Skocz do zawartości

Lotoo PAW S1 (DAC/AMP z PMEQ II)


Methuselah

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Beh0lder napisał:

Z tego co widzę na head-fi.org to tak. Jakim cudem próbkowanie jest 352? Nawet teraz bez MQA działa mi nawet na 192, czegoś nie rozumiem 😛

To dobrze czy źle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, espe0 napisał:

To dobrze czy źle?

Chyba źle - preferuję bitperfect, a z jakiegoś powodu S1 podaje parametry wyższe niż plik źródłowy. Po updacie harczą mi też niektóre flaszki, myślałem że ukatrupiłem bzyczek ale większość plików i Tidala odbiera prawidłowo. Ale dalej gra bombowo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Beh0lder napisał:

Chyba źle - preferuję bitperfect, a z jakiegoś powodu S1 podaje parametry wyższe niż plik źródłowy. Po updacie harczą mi też niektóre flaszki, myślałem że ukatrupiłem bzyczek ale większość plików i Tidala odbiera prawidłowo. Ale dalej gra bombowo 

Muszę tidala zainstalować to zobaczę wtedy jak się to skaluje. Może to kwestia jakichś ustawień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

3 minuty temu, Artur_B napisał:

Nie zauważyłem charczenia ale nie wiem dlaczego czy to błąd w oprogramowaniu S1 ten ostatni pokazuje mi MQA 44,1K/32b a telefon 44,1K/24b

Marudziłem na ten temat parę postów wyżej. Diagnoza tymczasowa : ten typ tak ma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Beh0lder napisał:

 

Marudziłem na ten temat parę postów wyżej. Diagnoza tymczasowa : ten typ tak ma. 

32bit to jest rozmiar kolejki "na interfejsie" usb. IMO dane 16bit, czy 24bit dopełniany jest zerami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Porównywał ktoś S1 z Shanlingiem UP4? Ciekawy jestem czy będzie przeskok jakościowy.

@Methuselah widzę na zdjęciach, że parowałeś go z DK-4001, jak to połączenie wypada? Szukam właśnie do nich jakiegoś dongla, może jesteś w stanie coś polecić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Jot R napisał:

Porównywał ktoś S1 z Shanlingiem UP4? Ciekawy jestem czy będzie przeskok jakościowy.

@Methuselah widzę na zdjęciach, że parowałeś go z DK-4001, jak to połączenie wypada? Szukam właśnie do nich jakiegoś dongla, może jesteś w stanie coś polecić?

 

To akurat DK-3001 Pro z kablem z DK-4001 (Noble) :D Jeżeli jednak szukałbym przenośnego DAC/AMP-a do DK-4001, to poszukiwania rozpocząłbym właśnie od Lotoo PAW S1. Fajnie się razem zgrywają IMHO - gładsza góra, dobrze oddany bas i subbas, naturalna średnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Methuselah napisał:

 

To akurat DK-3001 Pro z kablem z DK-4001 (Noble) :D Jeżeli jednak szukałbym przenośnego DAC/AMP-a do DK-4001, to poszukiwania rozpocząłbym właśnie od Lotoo PAW S1. Fajnie się razem zgrywają IMHO - gładsza góra, dobrze oddany bas i subbas, naturalna średnica.

 

Dzięki za informację. A porównywałeś może S1 z UP4? Nie wiem czy jest jest sens zmiany, jak duża będzie różnica w brzmieniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności