Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

ETHER CX Closed vs ETHER C Flow


Rekomendowane odpowiedzi

Czy model Ether CX to ten sam model co Ether C tylko w strojeniu pod wzmacniacz Drop i bez twardego futerału? Jaka jest zmiana w brzmieniu względem modelu C? Warto? Cena dwukrotnie niższa- dlaczego tak tanio? :)

 

https://drop.com/buy/drop-mrspeakers-ether-cx-closed-headphones

https://danclarkaudio.com/ether/ether-c-flowx.html

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • lobuz1 zmienił(a) tytuł na ETHER CX Closed vs ETHER C Flow

Nie dostajesz twardego etui, nie dostajesz też kabla DUM jak dobrze pamiętam, tylko coś trochę gorszego. Do tego pady są ze sztucznej skóry, a nie naturalnej, jest zmienione nieco strojenie i w zestawie dodane są płatki "tuningujące" do zmiany dampingu przetwornika. Z tego co pamiętam jest też inna faktura włókna węglowego na kubkach. Więcej zmian nie pamiętam. Z tego co pamiętam, CX mają ciut więcej basu, ale gorszą, mniej klarowną górę, czy jakoś tak. Trochę kiedyś szperałem w temacie, bo można było wyrwać CX w dobrej cenie na promocji z dropa, ale ostatecznie olałem temat całkowicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś ten model CX? Podpowiedzcie proszę bo korci żeby kliknąć. Warto?

Edit: w sumie to sam się o tym przekonam bo nie wytrzymałem i kliknąłem :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Drop do Polski to pewny Vat bo wysyłają kurierem a oni mają na miejscu agencję celną i chętnie zgarniają prowizją za obsługę celną. Plus jest taki,  że na elektronikę ze Stanów nie ma cła 7% tylko 23% Vat + oplata skarbowa chyba 17zl i ta prowizja. Wysyłka z Drop do Stanów też z podatkiem, ale niższym. Tak czy siak coś zapłacisz, ale warto choć otwarte grają jeszcze lepiej. Na kablu vivo i  balansie też.

 

Teraz jest promocja 15% na słuchawki na oficjalnej stronie a jak ktoś jest w klubie DCA to może liczyć jeszcze na dodatkowy rabat. Zapisałem się ostatnio, ale nie mam na co wydać pieniędzy (na szczęście bo to wspaniałe słuchawki i jest magia jak przez nie słucham...).

 

https://www.danclarkaudio.com/

Edytowane przez lobuz1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słucham wyłącznie na mobilnych dapach Kann Alpha i Shanling M6 Pro. Dx sa strojone pod dropa i nie wiem jaka się mają do tych ether c. Otwarte mają większą przestrzeń, wyłapuje więcej detali a bas dzięki Flow jest taki soczysty jakby ktoś obok trzepał dywan :) .  Mam ostatnią rewizję otwartych z ażurową opaską od Flow 2 i asymetrycznymi padami. W cx sa zwykłe pady.
spacer.png

4F608F39-0555-4BCF-901D-21D1A87FA602.jpeg

Edytowane przez lobuz1
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności