Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

iBasso DC03 Hi-Res DAC USB-C - 3.5mm


umcacz

Rekomendowane odpowiedzi

Ło jezu ależ mi dobrze zrobił ten DAC. Zamienił mojego najgorszego na świecie grajka Nokia 5.3 z gunwo-złączem jack 3.5mm w zacny grajek. Użwam w połączeniu z aplikacją USB Audio Player Pro + słuchawki Phonak Audeo 112 i dawno nie słyszałem tak dobrego grajka. Ale mnie łatwo można zadowolić - wystarczy aby nie szumiało, a ten DAC nie wydaje z siebie ani grama szumu!! Zero. Szok. Wreszcie mogę kupić jakikolwiek telefon i będzie dobrze grał. Nie wiedziałem że takie coś jest możliwe i to plug-and-play :P 

 

HyperX Cloudy(Takstar Pro80) grają również świetnie!

 

Nie mam pojęcia jak ten iBasso wypada na tle innych DACów ale nic mnie to nie obchodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzięki dobremu sercu Bigmarasa dziś dotarł do mnie DC03, więc pierwszego odsłuchu nie mogłem sobie odmówić 🙂

 

Czy warto zmieniać z DC02? Wiele zależy od słuchawek. Nowsza wersja gra bardziej nasyconym dźwiękiem, z mocniej zarysowanym basem i nieco bliższym planem, więc nie jest to po prostu rozwój, ale ogólnie inne brzmienie.

 

Użytkowo dwa plusy: nie ma szumu na wyjściu oraz mniej się grzeje.

Jeden użytkowy minus: nie działa iBasso UAC, przez co powiadomienia są dla mnie za głośne (muzyki słucham na pierwszej kresce).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
34 minuty temu, aasat napisał:

Ma ktoś pomysł dlaczego Motorola One Vision nie rozpoznaje tego DAC'a? Na innym telefonie Xiaomi 9T działa poprawnie

Sprawdź czy w opcjach programisty nie masz wyłączonego przekierowania dla usb. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.04.2021 o 10:06, hibi napisał:

Sprawdź czy w opcjach programisty nie masz wyłączonego przekierowania dla usb. 

A jak dokładnie nazywa się ta opcja?

 

Po wpięciu DC03 do telefonu mam tylko komunikat "Ładowanie podłączonego urządzenia przez USB"

Zmiana opcji "USB STEROWANE PRZEZ" na "To urządzenie" nie udaje się

 

 

 

Edytowane przez aasat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Witam . Właśnie sprawdzam jak pracuje z Huawei pro p30.

Z aplikacją UAPP nie widzę problemów pełne MQA DSD natyvnie.

Brak wyjścia słuchawkowego był problemem w tym telefonie teraz takie v40 na sterydach.

Aplikacja na komputerze Tidal z dc05 dział wyśmienicie lecz MQA trzeba dostarczyć z podstawowego rozwinięcia.

Urządzenie nie gra chudym dźwiękiem bardzo zbliżone a nawet lepsze niż miałem w lg v40

Tidal na androidzie też działa i MQA też zaświeca się na dc05 fioletowa dioda przy dsd niebieska i pcm zielona

otstnie zdjęcie z headfi

Napisałem do ibasso w sprawie sterowników

 

Jedyny problem windows 10 jak to skonfigurować do DSD? jakie sterowniki?

 

 

IMG_20211110_133813.jpg

20211110_133251_Richtone(HDR).jpg

IMG_20211110_150503.jpg

cover.jpg

Edytowane przez pua
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności