Jump to content

Kabel do Sennheiser HD 25-1 (prośba o wycenę)

Recommended Posts

Hej,

Mam zamiar wymienić stockowy kabel w moich HD25 na jakiś custom. Czy jesteście w stanie polecić jakieś sprawdzone konfiguracje? Chętnie też przyjmę oferty. Budżet 150-200 pln.

Czy kable z aliexpress mają sens? Słyszałem, że te droższe bywają wysokiej jakości. Jeśli macie jakieś sprawdzone oferty, również poproszę.

Dzięki!

W tym budżecie to raczej tylko aliexpress. Nie wiem czy coś wiecej można wycisnąć z tych słuchawek wymieniając kabel. Ja kupuję hybrydę do hd660s z forzaaudioworks.com

Edited by lobuz1
57 minut temu, lobuz1 napisał:

Nie wiem czy coś wiecej można wycisnąć z tych słuchawek wymieniając kabel. 

Ja bym spróbował, bo słuchawki są spoko, a stock'owy kabel podobno jest stalowy, tylko nie wiem, czy jego każda wersja. 😉

5 godzin temu, lobuz1 napisał:

Nie wiem czy coś wiecej można wycisnąć z tych słuchawek wymieniając kabel. Ja kupuję hybrydę do hd660s z forzaaudioworks.com

Można jak najbardziej wycisnąć więcej. Słuchawki mam z oryginalnym, stalowym kablem, więc poprawa na miedź powinna wyjść na plus :) Prace Forza audio obserwuję i szanuję od kilku lat, ale 500 zł na kabel to aktualnie dla mnie zbyt dużo.

4 godziny temu, neonlight napisał:

Ja bym spróbował, bo słuchawki są spoko, a stock'owy kabel podobno jest stalow

Testowałem wiele słuchawek i jeśli chodzi o muzykę elektroniczną, to te są moje ulubione. 

• Like 1

@KonskY kolega z forum polecał z miedzi do serii HD6xx, więc kupiłem na próbę do 660s. Widzę, że mają też do Twoich słuchawek. Może Cię to zainteresuje:

https://lunashops.aliexpress.com/store/group/HD25-Cable/804746_513500702.html?spm=2114.12010615.pcShopHead_276750390.1_5_6

Edited by lobuz1

Jeśli rzeczywiście masz wersję ze stalowym kablem to wymiana na miedziany będzie dobrym rozwiązaniem. Ja bym jednak nie szalał i kupił "chiński" kabel za ~80zł. Być może ktoś z forumowych "magików" zrobi Ci kabel DIY za ~100-120zł, takie były przecież swego czasu cenę za recabling - 40/50zł za materiały i ~50/60 za robociznę.

• 4 weeks later...
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...