Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Astell&Kern Ak70 MKII Black Edition- Super OFERTA - BLACK FRIDAY


MP3store

Rekomendowane odpowiedzi

  • MP3store

Cześć

 

Mamy możliwość zakupu modelu Ak70 MKII wersji Limited Edition w kolorze Black.

Warto skorzystać z oferty. Dostępna ilość około 40sztuk.

 

Cena to jedynie 1299zl.

 

Dostawy jeszcze w listopadzie.

 

Zapraszamy do zapisów w wątku oraz składania zamówień.

Liczy się kolejność zgłoszeń. Oferta ważna do wyczerpania.

 

https://mp3store.pl/odtwarzacze-audio/przenosne-hi-fi-hi-end/astellkern/2017451026971140403/8809440335527/astell-kern-ak70-mkii-black-limited-edition-special-offer

 

ak70mk2.jpg

Edytowane przez Superata
link
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A taki AK 70 II to jest z Tidalem jak w starszych AK (np. AK300) czy takim jak już w SR15 ? A może bez Tidala ?

To nie jest w sumie wewnętrzna konkurencja ? Z jednej strony modele SR15 i SR25 a z drugiej AK70 II.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lord Rayden napisał:

A taki AK 70 II to jest z Tidalem jak w starszych AK (np. AK300) czy takim jak już w SR15 ? A może bez Tidala ?

To nie jest w sumie wewnętrzna konkurencja ? Z jednej strony modele SR15 i SR25 a z drugiej AK70 II.

SR15 to następca AK70 Mk2, więc to żadna konkurencja. I z tego co pamiętam, AK70 mk2 ma TIDAL bez offline.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Vaiet napisał:

SR15 to następca AK70 Mk2, więc to żadna konkurencja. I z tego co pamiętam, AK70 mk2 ma TIDAL bez offline.

Czyli seria AK70 odchodzi a na jej miejsce jest SR15, SR25.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MP3store

Ak70 wspiera TIDALA.

Co do Tidala Offline - może nie być takiej możliwości. Chyba, że da się zaktualizować do wersji, która ma offline.

 

13 minut temu, Lord Rayden napisał:

Czyli seria AK70 odchodzi a na jej miejsce jest SR15, SR25.

W zasadzie to zostaje tylko SR25.

 

Ak70 - to już dawno wycofany produkt. Oferta pochodzi od jednego z dystrybutorów

31 minut temu, Mr Nice napisał:

Nie wiem czy wypada pisac w tym watku, jezeli nie to przepraszam.

Myslicie ze odtwarzacz nada sie jako zrodlo do glosnikow? Takich do 2k. 

 

Ak70 MKII to bardzo dobre źródło. Pelna rekomedacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, wulkan napisał:

Oferta interesująca, ale myślę, że większej ilości osobom bardziej zależy na ofercie na BLACK FRIDAY w postaci modeli: KANN Alpha i SP2000.

oraz 50 procentową przecenę etui do tych modeli.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, MP3store napisał:

 

Black Friday można zrobić w każdej chwili, ale Wasze oczekiwania cenowe są poza Naszym zasięgiem.

etui do Kann kosztuje "pińcet" (499). No to zróbta 250 do 300 zl. Już będzie po ludzku...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, euter napisał:

@wulkan, @Lord Rayden Sam lubię dobre promocje, ale litości... MP3 Store to sklep, a nie organizacja charytatywna :D

Podobno Czarny Piątek a nie "szary".... ma być. :)

  • Like 1
  • Thanks 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie etui jeszcze tak do 300ok🙃 ale 700 🙃😉😂 kurde to już  osobiście ciężko by  mi było wyciągnąć tyle.Być może dlatego ze nie jestem aż tak bogaty🙃  tylko po prostu mam  pasje do muzyki i o ile mogę wydać na nią ile się tylko da to na samo etui  jakoś tyłek mnie zawsze  szczypie jak mam kupić kawałek szmatki za tyle kasy .Oczywiście uważam  tez że każdy ma prawo sprzedawać rzeczy po ile chce bo kupujący tez ma prawo  kupić je lub nie,lub ewentualnie tak jak ja to robię spytać się grzecznie o dany produkt bez zbytniego narzucania własnej ceny.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • MP3store zmienił(a) tytuł na Astell&Kern Ak70 MKII Black Edition- Super OFERTA - BLACK FRIDAY
  • 3 tygodnie później...

Trochę się zastanawiam nad tym sprzętem jaki pierwszy lepszy odtwarzacz i mam kilka pytań do znawców.

Na dzień dzisiejszy moje główne źródło muzy t tidal hifi/master na iphone+dragonfly red+Meze Neo.

 

Jak dokładnie wygląda obsługa tidala w tym odtwarzaczu? Wyczytałem że przez wifi z apki na telefonie i że nie ma trybu offline - to dalej aktualne?

Telefon musi pewnie być w tej samej sieci wifi żeby to zadziałało? A co po wyjściu z domu? Działa jakość master po takich akcjach "naokoło" z telefonem?

Przyznam że obsługa tidala w dobrej jakości jest dla mnie kluczowa, bo nie chce mi się budować biblioteki plików od nowa i bulić za każdy album osobno bo odtwarzacz nie wspiera jakiegoś streamowego rozwiązania. Nie miałem jeszcze żadnego ich odtwarzacza w ręku, więc będę wdzięczny jak ktoś odpisze jak to działa a może żeby sobie odpuścić ten model przy tidalu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności