Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

[Sprzedane] Abbas Audio Tube USB to SPDIF Converter


fallow

Rekomendowane odpowiedzi

Do sprzedania konwerter lampowy oparty na 3 lampach (ECC88, EAA91 i EC86). Wersja 3 (PCB v2.1) - czyli ta nowsza z dodanym przyciskiem "reset" na prosbe uzytkownikow . Konwerter kosztuje w Abbas Audio ~390 USD i trzeba ustawić się w kolejce oczekujących. Z przesyłką wychodzi to około 1500 PLN. 

 

Konwerter zyskal juz b.dobrą reputację na forach audiofilskich i jest polecany obok konwertera SW1X jako jeden z najbardziej analogowo grających na rynku. SW1X kosztuje natomiast prawie 900 USD i też jest oparty na lampach.  (Zachęcam do googlowania na forach po opinie)

 

Konwerter był uruchomiony testowo i wszystko jest z nim w porządku. To jest moje granie, bliższe raczej vinylowi ewentualnie mangentofonowi niż płycie CD czy odtwarzaczowi komputerowemu, natomiast umożliwia słuchanie muzyki gdzie transportem jest PC właśnie w takiej vinylowo-magnetofonowej aurze.

 

Mam trochę lamp do upgrejdu standardowych rosyjskich więc dodam gratis. O ile dobrze pamiętam mam jakieś Telefunkeny :) 

 

Konwerter jest gotowy do uruchomienia, wystarczy podłączyć trafo do prądu i dodać wyłącznik i tyle... działa, potem wsadzić do jakiejś fajnej obudowy, np. takiej z modushop. 

Konwerter nagrzewa sie i uruchamia sie okolo minuty. Sync lub jego brak oznajmia dioda.

 

Wyprowadzenia: 

Gniazdo (2 piny) - 220..240V

Gniazdo (2 piny) - SPDIF out

Gniazdo USB przylutowane na stałe do płytki

 

 

20201117_205445.jpg

20201117_205454.jpg

20201117_205459.jpg

20201117_205507.jpg

Edytowane przez fallow
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • fallow zmienił(a) tytuł na [Sprzedane] Abbas Audio Tube USB to SPDIF Converter
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności