobnej ceny, ani dźwiękiem ani jakością wykonania

No właśnie czytałem dużo opinii i różne są na temat tych Takstar Pro 82. Te polecane superluxy obwiniane są czasami o słabą jakość wykonania. Jeszcze się zastanowię co by tu wziąć. Już miałem różne rzeczy z ali i obawiam się o jakość wykonania takich produktów... Myślałem też o jakiś AKG lub Sennheiserach, ale z tego co czytałem to AKG potrzebują lepszego źródła niż słuchawki innych firm.

Edytowane przez Pszona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

B8 są wykonane bardzo porządnie i nawet kabel jest niezłej jakości, by polepszyć dźwięk kablem musiałbyś wydać więcej niż kosztują B8. Zresztą wpisz sobie na forum BossHiFi B8 i zobacz opinie o nich

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

ja mam 4 lata i nic z nimi się nie dzieje, nawet ekoskóra na padach i pałąku jest bardzo dobrej jakości, po tym okresie nie łuszczy się i nie widać śladów użytkowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności