Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

DAC/AMP do telefonu i laptopa + słuchawki


as_50

Rekomendowane odpowiedzi

Oryginalny kabel jest dosyć gruby także wymiana jacka raczej odpada. Przejściówka jest jakimś wyjściem (sennheiser 67 zł), ale wtyk fostexa jest naprawdę potężny i podłączanie razem z przejściówką plus 3m kabla do  przenośnego DAPa będzie upierdliwe. Dorobienie jakiegoś w miarę przyzwoitego kabelka IMHO jest koniecznością.

57 minut temu, neonlight napisał:

 

Widzę, że chyba słabo z dostępnością Sennheiser'owego

 

http://www.sennheiser.com.pl/przejsciowka-adapter-na-kabel-sluchawkowy-sennheiser-092595.html

 

Tej z allegro nie poleciłbym. Razem z jackiem wyjdzie "maczuga" i łatwo można uszkodzić gniazdo w DAPie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, deadman42 napisał:

Oryginalny kabel jest dosyć gruby także wymiana jacka raczej odpada. Przejściówka jest jakimś wyjściem (sennheiser 67 zł), ale wtyk fostexa jest naprawdę potężny i podłączanie razem z przejściówką plus 3m kabla do  przenośnego DAPa będzie upierdliwe. Dorobienie jakiegoś w miarę przyzwoitego kabelka IMHO jest koniecznością.

 

http://www.sennheiser.com.pl/przejsciowka-adapter-na-kabel-sluchawkowy-sennheiser-092595.html

 

Tej z allegro nie poleciłbym. Razem z jackiem wyjdzie "maczuga" i łatwo można uszkodzić gniazdo w DAPie.

Oczywiście masz racje, ja zaproponowałem rozwiązanie tymczasowe, na szybko, żeby autorka mogła porównać dwie pary słuchawek. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, neonlight napisał:

Oczywiście masz racje, ja zaproponowałem rozwiązanie tymczasowe, na szybko, żeby autorka mogła porównać dwie pary słuchawek.

Jasne. Ja napisałem, żeby @as_50 była świadoma ewentualnych dodatkowych kosztów przy ewentualnym zakupie TH610. Ja nie byłem😁.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, as_50 napisał:

Będę próbować DT990 black 😉

 

 

Ogólnie to całkiem dobry wybór. Szczególnie do ciepłego hipa z bassboostem. Z tym, że to się okaże czy strawne będą dla Ciebie beyerowe soprany. 😈 Choć te zawsze też można trochę przytemperować. 

 

Według mnie nie ma co siś rzucać na słuchawki za 2k, z wyjątkiem sytuacji gdy się wie że dana sygnatura nam podejdzie. Słuchawki które kiedyś były pełną gębą premium takie DT990 właśnie grają już bardzo dobrze. 

 

Sam myślałem o outledach 600om jakby reklamacja Amironów nie wypaliła. Ale będę testował jeszcze jedną opcję :ph34r:

Edytowane przez MrBrainwash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DT990 black posłuchane. W końcu z uśmiechem na twarzy ;) Chyba zostaną ze mną. 

Dla mojego ucha są o wiele przyjemniejsze od SR2. Nie odbieram ich jako bardzo jasne. Są w sam raz, a nawet mogłyby być ciut jaśniejsze. Podoba mi się to, że wokal jest dosyć blisko. Może trochę brakuje przestrzeni, ale jest dobrze. Podejrzewam, że będzie jeszcze lepiej kiedy podłączę je do lepszego wzmacniacza.. i tu znowu prośba o pomoc. 

Za czym się rozglądać? Teraz słuchałam ich z ifi hip dac, jakoś je napędził, ale czuję, że jest za słaby. 

Jedyne moje wymagania to w miarę mały rozmiar i możliwość podbicia basów, bo do tych Beyerów chyba nie idzie podłączyć balansu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Mayster napisał:

Jest jakiś za 900, ale w sumie to trochę sporo za kilkuletni model bez gwarancji, może chociaż stówkę by urwał: https://allegrolokalnie.pl/oferta/aune-t1-se-kgg

Właśnie widziałam.. trochę dużo chce. Nowy można kupić za 1350. 

 

 

Jest jeszcze ta:

https://www.olx.pl/oferta/dac-wzmacniacz-sluchawkowy-aune-t1-se-CID99-IDHzG5a.html#88babfc3c9;promoted

Edytowane przez as_50
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli w dalszym ciągu uważasz, że DT990 mogłyby być nieco jaśniejsze, ale kosztem ochłodzenia średnicy, za to z wyższym SQ i większą sceną, to ponownie polecam z portable xDuoo XD-05Plus. Jest oferta na OLX za 700zł, tylko zalecam ostrożność. 😉

Edytowane przez neonlight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, marek_m napisał:

W takim razie IFI Zen Can :)

Napędzam nim m.in. DT 1770 Pro 250 Ohm 👍

 

 

DT1770 są sporo łatwiejsze do wysterowania od zwykłych dynamików, ze względu na Teslę. :)

 

edit.

Ifi Zen Can to dobra propozycja, pomyliłem z Zen Dac. 😶

Edytowane przez neonlight
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności