Skocz do zawartości

Sennki HD545, xDuoo TA20, Pro Ject 7AMP, Roksan Caspian M1


Aro91

Rekomendowane odpowiedzi

Za dużo sprzętu się nazbierało więc powoli sprzedaję bardzo ciekawe klocki.

 

Sennki HD545 które używała siostra, rzekomo w prawym kanale coś przerywało przy wtyczce, ja zakładam je na głowę i nic takiego nie miało miejsca, więc sam nie wiem, żeby nie było sprzedam je taniej niż zawsze.

Zakładam na głowę bo dawno ich nie słuchałem, jestem jednak trochę wybredny jeżeli chodzi o dźwięk, miałem sprawdzić jakiś utwór co jest właściwie z tym przerywającym dźwiękiem a tu mnie wchłonęło i słuchać przestać się nie da, za te pieniądze słuchawki graja wyśmienicie!

Cena 250zł

Wizualnie są zadbane, sprzedaję same słuchawki, nie mam dużego jacka czy oryg pudła.

SAM_2827.jpg

 

xDuoo TA20

Stan idealny oraz 100% sprawny.
Wzmacniacz ma jeszcze powyżej roku gwarancji.

Cena 1000zł

SAM_2786.JPG

 

Roksan Caspian m1
Mam na sprzedaż bardzo fajny wzmacniacz, obeznani w temacie wiedzą co potrafi ten model w swojej klasie.
Stan wizualny dobry, na górnej pokrywie widać ryski, na zdjęciach będzie to dobrze widoczne.
Do czego można się przyczepić to nie działa dioda która podświetla poziom głośności, mi jakoś to nigdy nie przeszkadzało.
Gra bez zarzutu, nie ma żadnych trzasków itd.
W zestawie wzmacniacz, kabel zasilający, pilot.

Cena 2000zł

20200918_204614.jpg

 

Pro Ject 7AMP

Sprzedam świetnie grający wzmacniacz w tej cenie Pro Ject 7 AMP.

Oczywiście 100% sprawny, stan wizualny bardzo dobry.

Granie wzmacniacza opisał bym jako lekko ocieplone, niskie tony raczej neutralne, średnie pasmo ma delikatnie więcej ocieplenia, góra pasma łagodna, delikatna jak na te klasę sprzętu.

Pro Ject ma zaskakująco dużą i głęboką scenę na tle takich wzmacniaczy jak Luxman, Sony.
Akurat bezpośrednio porównywałem Pro Ject z Luxmanem L190, Pro jest grał lepiej w mojej opinii.
Niezła dynamika, dosyć zaokrąglone kontury, fajna głębia sceny i niezła szerokość, granie nie tak ofensywne, bliskie jak Luxman.
Góra pasma bardziej strawna, nie jest to jasno grający wzmacniacz jak wiele tak tanich konstrukcji.
Pro Ject ma bardzo fajne wypełnienie, świetne wokale, porównywałem go też do znacznie droższego wzmacniacza i naprawdę wokale tu wypadają zaskakująco ładnie.

Cena 450zł

SAM_2766.jpg

 

Lampy 12AU7 lata 50 RCA Black Plates Square Gette

Sprzedam chwalone lampy 12AU7 marki RCA, brzmienie bardziej neutralne z fajnie napowietrzoną sceną, świetna precyzją, kontrolą, rozdzielczością, wyrafinowaniem.
Wyraźnie lepsze niż tanie lampy dodawane do wzmacniaczy słuchawkowych xDuoo .
Nigdy nie było z nimi problemów., mam je niecały rok od poprzedniego właściciela.

Cena 450zł za parę
SAM_2794.jpg

 

Możliwość odbioru lub wysyłki, lokalizacja Kraśnik woj Lubelskie.

 

 

 

Edytowane przez Aro91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dochodzi wzmacniacz lampowy

Feliks Arioso 2A3 stan BDB, juz po gwarancji, 100% sprany -  cena 3300zł

 

lampy 12AU7 RCA Black Plates Square Gette - 350zl

te lampy w dobrej kondycji, miały robione pomiary.

Lampa (1): 10,72mA S:1,9 / 9,66mA S:1,9

Lampa (2): 13,22mA S:2,2 / 11,51mA S:2,1

 

xDuoo TA-20 sprzedany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności