Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki TWS


FreeQ

Pytanie

Witam :).

Poszukuję słuchawek TWS(dokanałowych/pchełek) dla partnerki. Jako że partnerka nie widzi się paradującej przez miasto z zwykłymi słuchawkami a chce uniknąć kabli to w sumie zostaje ta opcja.

 

Brzmienie... Ciężko siedzieć u kogoś w głowie, ale preferencje muzyczne to w sumie wokal, męskie głosy (fanka Dawida Podsiadło) i lubi też czuć bas(ale bez przesady). Tutaj przykłady, uwielbiała Aune E1 które jej kupiłem ponad rok temu. Ale wiadomo jak to bywa, kobieta i torebka, brak pokrowca... to nie mogło się udać :) po czym stwierdziła że nie chce kabli. Natomiast 1More H1707 uważała za nazbyt basowe i ciepłe granie, MSR7 były zbyt techniczne, podobały się jej też Edifier h880. Sumując lubi wokal, ale granie chyba jednak w planie V.

 

Budżet nie zakładam jakiegoś szczególnie. Wiem że TWS to dynamicznie rozwijająca się gałąź audio, ale faktycznie dobrze jakby cena była adekwatna. Używa telefonu LG G8X więc w sprawie kodeków nie będzie problemu. Swoją drogą są jakieś małe TWSy obsługujące LDAC?

 

W kwestii wygody nie powinno być problemu, o ile sam osobiście mam pewne preferencje, jej wszystko pasuje :).

 

Sam myślałem o Edifier tws6 czy 1More true wireless ANC. Chociaż nie do końca wiem czy to dobra droga.

 

Za sugestie będę wdzięczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1

Mifo O5 pro można dostać w ślicznym czerwonym etui. Porządny dźwięk, długa praca na ładowaniu i olbrzymia bateria w etui. Do tego wygodne. Mam je i z moimi LGkami świetnie się spisują ( mam V30/G7 THINQ/ Velvet)

Jeśli mają być w formie airpodsów to Yinyoo ma TWSy A11 / A12, nie są to doki tylko rozwiązanie podobne do airpodsów.

Są też Astotec S80 o takie https://pl.aliexpress.com/item/1005001722712875.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.61eb7fa5OrOxXE&algo_pvid=f1c8cd5f-776d-41c8-a0d4-b97bd422d0f1&algo_expid=f1c8cd5f-776d-41c8-a0d4-b97bd422d0f1-1&btsid=0b0a187b16055365371258591e1595&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak napisałem nie zakładam jakiegoś specjalnego budżetu. Ważne by to było adekwatne. Tak dla porównania, sam osobiście miałem możliwość słuchania ostatnich TWS od Apple, wydawały się jasne, szczególnie atakowały głoski S i są trochę okrojone z skrótów dotykowych a kosztują 900zł. Ale jak będzie trzeba, możemy oscylować w okolicach tej kwoty :).    

Edytowane przez FreeQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności