Skocz do zawartości

[SPRZEDANE] Sprzedam NIEKOMPLETNE słuchawki Fiio FH5


deftones9

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie.Dlaczego niekompletne? ano dlatego, że brakuje tipsów piankowych które poprostu wywaliłem odrazu jak słuchawki kupiłem a kupiłem je tu na forum, jestem drugim właścicielem.Wywaliłem pianki bo pomimo wymycia ich nadal były ochydnie klejące a pozatym widać było już na nich solidne ślady użytkowania.Brakuje też najwięszego rozmiaru tipsów VOCAL.

Kolejna sprawa - brakuje siateczek/grillów zabepieczających.Pierwszego dnia jak włożyłem doki do uszu to zauważyłem że z jednego siateczka jest poluzowana, sprawdziłem drugą i to samo.Poprzedni właściciel nie poinformował mnie o tym że ściągał siatki.Podczas użytkowania wypadły mi obie w gęsty dywan i tyle ich ja widział :D dźwięk w żaden sposób sie nie zmienia bez nich, jest identycznie jak z siateczkami.Same kopułki są w stanie bardzo dobrym, nie ma na nich chyba nawet jednej ryski.Kabel oryginalny w komplecie.Pudełko oryginalne + etui i ten pojemnik plastikowy.

I to tyle by było.Sprzedaje tanio bo za .Słuchawki są w pełni sprawne i zostawiłbym je sobie gdyby nie to, że na razie definitywnie przechodzę na wokółuszne.Tak więc bierzcie je albo zaniose do caritasu to se ktoś weźmie bo mi nie potrzebne ;).Jutro dodam zdjęcia

 

edit: siateczki można sobie dorobić albo popytać w sklepach może będą mieli luzem do oddania, być może z innych doków będą pasować

 

Edit: zdjęcia dodane

jakieś jednak tam drobne jedna/dwie ryski są albo to bardzo drobne i nie przeszkadzające w niczym SPRZEDANE!

 

IMG_20201122_102629.jpg

IMG_20201122_102650.jpg

IMG_20201122_102710.jpg

IMG_20201122_102728.jpg

IMG_20201122_102529.jpg

IMG_20201122_102459.jpg

IMG_20201122_103341.jpg

Edytowane przez deftones9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • deftones9 zmienił(a) tytuł na [SPRZEDANE] Sprzedam NIEKOMPLETNE słuchawki Fiio FH5
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności