Skocz do zawartości

Sprzęt AGD - pomoc w wyborze


Saiya-jin

Rekomendowane odpowiedzi

To tak z ciekawości, bo kupiłem niedawno trochę na czuja, a trochę na promo i trochę na to, co wyłowiłem w internetach. LG Vivace V600 F4WN608 to coś wartego uwagi? Pożyje to jakiś czas, czy kupiłem barachło? :D

Edytowane przez Vaiet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajne ma parametry. :)

Co do trwałości, różnie może być. Dzisiaj raczej się nie robi sprzętów, żeby działały 30 lat. :P LG ma całkiem fajne suszarki z tej samej serii- kondensator się sam czyści.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, The Grand Wazoo napisał:

Co prawda planujemy remont kuchni za rok, ale wykorzystam sytuację :) Chcemy przejść z płyty gazowej na indukcję, to co być polecił? I jak jest praktyczna różnica pomiędzy płytami na 230 i 400V. mam w domu "siłę" więc oba typy wchodzą w rachubę. 

Praktyczna różnica jest taka że na 400V gar wody na makaron czy inną zupe zagotuje Ci się w minute a na 230V zdąży Ci urosnąć broda albo korki wywali nim sie zrobi letnia. Wiem bo u siebie mamy dodatkową faze a u teściowej płyta podpięta jest bez i to jak porównywanie internetu ze światłowodu do modemu z 95 roku. Wolałbym już chyba gaz....

Edytowane przez Spawn
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można nie używać zmywarki? :P

Odłączyć chyba nie trzeba, choć można. 

 

Co do płyt, to wkurza mnie tylko, że producenci nie podają ich głośności, bo tutaj słyszałem rózne opinie od klientów. Przeważnie narzekali na głośność płyt Beko. Co do innych, to tylko czytałem opisy w necie, ale ciężko coś na ich podstawie powiedzieć, bo nie wiadomo kto to pisze. Na żywo bawiłem się Electroluxem i był całkiem ok.

 

Jeżeli patrzeć tylko na funkcje w relacji do ceny, to bardzo fajnie wypadają płyty Amici:

https://www.mediaexpert.pl/agd-do-zabudowy/plyty-do-zabudowy/plyta-indukcyjna-amica-pit6543phtsu-2-0?utm_source=Internal&utm_medium=link&utm_campaign=2019.07.00_Internal&utm_content=c112115f1c81e4f4b74a738aef045c30

https://www.mediaexpert.pl/agd-do-zabudowy/plyty-do-zabudowy/plyta-indukcyjna-amica-pit6544phtsu-2-0

 

Do tego w tym roku wyszły nowe, poprawione wersje 2.0. :)

Mają ciekawe programy: roztapianie, gotowanie zup, gotowanie ryżu/makaronu. Automatycznie aktywują pole, kiedy stawiasz na nim naczynie. 

Edytowane przez Saiya-jin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności