Skocz do zawartości

Momentum 2


Adamw

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

 

Po jakimś czasie nieobecności, z uwagi na satysfakcję z użytkowania Grado 60/80,

zgłaszam do kolegów z pytaniem. 

Czy ta pozycja jest okazją, czy podejrzaną ofertą? 

 

Potrzebuję nauszników z dobrym tłumieniem, a poniższe słuchane niegdyś sygnaturą mi w miarę odpowiadały. 

 

https://www.empik.com/sluchawki-nauszne-sennheiser-momentum-m2-oei-sennheiser,p1140413987,elektronika-p?gclid=CjwKCAiA-_L9BRBQEiwA-bm5fokigQxACUEGW8dbNxirpgbpUv7l54EGpkAGlFpVAKnI7yTsigTc-RoCE64QAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Adamw napisał:

Cześć

 

Po jakimś czasie nieobecności, z uwagi na satysfakcję z użytkowania Grado 60/80,

zgłaszam do kolegów z pytaniem. 

Czy ta pozycja jest okazją, czy podejrzaną ofertą? 

 

Potrzebuję nauszników z dobrym tłumieniem, a poniższe słuchane niegdyś sygnaturą mi w miarę odpowiadały. 

 

https://www.empik.com/sluchawki-nauszne-sennheiser-momentum-m2-oei-sennheiser,p1140413987,elektronika-p?gclid=CjwKCAiA-_L9BRBQEiwA-bm5fokigQxACUEGW8dbNxirpgbpUv7l54EGpkAGlFpVAKnI7yTsigTc-RoCE64QAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

Tłumią raczej słabo i są piekielnie niewygodne dla większości uszu, ale jeśli Ci to nie przeszkadza to niewątpliwie jest to okazja. Kupowałem często Senki w Empiku i nigdy nie było problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, bendezar napisał:

Tłumią raczej słabo i są piekielnie niewygodne dla większości uszu, ale jeśli Ci to nie przeszkadza to niewątpliwie jest to okazja. Kupowałem często Senki w Empiku i nigdy nie było problemów.

Dzięki za odp

Bardziej mi chodzi o rzetelność oferty. 

Senki te znam, wiem że z wygodą różnie, a tłumienie wobec Grado wiadomo jakie. 

 

Nie chcę inwestować w HD25-1

 

Poprostu cena tych w Empiku podejrzanie niska, a nie mam wiedzy,

czy bywają fake w tym modelu. 

Choć nie podwarzam wiarygodności sprzedaży empik, to spytać wolę. 

Edytowane przez Adamw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem Momentum Wireless AEBT i OEBT - obydwie pozycje w okazyjnej cenie, dużo niższej niż konkurencja i były to na 100% oryginały. Są podróbki tego modelu, ale w tym przypadku bym się tym nie martwił.

Edytowane przez bendezar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności