Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Słuchawki do 150pln


batbilo

Pytanie

Teraz powinna być odpowednia kategoria :)

 

Cześć 

Szukam słuchawek do 150 zl lub więcej zależnie od jakości sprzętu moge podwyższyc do 200 zl lub ciut więcej ale to maks i bardzo ewntualnie

Szukam raczej wokółusznych głównie do muzyki (rock np:limp bizkit , faith no more , linkin park czy metal lub pop z lat 60)i gier strzelanek i gier wyścigowych 

Ma byc dobry dźwięk i wykonanie 

Chce raczej coś polskiego aby wesprzec naszych :)

myśle o tonsill choć nwm jakie 

genesis radon 610 wydaja sie spoko i spc gear też polskie ale nie wiem jak tez z nim 

sharkoon niby też ciekawe choc szkopskie ;)

za wszystkie rzeczowe odpowiedzi dziękuje i pomoc :)

 

Edytowane przez batbilo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
  • MP3store

Hej,

 

Ogółem to jest kilka fajnych modeli słuchawek w tej cenie, ale jeśli zależy Ci przede wszystkim na dobrym dźwięku i wygodzie użytkowania podczas słuchania muzyki lub dłuższych sesji gamingowych, to warto zwrócić uwagę na AKG K72 lub K72. To miłe, że chcesz wspierać Polskich producentów, lecz zwróć uwagę na to, że zależy Ci na zakupie możliwie jak najlepszego produktu w kwocie +/- 200 zł :) 

Podane przez mnie modele charakteryzują się przede wszystkim bardzo lekkim, szczegółowym i selektywnym graniem, doszukują się w muzyce smaczków, co może mieć dla Ciebie znaczenie zakładając, iż chcesz dobrze i wyraźnie słyszeć męski wokal lub gitarową solówkę. Z pewnością usłyszysz w nich każdy szczegół na którym Ci zależy! 
Ale warto też rzucić okiem na Superluxy HD699; to konstrukcja bardziej zamknięta, lepiej dopasowana do głowy. To słuchawki, które grają znacznie bardziej rozrywkowo i dynamicznie, mają też sporo basu, co może mieć dla Ciebie znaczenie w grach lub podczas oglądania dobrego filmu. Moim skromnym zdaniem są również nieco wygodniejsze od AKG.

Oba modele posiadamy w naszej ofercie w bardzo fajnych cenach.  Możesz do nas wpaść, posłuchać jednych bądź drugich, porównać je ze sobą czy nawet wypożyczyć do domu w celu spokojnego zapoznania się z produktem. Ze zwrotem również nie ma problemu - w momencie w którym stwierdzisz, że to jednak nie jest to czego oczekiwałeś oddasz nam je i będziemy szukali dalej!

Na koniec dodam, że jeśli byłbyś zainteresowany, to możemy się dogadać co do kwoty ostatecznej ;)
Jeśli masz więcej pytań, to możesz do mnie pisać na priv.

Pozdrawiam,
Krystian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

 

Rozumiem choć nie wiem czy będe mógł wpaść do mp3store z uwagi na to że jestem dość daleko od najbliższego sklepu jakies 100 km :(

a raczej tylko dla słuchawek bym tam nie pojechał 

jestem też dość nowy w tym temacie i trochę będę chciał poczytać aby mój wybór był najlepszy

myślę chyba o tych  Akg ale jeszcze będe myślał :)

i mam takie pytanie czy można było by kupić przez internet takie słuchawki ?

oczywiście nigdzie nie odchodzę i postaram sie być w kontakcie z tobą 

:)

Myślę że to może być to  (AKG)więc prawdopodobnie  za nie aż tak długo do ciebie napiszę:)

Ps:w modelach AKG chyba sie pomyliłeś i napisałeś akg k72 i k72 :)

 

Saiya-jin dziekuje też za podpowiedź napewno rozważe ta opcje :)

pozdrawiam 

Oliwier

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
  • MP3store

Nie musisz szukać słuchawek z mikrofonem, o wiele lepiej kupić mikrofon osobno, np. jakąś krawatówkę i podpiąć sobie osobno do kompa, albo jak masz jedno wejście to przez przejściówkę jakich pełno na allegro. Odradzam słuchawki z wbudowanym mikrofonem bo zazwyczaj jest bardzo kiepskiej jakości, a jak się popsuje to nie masz słuchawek bo oddajesz na gwarancję. Poza tym ostatecznie upoluj tani mikrofon na USB - jakość nieporównywalnie lepsza będzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
W dniu 18.11.2020 o 22:20, batbilo napisał:

Teraz powinna być odpowednia kategoria :)

 

Cześć 

Szukam słuchawek do 150 zl lub więcej zależnie od jakości sprzętu moge podwyższyc do 200 zl lub ciut więcej ale to maks i bardzo ewntualnie

Szukam raczej wokółusznych głównie do muzyki (rock np:limp bizkit , faith no more , linkin park czy metal lub pop z lat 60)i gier strzelanek i gier wyścigowych 

Ma byc dobry dźwięk i wykonanie 

Chce raczej coś polskiego aby wesprzec naszych :)

myśle o tonsill choć nwm jakie 

genesis radon 610 wydaja sie spoko i spc gear też polskie ale nie wiem jak tez z nim 

sharkoon niby też ciekawe choc szkopskie ;)

za wszystkie rzeczowe odpowiedzi dziękuje i pomoc :)

 

Nie wiedziałem że kupując chińczyka z napisem unitra idzie wesprzeć Polaków. 

 

 

Oświeć mnie i być może innych forumowiczów jak to możliwe? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

HD-330 to były moje główne słuchawki przez jakieś 5 lat, a wcześniej miałem HD 380 pro Sennheisera i K540 od AKG. :)

 

https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/sluchawki/wszystkie-sluchawki/sluchawki-superlux-hd330?utm_source=Internal&utm_medium=link&utm_campaign=2019.07.00_Internal&utm_content=c112115f1c81e4f4b74a738aef045c30

 

Zamawiając przez neta, zawsze możesz oddać do 2 tygodni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności