Jump to content
  • 0

Bezprzewodowe słuchawki dokanałowe z możliwością podpięcia kabla

Question

Cześć,

czy istnieją słuchawki bezprzewodowe typu 
https://www.sony.pl/electronics/sluchawki-douszne/wi-c310
(od biedy jakieś earbuds'y) tak, aby była możliwość ich używania również podpinając bezpośrednio kabel mini-jack? 

Jeśli nie to jakie słuchawki polecacie, zależy mi, żeby były złączone ze sobą kabelkiem (ale nie pałąkiem). Budżet max. 300 zł.

Pozdrawiam.

Edited by ChevLucas

6 answers to this question

Recommended Posts

• 0

To kup jakie ci pasują doki z odpinanym kablem plus szary kabelek KZ BT z aptX HD lub TRN BT20S zamiast kabelka. Będziesz miał i przewodowe i bezprzewodowe, w zależności od potrzeb i widzimisię. 

• 0

Są takie słuchawki. Jedyne jakie przychodzą mi na myśl to BGVP Q2. Dwie armatury. Chińska dość znana firma. Widzę ,że kosztują teraz ok 80$ na Ali. Czy warto się nimi interesować nie wiem.

Wysłane z mojego vivo 1805 przy użyciu Tapatalka

• 0

@Inszyje miał i sprzedał może coś skrobnie o nich 

• 0

Nie wiem czy nie będą za ostre dla ciebie. M6pro są fajne sluchawki jeśli szukasz monitorowego brzmienia. W innym wypadku nie dla ciebie. Bas jest skromny

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By Inszy
      Shanlinga nie raz już gościliśmy na naszych łamach, ale do tej pory były to testy odtwarzaczy. Tym razem, dzięki uprzejmości firmy Audeos, przyszedł czas na słuchawki dokanałowe, a dokładnie na flagowy model ME700, wyceniany na 2749 złotych.
      To konstrukcja hybrydowa, w której wykorzystano aż po pięć przetworników na każdą słuchawkę – cztery armaturowe, po dwa odpowiadające za tony średnie i wysokie, oraz jeden dynamiczny, którego membrana została pokryta złotem w celu minimalizacji zniekształceń. Czy wejście na rynek słuchawek i starcie z konkurencją okazało się dla Shanlinga udane?

Zapraszam do lektury  
      https://kropka.audio/test/sluchawki/shanling-me700-recenzja/

• By Inszy
      Dunu, które już nie raz przewijało się przez nasze łamy, coraz mocniej atakuje polski rynek przenośnego audio. Tym razem, dzięki firmie AudioHeaven, mamy przed sobą pierwszego przedstawiciela nowej serii DM, skierowanej dla mniej zamożnych osób, czyli Dunu DM-480, wycenione na kwotę 319 złotych.
      Tradycyjnie dla tej marki mamy do czynienia z konstrukcją opartą na przetwornikach dynamicznych. Tym razem jest jeden o średnicy 8 mm w każdej słuchawce, ale za to z dwiema synchronicznie pracującymi membranami pokrytymi tytanem, co ma zapewnić możliwie niskie zniekształcenia. Czy faktycznie przekłada się to na jakość brzmienia?

A jak się przełożyło, to zapraszam do lektury
      https://kropka.audio/test/sluchawki/dunu-dm-480-recenzja/

• By Inszy
      Avara Custom to raczej nazwa niewiele mówiąca polskim fanom sprzętu audio. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż jest to indonezyjski producent słuchawek dokanałowych, specjalizujący się w konstrukcjach spersonalizowanych (po angielsku CIEM, czyli Custom In-Ear Monitor).

Mimo niewątpliwej egzotyki, postanowiłem zainteresować się ich ofertą z dwóch powodów. Pierwszym oczywiście jest cena, gdyż najtańszy model jest wyceniony na 40 dolarów, czyli równowartość kosztów… przesyłki kurierskiej, co jest niebywale niską kwotą jak na customowe słuchawki. Drugim natomiast jest moje poszukiwanie względnie niedrogich słuchawek z przetwornikami Soniona, których charakterystyka brzmienia z reguły mocno mnie przyciąga i jest miłą odmianą na rynku zdominowanym przez konstrukcje firmy Knowles.

Łącząc te dwa punkty, wybrałem model AV1Lite, którego podstawowa wersja jest wyceniona na 99 dolarów i za brzmienie której odpowiada pojedyncza armatura Sonion 3500 w każdej słuchawce. Czy warto się zainteresować zakupami w tak odległej części świata?

Co z tego wynikło? Zapraszam do lektury 🙂
      https://kropka.audio/test/sluchawki/avara-av1lite-recenzja/

• By Inszy
      Wśród rosnącej popularności bezprzewodowych słuchawek TWS, kolejne marki kierują swoje spojrzenia w stronę tej części rynku audio. Jedną z nich jest 1MORE, której produkty są coraz bardziej rozpoznawalne również w Polsce. Modelem, który trafił w nasze ręce jest 1MORE E1026BT-1, bardziej znany pod nazwą Stylish. To słuchawki dokanałowe całkowicie pozbawione zewnętrznego okablowania. Są one wycenione na 99 dolarów i wyposażono je w łączność Bluetooth 5.0 oraz po jednym przetworniku dynamicznym na stronę. Biorąc pod uwagę, że tego typu konstrukcja sprzyja aktywnościom poza domem, nie omieszkaliśmy sprawdzić jak Stylishe wypadają w codziennym użytkowaniu.

A jak wypadły? Zapraszam do lektury
      https://kropka.audio/test/sluchawki/1more-stylish-recenzja/

• By Norbi145
      Cześć,

Jak wynika z tematu - poszukuję przewodowych słuchawek dokanałowych. Najważniejszy element to izolacja, jakość dźwięku wystarczy że będzie na niezłym poziomie (jak na przedział cenowy - wiadomo). Słuchawki praktycznie nie będą używane do słuchania muzyki. Szukam czegoś do oglądania filmów i grania (więc będą użytkowane w domowych warunkach) i byłoby miło gdyby nawet przy niewielkim natężeniu dźwięku były w stanie wytłumić otoczenie (głośni sąsiedzi i tak dalej). Byłoby też miło gdyby uszy nie odpadały po godzinie użytkowania (choć wiadomo, że to jak zawsze kwestia indywidualna). W temacie doków jestem zupełnie zielony, więc nie mam żadnego porównania.

Cena - optymalnie byłoby się zmieścić w przedziale 250-300zł. Teoretycznie mam wynotowany model Etymotic MK5 (bo wiele dobrego słyszałem o ich izolacji), który trochę przekracza budżet. Zastanawiam się natomiast czy dla swoich wymagań znajdę coś tańszego czy jednak trzeba dopłacić.
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy