Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

IFI Neo IDSD


vonBaron

Rekomendowane odpowiedzi

https://ifi-audio.com/products/neo-idsd/
Wygląda świetnie, może być bardzo dobra konkurencja dla chińczyków.
Ciekawe dlaczego tak drogo:)

Wysłane z mojego LM-V405 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tego trochę nie rozumiem, bo patrząc jak dobrze gra linia micro, nie widzę sensu jej upgrade'u do Neo jeśli to ma być mid-fi. Z drugiej strony jeśli Neo będzie bardzo blisko linii iDSD Pro i iCan to wtedy w dobie kryzysu nastąpi kanibalizacja droższych produktów iFi. Kompletnie też nie rozumiem edycji Signature, bo powiela wady Micro BL a nie wnosi (poza obudową i kolorem, które nie pasują do pozostałych klocków z linii Micro) tak naprawdę nic nowego. Poza tym nie wyobrażam sobie iFi bez lampy więc i tak do Neo trzeba by dodać iTube2 lub iCan Pro (co moim zdaniem nie ma kompletnie sensu w tym przypadku).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, zielinskitomasz napisał:

Szacuje że tak. Mylę sie?

Wysłane z mojego LM-V405 przy użyciu Tapatalka
 

 

8 minut temu, vonBaron napisał:

Drogo?

 

https://www.q21.pl/ifi-audio-idsd-neo.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2600zł w preorderze to IMO dobra cena.

7 minut temu, alekc napisał:

Ja tego trochę nie rozumiem, bo patrząc jak dobrze gra linia micro, nie widzę sensu jej upgrade'u do Neo jeśli to ma być mid-fi. Z drugiej strony jeśli Neo będzie bardzo blisko linii iDSD Pro i iCan to wtedy w dobie kryzysu nastąpi kanibalizacja droższych produktów iFi. Kompletnie też nie rozumiem edycji Signature, bo powiela wady Micro BL a nie wnosi (poza obudową i kolorem, które nie pasują do pozostałych klocków z linii Micro) tak naprawdę nic nowego. Poza tym nie wyobrażam sobie iFi bez lampy więc i tak do Neo trzeba by dodać iTube2 lub iCan Pro (co moim zdaniem nie ma kompletnie sensu w tym przypadku).

 

 

Na pewno nie będzie blisko Pro IDSD patrząc na bebechy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy do czego się porównuje. Biorąc pod uwagę że Signature jest wyceniony na  3k pln to jest tani. Z drugiej strony nie uważam aby Signature było warte tych 3k pln. 

 

Za to znalazłem fajny post, który znajduje zastosowanie dla Signature: https://www.head-fi.org/threads/ifi-audio-idsd-signature-the-saga-continues.944241/page-16#post-15948449

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czy cena dobra to zalezy jak gra. Po specyfikacji widać ze mocą nie zachwyca. Niby 1W dla 32ohm ale dopiero po balansie, a na niezbalansowanym ledwie 300mW. Dla porównania przenośny i bateryjny Ifi idsd BL ma 1700mW bez balansu, a mój mini daczek mieszczący się w dłoni Grace Design m9xx ma 1000mW. 

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności