Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Słuchawki dokanałowe zamienne na BT (typu Audeze iSine???) do 1000 PLN


elsonadi

Pytanie

Witam, chciałbym poprosić Was o pomoc. Jestem trochę laikiem w tym temacie, ale lubię posłuchać muzyki z dobrych słuchawek. 

 

Aktualnie posiadam słuchawki Aune E1 oraz wzmacniacz słuchawkowy iBasso DC02 (posiadam telefon bez Mini Jacka stąd inwestycja w "przejściówkę"). Chodzę na siłownię, stąd pomyślałem o zakupie słuchawek bez kabla, gdyż nie oszukujmy się, ale telefon ze słuchawkami i kablem oraz wystającą przejściówką w kieszeni to ostatnie, o czym chciałbym wtedy myśleć.

 

Tutaj moje pytanie: czy jest jakaś możliwość zakupu słuchawek typu Fiio FH3 / Pinnacle P1 / Ikko OH10 i zrobienia z nich bezprzewodowych po przez jakiś modułowy kabel BT? Czy poza Audeze iSine nie ma takich słuchawek?

 

Jeśli się da -> zależy mi na słuchawkach raczej zamkniętych, gdyż lubię słuchać muzykę dość głośno, a czuję się niekomfortowo, gdy muzyka wydobywa się poza słuchawki... 😕 

 

Jeśli się nie da -> w takim razie pozostaje ewentualny upgrade Aune E1 i zakup jakichś sensownych TWS jako alternatywę na siłownię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Już kilka Mifo na forum jest 

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wiesz co, całkiem możliwe, że tak zrobię. 

 

https://pl.aliexpress.com/item/4001103755682.html?spm=a2g0o.cart.0.0.31653c00Cpgnuf&mp=1

 

Czy z tego linku faktycznie kupię oryginalne Fiil T1XS? Nigdy nie zamawiałem z Chin, więc dlatego pytam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tak poszperałem w internecie i jednak niektórzy wyżej cenią Fiil T1 Pro w porównaniu do Fiil T1XS. Znalazłem też pewną opinię na Pepperze, zacytuję:

 

"Mam te słuchawki, grają ok, ale rewelacji nie oczekujcie, do tego trafiła mi się uszkodzona para. Lewa słuchawka rozładowuje się sama, około 8-10% na dobę, muszę otworzyć klapkę i zamknąć, aby zaczęła się ładować, sama nie doładowuje się z powerbanku. Zgłębiając temat, znalazłem wiele takich rpzypoadków.
Testowałem przez chwilę słuchawki od Apple, Aiprodsy jakieś czy coś i zrobiły na mnie mega wrażenie, grają super, ale ich nie kupię, ponieważ nie znoszę tej firmy, nie chcę jej wspierać i dla mnie wyglądają pedalsko, idealne dla chłopaków w leginsach (tak jak ajfony). Dlatego nadal szukam czegoś co nie będzie wypadać z uszów jak te, no i z fajną jakością dźwięku."

 

Co za tym idzie - chyba po prostu lepiej wziąć te Mifo. Zależy mi właśnie, by nie miały w zwyczaju źle się trzymać ucha. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Z uszami to różnie bywa, kwestia bardzo indywidualna bo jedni mają taką budowę ucha, inni inną... Cóż, no to niestety trzeba samemu przetestować.

 

T1 Pro to model wyżej, więc raczej nie dziwne (no dobra, czasem są wyjątki), że brzmią nieco lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Czytałem ostatnio jakąś ich recenzję, z tego co pamiętam to autor narzekał na słaby bas. A skoro chcesz ich używac na siłowni, to raczej fajnie jakby tego basu było więcej, niż mniej - przynajmniej mi by się źle ćwiczyło w słuchawkach które nie mają "pierdyknięcia" ;)

 

Bo umówmy się - są słuchawki fajne do słuchania w domu, grające spokojniej, ale na siłownię czy generalnie do sportów / na zewnątrz to trzeba raczej czegoś co mniej analizuje dźwięk, a bardziej go koloruje. Tu nie ma warunków na wsłuchiwanie się w detale.

Edytowane przez Dirian
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Będziesz zadowolony. Warto 

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
W dniu 27.11.2020 o 19:06, Jaro54 napisał:

Będziesz zadowolony. Warto 

jestem w trakcie zakupów, jednak nie mam paypala. jak dokonać zamówienia - po przez podanie karty płatniczej? dodatkowo jak to wygląda będzie jakaś prowizja przy przeliczeniu PLN na USD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Najlepiej przez Revolut. Najlepszy do transakcji walutowych, jak nie masz to płać kartą płatniczą, nie kredytową bo się gorzko rozczarujesz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Niestety nie posiadam revolut. W takim razie nie mam pojęcia jak to zamówić. 

Na karcie mam napisane "debit" MasterCard, w związku z tym jest to chyba karta płatnicza jak dobrze rozumiem? W takim razie mogę ją połączyć na stronie po przez zapłatę przez PayPal Express? Co sądzisz @Jaro_85?

*mój błąd @Jaro54

Ok, nvm, mam debetową, pobrało 10zł prowizji za przewalutowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Załóż Revolut warto 

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@Jaro54przyszły mi mifo. Jak na siłownię myślę są ok, choć wiadomo nie mają takiej mocy jak aune e1 i ibasso. Co do użytkowania, mam tipsy epro, a więc za każdym razem muszę ściągać je by słuchawki zmieściły się do power banka... Trochę lipa. Druga sprawa czy po każdym użytkowaniu chować je do niego? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A nie wystarczają ci tipsy z zestawu? Ja na nich słucham i nie narzekam. Chowam do etui po użyciu. W kieszeni można je zanieczyscic (jestem palaczem tytoniu) lub uszkodzić. Etui 05 jest na tyle porządne ze nie ma takich obaw. A jak ci się podobają dźwiękowo? Co do głośności,to w telefonie wyłącz synchronizację głośności i daj max na telefonie. Głośność wyregulujesz na słuchawkach. Używasz nasłuchu? 

  • Like 1
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności