Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki dokanałowe 400-600 zł do telefonu


kepa416

Pytanie

Cześć,

 

Poszukuje słuchawek dokanałowych głównie do telelfonu Samsung Note 9 i słuchania muzyki Spotify i YouTube. Czasem lecą do lapotpa ale cudów nie ma jeśli chodzi o źródło.

 

Muzyka od ropu po elektronikę.

 

Kwota jaką mam to 400-600 zł.

 

Miałem styczność z Sound magic E10 i Mee Audio M6 PRO oraz chwilę z Edifier X3. Najlepiej wspominam te od Mee audio bo bas nie męczył. Problemem były wokale i wysokie tony bo tam ich brakowało.

 

Patrzyłem na FiiO FD1 i FH3 oraz Shure SE215.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1

Ja od siebie polecam używane Fiio FH5. Jeśli w grę wchodzą używki to powinieneś w tej cenie upolować w komisie. Do tego mam wrażenie, że są strojone pod elektronikę.

Wysłane z mojego vivo 1805 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zerknij na bazarek. Np mam na sprzedaż Meeaudio Pinnacle P2. Jeszcze parę złotych ci zostanie. Są to nówki zafoliowane. Mam też Pinnacle P1 ale nie wiem czy Note 9 je uciągnie, ale jeśli masz w planach jakiś amp do telefonu to też dobra propozycja. Jeśli cię interesują to zapraszam na priv 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Zakupy z zza granicy odpadają potrzebuje na już.

Z używek ok chociaż patrząc na cenę nowych wydaje mi się że musiała by mi się trafić okazja albo zmęczona sztuka.


Za 600 zł powinieneś bez problemu kupić FH5 w świetnym stanie na gwarancji. Moje w wersji Black za mw tyle kupiłem i jest to raczej normalna cena używek. Natomiast problemem może być dostępność skoro się spieszysz.

Wysłane z mojego vivo 1805 przy użyciu Tapatalka

Widzę też, że w komisie jest kilka sztuk Spring 2 po 450 zł chyba. Nie słuchałem ich ale mają dobre opinie. Poszukaj.

Wysłane z mojego vivo 1805 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
  • MP3store

FH5 są zamulone w porównaniu z np. FH3, o kilka klas wyżej dla mnie gra FH3. Jak masz gdzieś pod nosem mp3store wpadaj na odsłuch i sam zobaczysz. Gdybym dzisiaj miał kupować słuchawki do 1k pln dokanałowe na kablu to bym brał własnie FH3 i nic innego. A resztę kasy odłożyć, pozbierać i zakupić jakiś fajny DAC i kabel 2.5 balans. (BTR5+LC-2.5B?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

FA1 nie są już dostępne (prawie nigdzie, a jeśli już to za cenę jaką miały w dniu premiery, trzy lata temu - nawet przy pełnej do nich sympatii nie mogę napisać żeby ten konkretny model był wart pięćset złotych), chodzą słuchy że producent zaprzestał produkcji, w związku z czym ta para sama się wykreśla z listy potencjalnych zakupów.

Niewiele straciłeś, ich strojenie było zupełnie nie pod zaproponowane gatunki.

 

Edytowane przez fero415
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności