Jump to content

IFI Neo IDSD

Recommended Posts

Ja tego trochę nie rozumiem, bo patrząc jak dobrze gra linia micro, nie widzę sensu jej upgrade'u do Neo jeśli to ma być mid-fi. Z drugiej strony jeśli Neo będzie bardzo blisko linii iDSD Pro i iCan to wtedy w dobie kryzysu nastąpi kanibalizacja droższych produktów iFi. Kompletnie też nie rozumiem edycji Signature, bo powiela wady Micro BL a nie wnosi (poza obudową i kolorem, które nie pasują do pozostałych klocków z linii Micro) tak naprawdę nic nowego. Poza tym nie wyobrażam sobie iFi bez lampy więc i tak do Neo trzeba by dodać iTube2 lub iCan Pro (co moim zdaniem nie ma kompletnie sensu w tym przypadku).

1 minutę temu, zielinskitomasz napisał:

Szacuje że tak. Mylę sie?

Wysłane z mojego LM-V405 przy użyciu Tapatalka

8 minut temu, vonBaron napisał:

Drogo?

https://www.q21.pl/ifi-audio-idsd-neo.html

2600zł w preorderze to IMO dobra cena.

7 minut temu, alekc napisał:

Ja tego trochę nie rozumiem, bo patrząc jak dobrze gra linia micro, nie widzę sensu jej upgrade'u do Neo jeśli to ma być mid-fi. Z drugiej strony jeśli Neo będzie bardzo blisko linii iDSD Pro i iCan to wtedy w dobie kryzysu nastąpi kanibalizacja droższych produktów iFi. Kompletnie też nie rozumiem edycji Signature, bo powiela wady Micro BL a nie wnosi (poza obudową i kolorem, które nie pasują do pozostałych klocków z linii Micro) tak naprawdę nic nowego. Poza tym nie wyobrażam sobie iFi bez lampy więc i tak do Neo trzeba by dodać iTube2 lub iCan Pro (co moim zdaniem nie ma kompletnie sensu w tym przypadku).

Na pewno nie będzie blisko Pro IDSD patrząc na bebechy.

Zależy do czego się porównuje. Biorąc pod uwagę że Signature jest wyceniony na  3k pln to jest tani. Z drugiej strony nie uważam aby Signature było warte tych 3k pln. 

Za to znalazłem fajny post, który znajduje zastosowanie dla Signature: https://www.head-fi.org/threads/ifi-audio-idsd-signature-the-saga-continues.944241/page-16#post-15948449

To czy cena dobra to zalezy jak gra. Po specyfikacji widać ze mocą nie zachwyca. Niby 1W dla 32ohm ale dopiero po balansie, a na niezbalansowanym ledwie 300mW. Dla porównania przenośny i bateryjny Ifi idsd BL ma 1700mW bez balansu, a mój mini daczek mieszczący się w dłoni Grace Design m9xx ma 1000mW. 

Edited by Spawn